TVN! Nieoficjalnie: KONCESJA ODEBRANA!! TVN24 naruszyła zapisy ustawy.

18

Poziom manipulacji, jaką swoich widzów traktuje telewizja z Wiertniczej, jest niewyobrażalny dla zwykłego śmiertelnika. TVN24 naruszyła zapisy ustawy o radiofonii i telewizji.

Wydawało się, że materiał o faszystach w lesie był szczytem możliwości TVN. Dziennikarze zatrudnieni w TVN osiągnęli absolutną perfekcję w zakłamywaniu rzeczywistości. Zadziwili wszystkich informacją o rzekomo odradzającym się w Polsce faszyzmie.

Wcześniej Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nałożyła na TVN karę w wysokości niemal 1,5 miliona złotych. Było to związane z nierzetelnym relacjonowaniem próby obalenia rządu przez opozycję przed Świętami Bożego Narodzenia w 2016 r.

Przeanalizowano kilkaset godzin materiałów emitowanych w dniach 16-18 grudnia 2016, uznano, że telewizja TVN24 naruszyła zapisy ustawy o radiofonii i telewizji.

Więcej TUTAJ

Jednak tamte manipulacje okazały się niczym w porównaniu z tym, czego TVN dopuścił się ostatnio. O sprawie na Twitterze informuje Patryk Słowik, dziennikarz „Dziennika Gazety Prawnej”. 

Pamiętacie reportaż TVN, w którym pokazano dom opieki, gdzie starsi ludzie byli przykuwani do kaloryfera i leżeli na podłodze? Właśnie Sąd Najwyższy uznał, że materiał był wyreżyserowany. TVN będzie musiał przeprosić właścicielkę domu opieki.  – poinformował dziennikarz.

„”

Niestety nierzetelność materiału stwierdziły: Sąd Okręgowy i Sąd Administracyjny. To nie pierwszy raz, gdy TVN za pomocą swoich kanałów masowego przekazu niszczy działalność jednej osoby, robiąc to w interesie innej. Zatrważająca jest bowiem liczba przewinień w ostatnim czasie. Wyżej wymieniliśmy tylko te najgłośniejsze. Opinia publiczna coraz głośniej huczy od plotek, że w siedzibie KRRiT przy Wyszyńskiego 9 już zapadła decyzja o zawieszeniu koncesji dla TVN.

Więcej TUTAJ

Źródło: w realu24

18 KOMENTARZE

  • TVN ma koncesje do lata tego roku (nie pamiętam dokładnego miesiąca) i liczę że w końcu PiS się zabierze za nich. Tuleya doprowadzony przed sąd więc coś się dzieje w tej sprawie.

 1. „dziennikarz gazety prawnej” czytaj PISIORSKIEGO szmatławca typu Wiadomości TVP i wszystko jasne…to tak jaby Hitler zarzucał innym ze sa rasistami

  • No może masz rację !!! Ale po Świętach BN …przecież dla tvn-u nie oderwę się od karpia na słodko w galarecie !!! Po Świetach …

 2. Już dawno powinni zawiesić TVN i wszystkie im podległe stacje. 82 % Polaków jest za. Za tym czekamy na decyzję. Pozostanie nam Polsat i TVP.

 3. zlikwidować TVN natychmiast
  To potężne źródło totalnego zła ,a dxiennikarze albo tak przepojeni niemawiścią ,to pokolenia komuchów przecież ,albo biorą niewyobrażalną kasę za to co robią

  • A za co? Za mówienie prawdy? Za obnażanie hipokryzji, zakłamania i obłudy lewackich partii od hołowni na konfie kończąc? Gdyby nie takie media jak TVP to o ACTA za Tuska byś nigdy nie wiedzieli a teraz miałbyś czarne plany cenzurujące na niewygodnych dla lewaków faktach. Widać młodzież dostała alzheimera i zapomniała o pewnych faktach takich jak mnóstwo afer, nałożonych podatkach, acta, nakłanianiu UE do odebrania środków, wulgaryzmach, atakach na kościół, bezczelnej manipulacji, OFE, rozkradzeniu majątku Polskiego, zdemolowaniu gospodarki a to wszystko w 8 lat rządów PO, teraz tacy jak ty chcieliby by PiS odbudował to co zostało zniszczone w 8 lat w jeden rok.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here