„Zmusimy was do tego” Frontalny atak UE na Polskę!

30

Najpierw uchodźcy, później sprawa Trybunału, teraz to. Władze Unii Europejskiej przestały patyczkować się z krajami, które nie wykazują uległości wobec Brukseli. Nie ukrywają już, że będą zmuszać państwa członkowskie do wykonywania wytycznych. Nie mamy do powiedzenia nic.

Prawie udało się też zażegnać spór wokół polskiego prawodawstwa, w które – zdaniem polityków Prawa i Sprawiedliwości – UE nie ma prawa ingerować. Teraz eurokraci wymyślili nowy pretekst do prześladowania konserwatywnie usposobionej Polski. Rykoszetem dostaną także m.in. Węgry. Ale to już powoli staje się tradycją. Chodzi o związki partnerskie.

Więcej TUTAJ

Informację przekazał dyrektor Instytutu na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris Jerzy Kwaśniewski. Jak twierdzi, Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej właśnie uznał, że państwa UE mają obowiązek uznać małżeństwa homoseksualne i związki partnerskie. Dotyczy to także Polski.

Nie ulega wątpliwości, że zachodnie elity doskonale wiedzą, że Polacy, oględnie mówiąc, nie będą zachwyceni tym pomysłem. Chcą jednak siłowo narzucić europejskim rządom nowe prawo, nawet w obliczu stanowczego sprzeciwu obywateli.

Więcej TUTAJ

źródło: otopress.pl

30 KOMENTARZE

 1. a kto pisowskim komuchom każe zawierać związki partnerskie albo małżeństwa jednopłciowe? To jest dla chętnych, a pisowskie komuchy chciałyby pozbawić ludzi prawa wyboru.

 2. związek jednopłciowy to nie jest małżeństwo, barany jedne – pokory wam brakuje żebyście mogli poszukać trochę rozumu. a bez rozumu się nie da, niechybnie powoli zmierzacie do zagłady jak robactwo, fuj!!!!

 3. Mnie osobiście nie przeszkadzają związki jednopłciowe.Takie sprawy powinny być możliwe i uregulowane.Gorzej z adopcjami dzieci .Tu się pojawiają znaki zapytania.

  • Polska rodzina
   to chłopak i dziewczyna
   służalcza jej rola
   to czysta patola
   i choć on gdy chleje
   dotkliwie ją leje
   zasady spełnione
   wszystko dozwolone

 4. Konstytucją RP wyraźnie mówi czym jest małżeństwo. Czy to dla normalnych ludzi tak ciężko zrozumieć. Dopuki jest taki zapis wara od Polski i Polskich małżeństw, świat stoi otworem i można wyjechać gdzie dusza zapragnie.!

 5. Adopcja dzieci nie, śluby Kościelne ani cywilne w Kościołach nie, śluby cywilne niechętnie ale Ok byle byłby to tylko papier bez żadnych praw do zniżek, przywileji, dostępu to społeczeństwa podatków, itp.. .

 6. Ile tu nienawiści, ludzie czy wy się slyszycie tyle słów wulgarnych nienawistnych i to piszą Katolicy ,Chrześcijanie wychowani w duchu miłości do bliźniego.Wstyd mi za was,

 7. Szkoda tylko że te pisowskie trole nie krzyczą tak głośno gdy ich ukochani księża walą w du… ministrantów lub gwałcą małe dzieci. Czy wtedy też tak głośno wznoszą swoje hasełka Bóg, honor itd ?.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj