TVN! Nieoficjalnie: KONCESJA ODEBRANA!! TVN24 naruszyła zapisy ustawy.

14

Poziom manipulacji, jaką swoich widzów traktuje telewizja z Wiertniczej, jest niewyobrażalny dla zwykłego śmiertelnika. TVN24 naruszyła zapisy ustawy o radiofonii i telewizji.

Wydawało się, że materiał o faszystach w lesie był szczytem możliwości TVN. Dziennikarze zatrudnieni w TVN osiągnęli absolutną perfekcję w zakłamywaniu rzeczywistości. Zadziwili wszystkich informacją o rzekomo odradzającym się w Polsce faszyzmie.

Wcześniej Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nałożyła na TVN karę w wysokości niemal 1,5 miliona złotych. Było to związane z nierzetelnym relacjonowaniem próby obalenia rządu przez opozycję przed Świętami Bożego Narodzenia w 2016 r.

Przeanalizowano kilkaset godzin materiałów emitowanych w dniach 16-18 grudnia 2016, uznano, że telewizja TVN24 naruszyła zapisy ustawy o radiofonii i telewizji.

Więcej TUTAJ

Jednak tamte manipulacje okazały się niczym w porównaniu z tym, czego TVN dopuścił się ostatnio. O sprawie na Twitterze informuje Patryk Słowik, dziennikarz „Dziennika Gazety Prawnej”. 

Pamiętacie reportaż TVN, w którym pokazano dom opieki, gdzie starsi ludzie byli przykuwani do kaloryfera i leżeli na podłodze? Właśnie Sąd Najwyższy uznał, że materiał był wyreżyserowany. TVN będzie musiał przeprosić właścicielkę domu opieki.  – poinformował dziennikarz.

„”

Niestety nierzetelność materiału stwierdziły: Sąd Okręgowy i Sąd Administracyjny. To nie pierwszy raz, gdy TVN za pomocą swoich kanałów masowego przekazu niszczy działalność jednej osoby, robiąc to w interesie innej. Zatrważająca jest bowiem liczba przewinień w ostatnim czasie. Wyżej wymieniliśmy tylko te najgłośniejsze. Opinia publiczna coraz głośniej huczy od plotek, że w siedzibie KRRiT przy Wyszyńskiego 9 już zapadła decyzja o zawieszeniu koncesji dla TVN.

Więcej TUTAJ

Źródło: w realu24

14 KOMENTARZE

  1. „dziennikarz gazety prawnej” czytaj PISIORSKIEGO szmatławca typu Wiadomości TVP i wszystko jasne…to tak jaby Hitler zarzucał innym ze sa rasistami

    • No może masz rację !!! Ale po Świętach BN …przecież dla tvn-u nie oderwę się od karpia na słodko w galarecie !!! Po Świetach …

  2. Już dawno powinni zawiesić TVN i wszystkie im podległe stacje. 82 % Polaków jest za. Za tym czekamy na decyzję. Pozostanie nam Polsat i TVP.

  3. zlikwidować TVN natychmiast
    To potężne źródło totalnego zła ,a dxiennikarze albo tak przepojeni niemawiścią ,to pokolenia komuchów przecież ,albo biorą niewyobrażalną kasę za to co robią

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here