Najpierw uchodźcy, później sprawa Trybunału, teraz to. Władze Unii Europejskiej przestały patyczkować się z krajami, które nie wykazują uległości wobec Brukseli. Nie ukrywają już, że będą zmuszać państwa członkowskie do wykonywania wytycznych. Nie mamy do powiedzenia nic.

Więcej TUTAJ

19 latka afera Antifa atak budka Chamstwo Covid Duda Dudobus Dzieci Dzień zmarłych Ekspert emerytura Epidemia informacje Jaki Kacztyński Kaczyński Kibice kobieta Komisja Europejska koncesja korona Korona wirus Koronawirus Koronawirusa korwin Kożuchowska lempart Lgbt Lis Majatek narodowy Media merkel mielec minister ministerstwo zdrowia Mocne Morawiecki MZ nieletnia Niemcy niemieckie Niemieckie media nitras obajtek Obostrzenia ofiara opozycja Orban pandemia pis Platforma PO podatki polityka polska polskie Porządek premier prezydent Protest protesty Putin ratownicy Reformy Rekord Reparacje repolonizacja sars SARS-CoV-2 Schetyna skandal soros strajk sukces szczepionka Szumowski tajemnica Tisk tragedia Trump Trzaskowski tusk tvn UE walesa warszawa wałęsa wiek emerytalny Wirus wstyd Wybory wyklęci wyklęty wypadek zachwyt Zakaz Zgon Żołnierze

Prawie udało się też zażegnać spór wokół polskiego prawodawstwa, w które – zdaniem polityków Prawa i Sprawiedliwości – UE nie ma prawa ingerować. Teraz eurokraci wymyślili nowy pretekst do prześladowania konserwatywnie usposobionej Polski. Rykoszetem dostaną także m.in. Węgry. Ale to już powoli staje się tradycją. Chodzi o związki partnerskie.

Więcej TUTAJ

Informację przekazał dyrektor Instytutu na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris Jerzy Kwaśniewski. Jak twierdzi, Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej właśnie uznał, że państwa UE mają obowiązek uznać małżeństwa homoseksualne i związki partnerskie. Dotyczy to także Polski.

Więcej TUTAJ

Nie ulega wątpliwości, że zachodnie elity doskonale wiedzą, że Polacy, oględnie mówiąc, nie będą zachwyceni tym pomysłem. Chcą jednak siłowo narzucić europejskim rządom nowe prawo, nawet w obliczu stanowczego sprzeciwu obywateli.

Więcej TUTAJ

źródło: otopress.pl

CZYTAJ DALEJ » atak » „Zmusimy was do tego” Frontalny atak UE na Polskę!

Sprawdź!!!!

ORAZ

CZYTAJ DALEJ » atak » „Zmusimy was do tego” Frontalny atak UE na Polskę!

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij!!!

Nierealnie.pl

Więcej TUTAJ

Zawsze bądź na bieżąco.


Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871

Więcej TUTAJ

Zasady

Kopiowanie, lub wykorzystywanie treści oraz multimediów w sposób naruszający przepisy prawa, Surowo Zabronione..

1. W Związku Z Art 14 Ustawy O Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z Dnia 18 Lipca 2002.


2. Kontakt Z Serwisem Jest Możliwy W Formie Elektronicznej Pod Adresem E–Mail: Redakcja@Nierealnie.Pl


3. Zabrania Się Kopiowania I Rozpowszechniania Treści . Zdefiniowanego W Ustawie O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych Z Dn. 4 Lutego 1994 R. O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych (Tj. Dz.U. Z 2006 R., Nr 90, Poz. 631 Z Późn. Zm.). Kopiowanie I Rozpowszechnianie Treści Jest Możliwe Tylko Po Uzyskaniu Pisemnej Zgody Serwisu.4.Użytkownik oświadcza, że, bierze na siebie Pełną odpowiedzialność wynikającą z przepisów.


5. Użytkownik publikujący treści za pośrednictwem komentarzy oświadcza, że posiada do nich wszelkie prawa do całych tekstów, filmów, grafik oraz dźwięków bądź ich fragmentów lub wykorzystuje je zgodnie z właściwą licencją i odpowiednio oznacza.


6. Serwis udziela zgody na linkowanie bezpośrednio do artykułów Serwisu
7. Wszelkie treści opublikowane w serwisie podlegają ochronie prawnej.

Należą Do Nierealnie.pl lub Do Podmiotów Współpracujących z Serwisem.


Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871


Więcej TUTAJ

30 KOMENTARZE

 1. Szkoda tylko że te pisowskie trole nie krzyczą tak głośno gdy ich ukochani księża walą w du… ministrantów lub gwałcą małe dzieci. Czy wtedy też tak głośno wznoszą swoje hasełka Bóg, honor itd ?.

 2. Ile tu nienawiści, ludzie czy wy się slyszycie tyle słów wulgarnych nienawistnych i to piszą Katolicy ,Chrześcijanie wychowani w duchu miłości do bliźniego.Wstyd mi za was,

 3. Adopcja dzieci nie, śluby Kościelne ani cywilne w Kościołach nie, śluby cywilne niechętnie ale Ok byle byłby to tylko papier bez żadnych praw do zniżek, przywileji, dostępu to społeczeństwa podatków, itp.. .

 4. Konstytucją RP wyraźnie mówi czym jest małżeństwo. Czy to dla normalnych ludzi tak ciężko zrozumieć. Dopuki jest taki zapis wara od Polski i Polskich małżeństw, świat stoi otworem i można wyjechać gdzie dusza zapragnie.!

  • Polska rodzina
   to chłopak i dziewczyna
   służalcza jej rola
   to czysta patola
   i choć on gdy chleje
   dotkliwie ją leje
   zasady spełnione
   wszystko dozwolone

 5. Mnie osobiście nie przeszkadzają związki jednopłciowe.Takie sprawy powinny być możliwe i uregulowane.Gorzej z adopcjami dzieci .Tu się pojawiają znaki zapytania.

 6. związek jednopłciowy to nie jest małżeństwo, barany jedne – pokory wam brakuje żebyście mogli poszukać trochę rozumu. a bez rozumu się nie da, niechybnie powoli zmierzacie do zagłady jak robactwo, fuj!!!!

 7. a kto pisowskim komuchom każe zawierać związki partnerskie albo małżeństwa jednopłciowe? To jest dla chętnych, a pisowskie komuchy chciałyby pozbawić ludzi prawa wyboru.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj