„Zmusimy was do tego” Frontalny atak UE na Polskę!

9

Najpierw uchodźcy, później sprawa Trybunału, teraz to. Władze Unii Europejskiej przestały patyczkować się z krajami, które nie wykazują uległości wobec Brukseli. Nie ukrywają już, że będą zmuszać państwa członkowskie do wykonywania wytycznych. Nie mamy do powiedzenia nic.

Prawie udało się też zażegnać spór wokół polskiego prawodawstwa, w które – zdaniem polityków Prawa i Sprawiedliwości – UE nie ma prawa ingerować. Teraz eurokraci wymyślili nowy pretekst do prześladowania konserwatywnie usposobionej Polski. Rykoszetem dostaną także m.in. Węgry. Ale to już powoli staje się tradycją. Chodzi o związki partnerskie.

Informację przekazał dyrektor Instytutu na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris Jerzy Kwaśniewski. Jak twierdzi, Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej właśnie uznał, że państwa UE mają obowiązek uznać małżeństwa homoseksualne i związki partnerskie. Dotyczy to także Polski.

Nie ulega wątpliwości, że zachodnie elity doskonale wiedzą, że Polacy, oględnie mówiąc, nie będą zachwyceni tym pomysłem. Chcą jednak siłowo narzucić europejskim rządom nowe prawo, nawet w obliczu stanowczego sprzeciwu obywateli.

Więcej TUTAJ

źródło: otopress.pl

9 KOMENTARZE

  1. a kto pisowskim komuchom każe zawierać związki partnerskie albo małżeństwa jednopłciowe? To jest dla chętnych, a pisowskie komuchy chciałyby pozbawić ludzi prawa wyboru.

    • xxxx a tobie to kto żałuje wziąść w paszczu nie żałuj sobie ale nie wypisuj głupich myśli bo tu osłom wstęp wzbroniony jedynie możesz się z takimi tematami zwracać do Nitrasa on jest politykiem wysokich lotów w tej sprawie, szczegółowo odpowie i na pewno poradzi ci wizytę u weterynarza .

  2. związek jednopłciowy to nie jest małżeństwo, barany jedne – pokory wam brakuje żebyście mogli poszukać trochę rozumu. a bez rozumu się nie da, niechybnie powoli zmierzacie do zagłady jak robactwo, fuj!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here