Tusk złośliwie o zamieszkach w USA. Dziennikarz TVP zgasił go jak „PETA”.

4

Donald Tusk, skomentował zamieszki w USA. Na swoim Twitterze zamieścił szyderczy wpis. Bardzo szybko sytuację wyjaśnił dziennikarz TVP Bartłomiej Graczak. Zadał jedno krótkie pytanie odnośnie jego byłego współpracownika.

W Stanach Zjednoczonych zwolennicy Donalda Trumpa, którzy nie akceptują wyniku wyborów prezydenckich, wdarli się do Kapitolu, gdzie doszło nawet do strzelaniny. W jej wyniku postrzelona została kobieta, która następnie, w wyniku odniesionych ran, zmarła. To wydarzenie na Twitterze pozwolił sobie skomentować były premier polski Donald Tusk:

„Wszędzie jest jakiś Trump, więc każdy z nas musi bronić Kapitolu”

Więcej TUTAJ

Na ten szyderczy wpis odpowiedział Dziennikarz TVP Bartłomiej Graczak. Zadał tylko jedno pytanie niezwiązane bezpośrednio z poruszanym przez polityka tematem.

„Jakiś komentarz ws. pańskiego kolegi Sławomira Nowaka? Zarzut korupcji to nie przelewki”– zapytał Graczak.

Dziennikarz w ten sposób nawiązał do zarzutów postawionych Sławomirowi Nowakowi, politykowi PO, w przeszłości współpracownikowi Tuska.

Sławomir Nowak usłyszał nowe zarzuty obejmujące przestępstwa o charakterze korupcyjnym, jednak z uwagi na konieczność przeprowadzenia czynności procesowych pozostałych zatrzymanych osób, prokuratura nie podaje szczegółowych informacji co do treści zarzutów oraz stanowiska podejrzanego – powiedziała prok. Aleksandra Skrzyniarz, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Więcej TUTAJ

Donald Tusk współpracował ze Sławomirem Nowakiem w czasie, gdy pełnił funkcję premiera. Nowak sprawował wówczas urząd ministra transportu, budownictwa i gospodarki morskiej.

Źródło: Twitter, otopress,

4 KOMENTARZE

  1. Zgasił? Raczej zrobił z siebie idiotę.Kaczynski był podnóżkiem Wałęsy i z nim współpracował . Ten sam argument . Za czyje pieniądze manipulujecie społeczeństwem?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj