Te media dotknie repolonizacja! Niemieckie wpływy na polską opinię publiczną są bardzo poważnie zagrożone. Prezes partii rządzącej, jest bardzo zdeterminowany w kwestii repolonizacji mediów. Jarosław Kaczyński nigdy nie ukrywał, że jego zdaniem kapitał ma narodowość, a właściciele mediów z zagranicznym kapitałem używają ich do walki politycznej w Polsce.

Więcej TUTAJ

Niemieckie wpływy na polską opinię publiczną są bardzo poważnie zagrożone. Nasz rynek prasy w ostatnich dekadach był stopniowo opanowywany przez kapitał niemiecki i szwajcarski. Wydawcy z dominującym kapitałem zagranicznym, używają ich do walki politycznej w Polsce. Innego zdania jest opozycja, która stara się przekonać Polaków, że Niemcy – mając w rękach ogromne siły masowego przekazu – nie wykorzystują tego.

Największymi wydawcami z przeważającym udziałem kapitału zagranicznego są: szwajcarsko-niemiecka grupa Ringier Axel Springer, czyli RASP (właściciel Onetu, Faktu, Newsweeka, Przeglądu Sportowego), niemieckie Bauer Media (RMF, Interia, prasa kolorowa). Na rynku telewizyjnym dominuje należąca do Amerykanów ze Scripps Networks Interactive Grupa TVN. Na rynku radiowym mamy francuski Eurozet, nadający Radio Zet i Antyradio.

atak budka Covid Epidemia Hitler Jaki Kaczyński kobieta Koronawirus Korona wirus Lis Media merkel minister Mocne MZ Niemcy obalić PIS Obostrzenia opozycja pandemia pis Platforma PO polska prezydent Putin Rekord Reparacje repolonizacja Rosja sars SARS-CoV-2 Schetyna soros szczepionka Szumowski tragedia Trzaskowski tusk tvn UE Ukraina Wirus Wybory

Więcej TUTAJ

Jak wiadomo grupa Polska Press (prasa lokalna i regionalna) zostały kupione przez PKN Orlen. Szczególnie zawłaszczony był rynek prasy lokalnej i regionalnej. Cały proces nabrał tempa po przejęciu władzy przez PiS w 2015 r.

Na początku lutego rząd zaprezentował szczegóły projektu nowej opłaty, do którego szybko przylgnęła nazwa „podatek od mediów”. W projekcie jest mowa o „składce z tytułu reklamy”. Będą nią objęte zarówno portale internetowe, jak i tradycyjne media, a także kina i np. firmy oferujące zewnętrzne nośniki reklam.

Więcej TUTAJ

CZYTAJ DALEJ » orlen » Pilne!!! Te media dotknie repolonizacja!!! Niemiecka panika!!!

Źródło: Wrealu24.pl, Money.pl

Sprawdź!!!!

ORAZ

CZYTAJ DALEJ » orlen » Pilne!!! Te media dotknie repolonizacja!!! Niemiecka panika!!!

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij!!!

Nierealnie.pl

Więcej TUTAJ

Zawsze bądź na bieżąco.

Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871

Więcej TUTAJ

Zasady

Kopiowanie, lub wykorzystywanie treści oraz multimediów w sposób naruszający przepisy prawa, Surowo Zabronione..

1. W Związku Z Art 14 Ustawy O Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z Dnia 18 Lipca 2002.

2. Kontakt Z Serwisem Jest Możliwy W Formie Elektronicznej Pod Adresem E–Mail: Redakcja@Nierealnie.Pl


3. Zabrania Się Kopiowania I Rozpowszechniania Treści . Zdefiniowanego W Ustawie O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych Z Dn. 4 Lutego 1994 R. O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych (Tj. Dz.U. Z 2006 R., Nr 90, Poz. 631 Z Późn. Zm.). Kopiowanie I Rozpowszechnianie Treści Jest Możliwe Tylko Po Uzyskaniu Pisemnej Zgody Serwisu.


4.Użytkownik oświadcza, że, bierze na siebie Pełną odpowiedzialność wynikającą z przepisów.


5. Użytkownik publikujący treści za pośrednictwem komentarzy oświadcza, że posiada do nich wszelkie prawa do całych tekstów, filmów, grafik oraz dźwięków bądź ich fragmentów lub wykorzystuje je zgodnie z właściwą licencją i odpowiednio oznacza.


6. Serwis udziela zgody na linkowanie bezpośrednio do artykułów Serwisu
7. Wszelkie treści opublikowane w serwisie podlegają ochronie prawnej.

Należą Do Nierealnie.pl lub Do Podmiotów Współpracujących z Serwisem.

Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871

Więcej TUTAJ

6 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj