Szef RE Donald Tusk oświadczył, że polski rząd wyłamywał się z europejskiej solidarności, nie przyjmując uchodźców w ramach programu relokacji . Dodał, że jest w stanie zrozumieć argumenty polskiego rządu, ale będzie wiązało się to z konsekwencjami. „Takie są zasady w Europie” – zaznaczył.

Więcej TUTAJ

Więcej TUTAJ

„Najważniejsze, abyśmy rozstrzygnęli, także w Polsce, co jest naszym priorytetem. Czy chcemy wspólnie z Europą rozwiązywać problemy związane z migracją, a więc chronić granice, ale także pomagać tym państwom, które mają zbyt dużo uchodźców, czy też, jak to dzisiaj rząd polski proponuje, twardo wyłamywać się z europejskiej solidarności i nie przyjmować uchodźców. Oba podejścia mają swoje uzasadnienie, swoje argumenty, ale też koszty” – powiedział.

Więcej TUTAJ

CZYTAJ DALEJ » Niemcy » Tusk: Polski rząd wyłamuje się z europejskiej solidarności. Będą konsekwencje!!!

„Jeśli polski rząd będzie zdecydowany, właściwie jako jeden z dwóch, trzech w Europie, nie uczestniczyć w tym solidarnym poddziale obowiązków w sprawie uchodźców – to ma do tego, może nie prawo, bo mówimy tu o prawie europejskim, ale pewne argumenty, i jestem w stanie je zrozumieć – będzie się to wiązało nieuchronnie z pewnymi konsekwencjami. Takie są zasady w Europie” – zaznaczył

.

Więcej TUTAJ

ŹRÓDŁO: NEWSWEB.PL

19 latka afera Antifa atak budka Chamstwo Covid Duda Dudobus Dzieci Dzień zmarłych Ekspert emerytura Epidemia informacje Jaki Kacztyński Kaczyński Kibice kobieta Komisja Europejska koncesja korona Korona wirus Koronawirus Koronawirusa korwin Kożuchowska lempart Lgbt Lis Majatek narodowy Media merkel mielec minister ministerstwo zdrowia Mocne Morawiecki MZ nieletnia Niemcy niemieckie Niemieckie media nitras obajtek Obostrzenia ofiara opozycja Orban pandemia pis Platforma PO podatki polityka polska polskie Porządek premier prezydent Protest protesty Putin ratownicy Reformy Rekord Reparacje repolonizacja sars SARS-CoV-2 Schetyna skandal soros strajk sukces szczepionka Szumowski tajemnica Tisk tragedia Trump Trzaskowski tusk tvn UE walesa warszawa wałęsa wiek emerytalny Wirus wstyd Wybory wyklęci wyklęty wypadek zachwyt Zakaz Zgon Żołnierze

Sprawdź!!!!

ORAZ

CZYTAJ DALEJ » Niemcy » Tusk: Polski rząd wyłamuje się z europejskiej solidarności. Będą konsekwencje!!!

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij!!!

Nierealnie.pl

Więcej TUTAJ

Zawsze bądź na bieżąco.


Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871

Więcej TUTAJ

Zasady

Kopiowanie, lub wykorzystywanie treści oraz multimediów w sposób naruszający przepisy prawa, Surowo Zabronione..

1. W Związku Z Art 14 Ustawy O Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z Dnia 18 Lipca 2002.


2. Kontakt Z Serwisem Jest Możliwy W Formie Elektronicznej Pod Adresem E–Mail: Redakcja@Nierealnie.Pl


3. Zabrania Się Kopiowania I Rozpowszechniania Treści . Zdefiniowanego W Ustawie O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych Z Dn. 4 Lutego 1994 R. O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych (Tj. Dz.U. Z 2006 R., Nr 90, Poz. 631 Z Późn. Zm.). Kopiowanie I Rozpowszechnianie Treści Jest Możliwe Tylko Po Uzyskaniu Pisemnej Zgody Serwisu.4.Użytkownik oświadcza, że, bierze na siebie Pełną odpowiedzialność wynikającą z przepisów.


5. Użytkownik publikujący treści za pośrednictwem komentarzy oświadcza, że posiada do nich wszelkie prawa do całych tekstów, filmów, grafik oraz dźwięków bądź ich fragmentów lub wykorzystuje je zgodnie z właściwą licencją i odpowiednio oznacza.


6. Serwis udziela zgody na linkowanie bezpośrednio do artykułów Serwisu
7. Wszelkie treści opublikowane w serwisie podlegają ochronie prawnej.

Należą Do Nierealnie.pl lub Do Podmiotów Współpracujących z Serwisem.


Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871


Więcej TUTAJ

3 KOMENTARZE

  1. O czym ty gościu bredzisz? O swojej ojczyźnie która przyjęła już około 6 mln uchodźców z Ukrainy? Czy za to Polska ma ponieść konsekwencje? Ty chyba z tej nienawiści zglupiales całkowicie…

  2. ale o jakich uchodźcach on mówi ???już prawie 3 mln uchodźców z kraju ogarniętego wojną dotarło … tych z białoruskiej granicy ??? oni uchodźcami byli jak na teren Turcji wkroczyli więc , potem to są migranci ekonomiczni ….więc o czym ten Pan mówi ??? można więcej kontekstu ???

  3. Należy oczyścić Polskę od antypolskich zdrajców i odebrać PO-folksdojczom i POstkomunistom-bolszewikom Polskie obywatelstwa! aby nie mogli pchać się do rządu RP.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj