To co powiedział przechodzi ludzkie pojęcie. jego ludzie mają za zadanie osłabiać rząd PiS.

0

Trudno uwierzyć, że TVN postawił właśnie w roli autorytetu człowieka Georga Sorosa. Żydowski miliarder wciąż poszerza w Polsce swoje macki. Rozmowa na antenie TVN to istny festiwal grillowania Prawa i Sprawiedliwości. Ani jednego dobrego słowa o rządzie premiera Morawieckiego nie usłyszeliśmy z ust Balickiego. Żołnierz Sorosa jechał po partii rządzącej równo.

Tylko dlaczego pomaga w tym TVN24? Wielu zastanawia się, czy ludzie pracujący w telewizji przy Wiertniczej mają jakiekolwiek poczucie przywiązania do swojego kraju. Jest to w istocie bardzo ciekawe zagadnienie.

Więcej TUTAJ

” Niestety, nastąpił upadek Trybunału, upadek nie tylko autorytetu, ale także upadek merytoryczny ” – mówi stacji TVN dr Ryszard Balicki, konstytucjonalista z Uniwersytetu Wrocławskiego i Fundacji im. Batorego.

Trybunał działa w zwolnionym tempie, a przede wszystkim stracił zaufanie świata prawniczego i stracił też zaufanie obywateli – uważa z kolei Bartłomiej Przymusiński z „Iustitii”.

Więcej TUTAJ

Z takimi uwagami nie zgadzają się politycy partii rządzącej. Marcin Horała z PiS zwraca uwagę, że nastąpił wzrost efektywności TK.

Do TK wpływa mniej wniosków, więc odsetek jest lepszy. Czyli większy procent spraw, a przynajmniej nie gorszy, TK rozpatruje i kończy te postępowania– mówi stacji TVN poseł PiS.

Więcej TUTAJ

Źródło: Wrealu24

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here