Szokujące fakty!!! Sceptycy nazywają to teorią spiskową, choć porównania charakterystyki twarzy dzisiejszej kanclerz Niemiec i przywódcy III Rzeszy zdają się nie zostawiać wątpliwości. Ponadto istnieją dokumenty, które rzekomo potwierdzają bliskie pokrewieństwo przywódców. Czy Angela Merkel to córka Adolfa Hitlera?

Więcej TUTAJ

Czy Angela Merkel to córka Adolfa Hitlera? Tę tezę sceptycy nazywają teorią spiskową. Jak podają niezależne źródła, zapłodniona zamrożoną w czasach II Wojny Światowej spermą miała zostać jedna z sióstr Braun. Ewa była towarzyszką życia wodza hitlerowskich Niemiec. Po wkroczeniu Armii Czerwonej do Berlina miała uciec wraz z Adolfem Hitlerem do Argentyny.

Kanadyjski dziennikarz polsko-żydowskiego pochodzenia Benjamin Fulford, w 2011 roku pisał: 

„Dzięki doniesieniom wywiadu rosyjskiego i niemieckiego, wyszło, że Angela Merkel jest córką Adolfa Hitlera, została poczęta z zamrożonej spermy, pod nadzorem nazistowskiego eksperta złapanego przez Sowietów. Oznacza to bez wątpienia, że jeden z liderów nazistowskiej frakcji ma nadzieję na powołanie faszystowskiego, totalitarnego rządu światowego”.

Poniższe zdjęcie przedstawia młodą Merkel i zdjęcie matki Hitlera w mniej więcej tym samym wieku. U obu kobiet są bardzo podobne, oczy, nos i inne elementy twarzy.

Więcej TUTAJ

Zdjęcie Angeli Merkel i Klary Mengele, na które powołuje się autor artykułu Evilyoshida blog.

Natomiast portal HFTE powołuje się na dokumenty STASI, które potwierdzają, że córka Adolfa Hitlera piastuje obecnie to samo stanowisko co ojciec – stanowisko kanclerza Niemiec. Szokujące fakty!!!

CZYTAJ DALEJ » Hitler » Szokujące fakty łączące kanclerz Niemiec i Adolfa Hitlera!!!

Źródło: Wrealu24.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj