Poziom manipulacji, jaką swoich widzów traktuje telewizja z Wiertniczej, jest niewyobrażalny dla zwykłego śmiertelnika. TVN24 naruszyła zapisy ustawy o radiofonii i telewizji.

Wydawało się, że materiał o faszystach w lesie był szczytem możliwości TVN. Dziennikarze zatrudnieni w TVN osiągnęli absolutną perfekcję w zakłamywaniu rzeczywistości. Zadziwili wszystkich informacją o rzekomo odradzającym się w Polsce faszyzmie.

Wcześniej Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nałożyła na TVN karę w wysokości niemal 1,5 miliona złotych. Było to związane z nierzetelnym relacjonowaniem próby obalenia rządu przez opozycję przed Świętami Bożego Narodzenia w 2016 r.

Przeanalizowano kilkaset godzin materiałów emitowanych w dniach 16-18 grudnia 2016, uznano, że telewizja TVN24 naruszyła zapisy ustawy o radiofonii i telewizji.

Więcej TUTAJ

Jednak tamte manipulacje okazały się niczym w porównaniu z tym, czego TVN dopuścił się ostatnio. O sprawie na Twitterze informuje Patryk Słowik, dziennikarz „Dziennika Gazety Prawnej”. 

Pamiętacie reportaż TVN, w którym pokazano dom opieki, gdzie starsi ludzie byli przykuwani do kaloryfera i leżeli na podłodze? Właśnie Sąd Najwyższy uznał, że materiał był wyreżyserowany. TVN będzie musiał przeprosić właścicielkę domu opieki.  – poinformował dziennikarz.

„”

Niestety nierzetelność materiału stwierdziły: Sąd Okręgowy i Sąd Administracyjny. To nie pierwszy raz, gdy TVN za pomocą swoich kanałów masowego przekazu niszczy działalność jednej osoby, robiąc to w interesie innej. Zatrważająca jest bowiem liczba przewinień w ostatnim czasie. Wyżej wymieniliśmy tylko te najgłośniejsze. Opinia publiczna coraz głośniej huczy od plotek, że w siedzibie KRRiT przy Wyszyńskiego 9 już zapadła decyzja o zawieszeniu koncesji dla TVN.

Więcej TUTAJ

Źródło: w realu24

20 KOMENTARZE

  • A za co? Za mówienie prawdy? Za obnażanie hipokryzji, zakłamania i obłudy lewackich partii od hołowni na konfie kończąc? Gdyby nie takie media jak TVP to o ACTA za Tuska byś nigdy nie wiedzieli a teraz miałbyś czarne plany cenzurujące na niewygodnych dla lewaków faktach. Widać młodzież dostała alzheimera i zapomniała o pewnych faktach takich jak mnóstwo afer, nałożonych podatkach, acta, nakłanianiu UE do odebrania środków, wulgaryzmach, atakach na kościół, bezczelnej manipulacji, OFE, rozkradzeniu majątku Polskiego, zdemolowaniu gospodarki a to wszystko w 8 lat rządów PO, teraz tacy jak ty chcieliby by PiS odbudował to co zostało zniszczone w 8 lat w jeden rok.

 1. zlikwidować TVN natychmiast
  To potężne źródło totalnego zła ,a dxiennikarze albo tak przepojeni niemawiścią ,to pokolenia komuchów przecież ,albo biorą niewyobrażalną kasę za to co robią

 2. Już dawno powinni zawiesić TVN i wszystkie im podległe stacje. 82 % Polaków jest za. Za tym czekamy na decyzję. Pozostanie nam Polsat i TVP.

  • No może masz rację !!! Ale po Świętach BN …przecież dla tvn-u nie oderwę się od karpia na słodko w galarecie !!! Po Świetach …

 3. „dziennikarz gazety prawnej” czytaj PISIORSKIEGO szmatławca typu Wiadomości TVP i wszystko jasne…to tak jaby Hitler zarzucał innym ze sa rasistami

  • TVN ma koncesje do lata tego roku (nie pamiętam dokładnego miesiąca) i liczę że w końcu PiS się zabierze za nich. Tuleya doprowadzony przed sąd więc coś się dzieje w tej sprawie.

 4. Sąd administracyjny? Co za bzdury, kto to pisał? Sprawdźcie jakie kompetencje ma sąd administracyjny A nien iszecie bzdury.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj