Za to podziękuje im KAŻDY Polak!! Nie ma najmniejszych wątpliwości, że jeżeli się uda, to nawet najbardziej zagorzali przeciwnicy Jarosława Kaczyńskiego, pochylą czoła przed partią rządzącą.

Politycy ugrupowania rządzącego nie spoczywają na laurach. Na tę chwilę sodówka związana z gigantycznym zaufaniem Polaków, nie uderza przedstawicielom rządu do głowy. Prawo i Sprawiedliwość zapowiada kolejne reformy, za które podziękuje każdy Polak. Oprócz kolejnych programów socjalnych i zapowiadanych reform (m.in. w wymiarze sprawiedliwości), sympatycy PiS coraz głośniej domagają się rozliczenia poprzedniej ekipy rządzącej z nieprzejrzystych działań.

Więcej TUTAJ

Chcą też odwrócenia skutków – niejednokrotnie bardzo dla przeciętnego obywatela uciążliwych – decyzji Donalda Tuska, Ewy Kopacz i innych.

Na polecenie ministra sprawiedliwości śledczy mają wyjaśnić, w jakich okolicznościach doszło do przyznania na 40 lat spółce Autostrada Wielkopolska założonej przez Jana Kulczyka koncesji, która daje jej prawo do nieograniczonego podwyższania opłat za przejazd autostradą.


afera atak budka Covid Ekspert Epidemia Jaki Kaczyński Kamilek kobieta korona Koronawirus Korona wirus korwin lempart Lgbt Lis Media merkel minister Mocne MZ Niemcy obajtek Obostrzenia opozycja pandemia pis Platforma PO polska Porządek prezydent Putin Rekord Reparacje repolonizacja sars SARS-CoV-2 Schetyna soros szczepionka Szumowski tragedia Trump Trzaskowski tusk tvn UE Wirus wstyd Wybory Zakaz Zgon

Więcej TUTAJ

Mamy jedną z najdroższych czy wręcz najdroższą autostradę w Europie. Pieniądze z kieszeni kierowców płyną szerokim strumieniem do prywatnej spółki, a rząd nie jest w stanie powstrzymać kolejnych podwyżek

Jednak jak się okazuje, rząd Zjednoczonej Prawicy chce nie tylko wyjaśnić, kto i jak doprowadził do tak skandalicznej sytuacji, ale też odebrać prywatnej spółce prawo do wyzyskiwania Polaków. Krótko mówiąc: PiS chce zastopować podwyżki i sprawić, by ceny za przemieszczanie się po polskich autostradach mieściły się w europejskich standardach. Za to podziękuje każdy Polak.

Więcej TUTAJ

Źródło: wRealu24

Sprawdź!!!!

ORAZ

CZYTAJ DALEJ » pis » Za to podziękuje im KAŻDY Polak! GENIALNY plan PiS!

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij!!!

Nierealnie.pl

Więcej TUTAJ

Zawsze bądź na bieżąco.


Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871

Więcej TUTAJ

Zasady

Kopiowanie, lub wykorzystywanie treści oraz multimediów w sposób naruszający przepisy prawa, Surowo Zabronione..

1. W Związku Z Art 14 Ustawy O Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z Dnia 18 Lipca 2002.

2. Kontakt Z Serwisem Jest Możliwy W Formie Elektronicznej Pod Adresem E–Mail: Redakcja@Nierealnie.Pl


3. Zabrania Się Kopiowania I Rozpowszechniania Treści . Zdefiniowanego W Ustawie O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych Z Dn. 4 Lutego 1994 R. O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych (Tj. Dz.U. Z 2006 R., Nr 90, Poz. 631 Z Późn. Zm.). Kopiowanie I Rozpowszechnianie Treści Jest Możliwe Tylko Po Uzyskaniu Pisemnej Zgody Serwisu.


4.Użytkownik oświadcza, że, bierze na siebie Pełną odpowiedzialność wynikającą z przepisów.


5. Użytkownik publikujący treści za pośrednictwem komentarzy oświadcza, że posiada do nich wszelkie prawa do całych tekstów, filmów, grafik oraz dźwięków bądź ich fragmentów lub wykorzystuje je zgodnie z właściwą licencją i odpowiednio oznacza.


6. Serwis udziela zgody na linkowanie bezpośrednio do artykułów Serwisu
7. Wszelkie treści opublikowane w serwisie podlegają ochronie prawnej.

Należą Do Nierealnie.pl lub Do Podmiotów Współpracujących z Serwisem.

Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871


Więcej TUTAJ

3 KOMENTARZE

  1. SCHEDE,ktora zostawiła po sobie J ASNIE o swiecona opozycja , 8letnich rzadow -nierzadow PO-PSL ie da sie usunac szybko. A zwlaszcza przy takiej „obywatelskiej aktywnosci” agentow /sympatykow ,ktorzy uzywajac znanych onegdaj metod sabotuja ile sie da i gdzie sie da. TO OHYDSTWO, TO GANGRENA ,KTORA TOCZY NASZ NAROD. TRZEBA KOLEJNEJ KADENCJI RZADOW PRAWICY , BY najwazniejsze sprawy doprowadzic do konca . chodzi przede wszystkim o reforme sadownictwa potem zmana konstytucji etc. nie mozemy zgodzic sie na powrot TUSKA do fotela glowy rzadu , ie mozemy! TYLKO PRAWICA z PiS na czele jest w stanie doprowadzic POLSKE do n o rm m a l n o s c i. !!

  2. Może powinno być tak, że jak bogacz umiera to 50% majątku idzie na społeczeństwo, z którego żył czyli na skarb państwa. W przypadku autostrady warto by ją znacjonalixować bo to trasa użyteczności publicznej. Droga prywatna to jakiś chory wymysł. Jeżeli coś jest dobrze zarządzane, są okresowe przeglądy, remonty, to będzie sprawne latami. A Kulczyk podobno nie żyje, to po co mu kasa. Młody robi maseczki i coś tam jeszcze, bidy nie ma.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj