To dlatego mają problemy. W wielkiej polityce, jeżeli coś ma miejsce, to mało prawdopodobne, że jest to przypadek. Od zarania dziejów zgubą dla człowieczeństwa najczęściej okazują się: żądza władzy i pieniądze.

Ludzie, którzy stali się na przestrzeni lat tak bogaci, że właściwie żadne dobra materialne nie są już w stanie sprawiać im przyjemności, ukształtowali w sobie chore pragnienie zmieniania świata,

Poniżej trochę o rodzinach i ludziach, którzy opinii publicznej są szeroko znani, bo i niełatwo zatajać rzeczy, które dotyczą miliardów ludzi.

Rothschild (pl. Rotszyld) – międzynarodowa rodzina niemieckich Żydów, związana z bankowością i finansami, z nadanymi przez rządy Austrii i Wielkiej Brytanii tytułami szlacheckimi, posiadająca silną pozycję w Europie. Jest to jedna z najbogatszych rodzin na świecie. W XIX wieku nazwisko Rothschildów było synonimem bogactwa. Dziś ludzie związani z Rothschildami i sami członkowie rodziny często zabierają głos w kwestiach polityki.

Więcej TUTAJ

Najbogatsze rodziny świata oraz ludzie pokroju Georga Sorosa (amerykański miliarder węgiersko-żydowskiego pochodzenia, zwolennik przerobienia Europy na jedno superpaństwo) obracają takim kapitałem, jakiego przeciętny, nawet w naszym rozumieniu bogaty człowiek, nie jest w stanie sobie wyobrazić. Rothschildowie, nieżyjący już David Rockefeller i ludzie z tego otoczenia oraz wspomniany Soros najprawdopodobniej mają wpływ na większość rządów z całego świata.

Jedynymi wyjątkami na dzień dzisiejszy są Syria, Korea Północna, Rosja oraz Chiny.

To niestety nieliczne kraje . Które mają dziś największe problemy i które są przez zachodni establishment atakowane. Dlaczego Amerykanie i UE mają niepohamowaną chrapkę, by do tych państw wkroczyć?

Syria – której prezydent Baszar al-Asad jest przedstawiany jako potwór we wszystkich, bez wyjątku, największych mediach świata. Korea Północna, która chorobliwie nienawidzi zachodnich imperialistów, ale – na pewno w kilku kwestiach – ma ku temu powody. Rosja, w której obywatele cenią Putina, a w Europie opisywani są jako uciśniony naród. I Chiny. No, Chinom raczej nikt nie może podskoczyć, bo to jedno z większych mocarstw, a już na pewno najbogatszy kraj. Za to niemal wszyscy mieliby ochotę zniszczyć je ekonomicznie. Nawet na polsko-chińskie negocjacje handlowe Bruksela kręciła nosem.

8-letni 19 latka afera Anastazja Antifa atak beata budka Covid Częstochowa Duda Ekspert Epidemia Hitler Jaki Kaczynski Kaczyński Kamilek Kara Kibice kobieta korona Koronawirus Korona wirus Koronawirusa korwin lempart Lgbt Lis Media merkel mielec minister ministerstwo zdrowia Mocne Morawiecki mordercy MZ Niemcy obajtek obalić PIS Obostrzenia ofiara opozycja pandemia pis Platforma PO podatki Policja politycy polityka polska Porządek premier prezydent Protest protesty Putin Reformy Rekord Reparacje repolonizacja Rosja sars SARS-CoV-2 Schetyna soros Stanowski strajk szczepionka Szumowski tajemnica tragedia Trump Trzaskowski tusk Tv tvn UE Ukraina warszawa wiek emerytalny Wirus wstyd Wybory wypadek Zabojstwo Zakaz Zarzuty Zgon

Więcej TUTAJ

Syria, Rosja i Korea Północna to kraje, które kurczowo chcą trzymać się swoich zasad i bronią się przed wprowadzeniem demokracji, której – podejrzanie mocno – domagają się politycy zachodni. I nie chodzi tu o to aby chwalić Koreę Północną, która bez wątpienia jest państwem aż nadto totalitarnym. Ale należy też postarać się zrozumieć nieprzeciętne przerażenie tego narodu na myśl, że mogliby zbratać się z “nowoczesnym” zachodem, albo przyjąć na swoją ziemię Amerykanów.

Wymienione wyżej kraje to jedyne do, których nie dotarło jeszcze zachodnie zepsucie. Nie dotarły też dziesiątki organizacji antyrasistowskich, walczących z ksenofobią czy homofobią, które widzą te zjawiska tam, gdzie ich nie ma i tak naprawdę napuszczają zainteresowane grupy na siebie nawzajem. Tworzą atmosferę zagrożeń.

Niestety jak widać na codzień macki Sorosa oraz chore ambicje wielu innych, którzy starają się podporządkować sobie cały świat nie dają im spokoju.

Więcej TUTAJ

CZYTAJ DALEJ » soros » To dlatego mają problemy! Tylko 4 kraje są wolne od wpływów UE, Sorosa oraz Rothschildów.

Źródło: Wrealu24.pl

Sprawdź!!!!

ORAZ

CZYTAJ DALEJ » soros » To dlatego mają problemy! Tylko 4 kraje są wolne od wpływów UE, Sorosa oraz Rothschildów.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij!!!

Nierealnie.pl

Więcej TUTAJ

Zawsze bądź na bieżąco.

Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871

Więcej TUTAJ

Zasady

Kopiowanie, lub wykorzystywanie treści oraz multimediów w sposób naruszający przepisy prawa, Surowo Zabronione..

1. W Związku Z Art 14 Ustawy O Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z Dnia 18 Lipca 2002.

2. Kontakt Z Serwisem Jest Możliwy W Formie Elektronicznej Pod Adresem E–Mail: Redakcja@Nierealnie.Pl


3. Zabrania Się Kopiowania I Rozpowszechniania Treści . Zdefiniowanego W Ustawie O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych Z Dn. 4 Lutego 1994 R. O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych (Tj. Dz.U. Z 2006 R., Nr 90, Poz. 631 Z Późn. Zm.). Kopiowanie I Rozpowszechnianie Treści Jest Możliwe Tylko Po Uzyskaniu Pisemnej Zgody Serwisu.


4.Użytkownik oświadcza, że, bierze na siebie Pełną odpowiedzialność wynikającą z przepisów.


5. Użytkownik publikujący treści za pośrednictwem komentarzy oświadcza, że posiada do nich wszelkie prawa do całych tekstów, filmów, grafik oraz dźwięków bądź ich fragmentów lub wykorzystuje je zgodnie z właściwą licencją i odpowiednio oznacza.


6. Serwis udziela zgody na linkowanie bezpośrednio do artykułów Serwisu
7. Wszelkie treści opublikowane w serwisie podlegają ochronie prawnej.

Należą Do Nierealnie.pl lub Do Podmiotów Współpracujących z Serwisem.

Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871

Więcej TUTAJ

1 KOMENTARZ

  1. Franciszek Liszt: Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, pośród których mieszkają dziś Żydzi, będą musiały stanąć przed problemem całkowitego ich wypędzenia – problemem życia i śmierci, zdrowia lub chronicznej choroby, pokojowej egzystencji albo nieustających niepokojów społecznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj