Świat zachwyca się Polską! „Bezpieczna, piękna, naturalna”. OPINIE Z CAŁEGO ŚWIATA!

13

Polska odzyskała należny jej szacunek. Lata fałszowania historii, wizerunku naszego kraju i marginalizowania roli Polski przez zagraniczne media, nic nie dały, bo prawda broni się sama. Oto dowody.

Więcej TUTAJ

Amerykański podróżnik, dziennikarz i vloger Mark Wolters kilka lat temu zawitał do Polski.

Nagrał krótki filmik pt.

„10 rzeczy, które zszokują cię w Polsce.”

Poniżej przedstawimy opinie z całego świata, które znalazły się pod filmem Woltersa:

Więcej TUTAJ

„Polska jest niesamowita! Byłem tam dwa lata temu, to było dla mnie piękne zaskoczenie. I Kraków rządzi!” – taką opinią podzielił się niejaki Vitor Afterglow Ferreira.

„Jako Czech mieszkający kilka kilometrów od polskiej granicy, ubolewam, że zachodni turyści niewiele wiedzą o Polsce. Zawsze świetnie spędzam tam czas. Jeśli chcesz zobaczyć Europę z innego kąta, gdzie jest taniej i jeszcze bezpiecznie, powinieneś definitywnie odwiedzić Polskę” – napisał jeden z komentujących film.

Z przymrużeniem oka wypowiedziała się sympatyczna pani o nazwisku Anilu Gomez. Prawdopodobnie po tym jak Wolters pokazał, do jak wielu dań Polacy dodają ziemniaki,.

Więcej TUTAJ

 „Mogłabym jeść ziemniaki każdego dnia. Polsko, nadchodzę”. 

„Zapomniałeś o jeszcze jednej, bardzo ważnej rzeczy: Polska jest prawdopodobnie najbezpieczniejszym krajem w Europie. Nie było tam nawet jednego ataku terrorystycznego od końca II wojny światowej i stopa przestępczości jest tam też bardzo niska ” – zaznaczył Kolejny komentujący.

Wśród ponad 1,5 tys. komentarzy w zaledwie kilka dni. Polskę wychwalają Amerykanie, Brytyjczycy, Francuzi, Niemcy, Hiszpanie, a nawet turyści spoza Europy. Wielu deklaruje, że powróci, by zobaczyć inne miasta, lub te same, które im się spodobały.

Źródło: Newsweb.pl, Wrealu24.pl

13 KOMENTARZE

 1. Były i u nas ataki terrorystyczne. Wysadzono w 1971 r. aulę Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Opolu, a w 2016 r. gość wniósł bombę do autobusu we Wrocławiu. Na szczęście spartaczył i jej wybuch nikogo nie zabił, ranił 2 osoby.

 2. Opinie kształtują media a one są w rękach żydów.
  Żydzi plują na Polske i Polaków i taka opinia idzie w świat.
  Mieszkam w Kanadzie i wiem co oni myslą a inni po nich powtarzają.

 3. W Europie homoseksualizm był penalizowany aż do
  1969 – Niemcy
  1978 – Hiszpania
  1983 – Irlandia
  1993 – Litwa
  nigdy – Polska (za wyjątkiem okresu zaborów)
  W Krakowie na Szerokiej odbywa się festiwal kultury żydowskiej i nigdy tam nie dochodziło do żadnych ekscesów pomimo braku policji. W Polsce żadna synagoga czy szkoła wyznaniowa (heder) nie ma ochrony policji, w Niemczech nie tylko synagogi, hedery mają ochronę, ale nawet sklepy sklepy żydowskie są chronione.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj