Nie ma najmniejszych wątpliwości, że jeżeli się uda, to nawet najbardziej zagorzali przeciwnicy Jarosława Kaczyńskiego, pochylą czoła przed partią rządzącą.

Politycy ugrupowania rządzącego nie spoczywają na laurach. Na tę chwilę sodówka związana z gigantycznym zaufaniem Polaków, nie uderza przedstawicielom rządu do głowy. Prawo i Sprawiedliwość zapowiada kolejne reformy, które ich wyborcom szczególnie przypadają do gustu. Oprócz kolejnych programów socjalnych i zapowiadanych reform (m.in. w wymiarze sprawiedliwości), sympatycy PiS coraz głośniej domagają się rozliczenia poprzedniej ekipy rządzącej z nieprzejrzystych działań.

Więcej TUTAJ

Chcą też odwrócenia skutków – niejednokrotnie bardzo dla przeciętnego obywatela uciążliwych – decyzji Donalda Tuska, Ewy Kopacz i innych.

Na polecenie ministra sprawiedliwości śledczy mają wyjaśnić, w jakich okolicznościach doszło do przyznania na 40 lat spółce Autostrada Wielkopolska założonej przez Jana Kulczyka koncesji, która daje jej prawo do nieograniczonego podwyższania opłat za przejazd autostradą.

Więcej TUTAJ

Mamy jedną z najdroższych czy wręcz najdroższą autostradę w Europie. Pieniądze z kieszeni kierowców płyną szerokim strumieniem do prywatnej spółki, a rząd nie jest w stanie powstrzymać kolejnych podwyżek

Jednak jak się okazuje, rząd Zjednoczonej Prawicy chce nie tylko wyjaśnić, kto i jak doprowadził do tak skandalicznej sytuacji, ale też odebrać prywatnej spółce prawo do wyzyskiwania Polaków. Krótko mówiąc: PiS chce zastopować podwyżki i sprawić, by ceny za przemieszczanie się po polskich autostradach mieściły się w europejskich standardach.

Więcej TUTAJ

Źródło: wRealu24

3 KOMENTARZE

  1. SCHEDE,ktora zostawiła po sobie J ASNIE o swiecona opozycja , 8letnich rzadow -nierzadow PO-PSL ie da sie usunac szybko. A zwlaszcza przy takiej „obywatelskiej aktywnosci” agentow /sympatykow ,ktorzy uzywajac znanych onegdaj metod sabotuja ile sie da i gdzie sie da. TO OHYDSTWO, TO GANGRENA ,KTORA TOCZY NASZ NAROD. TRZEBA KOLEJNEJ KADENCJI RZADOW PRAWICY , BY najwazniejsze sprawy doprowadzic do konca . chodzi przede wszystkim o reforme sadownictwa potem zmana konstytucji etc. nie mozemy zgodzic sie na powrot TUSKA do fotela glowy rzadu , ie mozemy! TYLKO PRAWICA z PiS na czele jest w stanie doprowadzic POLSKE do n o rm m a l n o s c i. !!

  2. Może powinno być tak, że jak bogacz umiera to 50% majątku idzie na społeczeństwo, z którego żył czyli na skarb państwa. W przypadku autostrady warto by ją znacjonalixować bo to trasa użyteczności publicznej. Droga prywatna to jakiś chory wymysł. Jeżeli coś jest dobrze zarządzane, są okresowe przeglądy, remonty, to będzie sprawne latami. A Kulczyk podobno nie żyje, to po co mu kasa. Młody robi maseczki i coś tam jeszcze, bidy nie ma.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj