To dlatego Donald Tusk uciekł do Brukseli!!! Kolejny Polityk zaczął sypać.

0

W rozmowie z Radio Zet Jarosław Gowin wypowiedział się na temat Donalda Tuska i wyjaśnił różnicę między Amber Gold a Skok-ami.

NIE ODPOWIADAŁEM ZA PROKURATURĘ W CZASACH FUNKCJONOWANIA AMBER GOLD, NIE MAM SOBIE NIC DO ZARZUCENIA W TEJ SPRAWIE.”

Gowin w programie „Gość Radia ZET”. mówił też o „niewyrównanych politycznych rachunkach” z Donaldem Tuskiem.

NIE ODPOWIADAŁEM ZA PROKURATURĘ, NIE ZARZUCAM SOBIE NIC W SPRAWIE AMBER GOLD. PAŃSTWO WTEDY NIE ZADZIAŁAŁO, ISTNIAŁO TYLKO TEORETYCZNIE. UPRAWIALIŚMY POLITYKĘ CIEPŁEJ WODY W KRANIE. WIEM, ŻE TERAZ PAŃSTWO PORADZIŁOBY SOBIE Z AMBER GOLD” 

Gowin Zapytany o Donalda Tuska, minister powiedział bardzo ciekawą rzecz.

MAM Z DONALDEM TUSKIEM PEWNE NIEWYRÓWNANE RACHUNKI. LUBIĘ STAWAĆ DO POJEDYNKÓW. WIELE WSKAZUJE NA TO, ŻE TO MY JEGO POKONAMY, CHOĆ WIEMY, KTO MÓWIŁ O TYM, ŻE NIE MA Z KIM PRZEGRAĆ I JAK SIĘ TO SKOŃCZYŁO. MOIM ZDANIEM TUSK UCIEKŁ Z POLSKI PRZED PORAŻKĄ

W istocie, Tusk opuszczał nasz kraj w atmosferze wielkiego skandalu (afera podsłuchowa), w dodatku pod koniec – delikatnie mówiąc – nie najlepszych rządów swojej partii w koalicji z PSL.

Teraz opozycja, sam Tusk, Angela Merkel i inni liczą, że Platformie Obywatelskiej uda się objąć prezydenturę w Polsce. Sondaże są jednak bezlitosne i nawet te przeprowadzane na zlecenie lewicowo-liberalnych mediów.

Więcej TUTAJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here