Soros George nie jest chyba zadowolony z działań swych licznych organizacji, skoro usiadł i napisał zagrzewający do walki o wspólną Europę tekst.

Jego tytuł „Bój o wspólną Europę!” już na wstępie wskazuje cel, który przyświeca wszelkim działaniom tego pana.

Niezrażony tym, że mimo zniszczenia ekonomicznego kilku co najmniej państw europejskich, wciąż nie zbudował superpaństwa swoich marzeń, usiłuje zmobilizować do radykalniejszych działań zwolenników swej wizji Nowej Europy. Tekst jest, już bez żadnych niuansów, zapowiedzią walki Sorosa (do końca życia), dla stworzenia super państwa, które różnymi ścieżkami, ale dojdzie w końcu do wspólnej waluty i ideologii.

Więcej TUTAJ

Soros pisze wprost: „Spore nadzieje wiążę również ze spontanicznymi oddolnymi inicjatywami, które pojawiają się w Europie (większość z nich jest dziełem młodych ludzi). Mam na myśli „Pulse of Europe” (Puls Europy), który został powołany w listopadzie ubiegłego roku we Frankfurcie nad Menem, a który objął swoim zasięgiem około 120 europejskich miast, jak również brytyjski ruch „Best for Britain” oraz opór wobec rządów Prawa i Sprawiedliwości w Polsce i Fideszu na Węgrzech, którym kieruje premier Viktor Orbán.”

19 latka afera Antifa atak budka Chamstwo Covid Duda Dudobus Dzieci Dzień zmarłych Ekspert emerytura Epidemia informacje Jaki Kacztyński Kaczyński Kibice kobieta Komisja Europejska koncesja korona Korona wirus Koronawirus Koronawirusa korwin Kożuchowska lempart Lgbt Lis Majatek narodowy Media merkel mielec minister ministerstwo zdrowia Mocne Morawiecki MZ nieletnia Niemcy niemieckie Niemieckie media nitras obajtek Obostrzenia ofiara opozycja Orban pandemia pis Platforma PO podatki polityka polska polskie Porządek premier prezydent Protest protesty Putin ratownicy Reformy Rekord Reparacje repolonizacja sars SARS-CoV-2 Schetyna skandal soros strajk sukces szczepionka Szumowski tajemnica Tisk tragedia Trump Trzaskowski tusk tvn UE walesa warszawa wałęsa wiek emerytalny Wirus wstyd Wybory wyklęci wyklęty wypadek zachwyt Zakaz Zgon Żołnierze

Czy trzeba jaśniej? Jakie teraz argumenty pozostały tym, którzy od lat wyśmiewają, jako spiskowe teorie dziejów, ostrzeżenia przed działaniami z zewnątrz, mającymi „ustawić” polską scenę polityczną według wskazówek pana Sorosa. Człowieka, który podziwia „odwagę Węgrów, którzy odrzucają kłamstwa i skorumpowanie cechujące rządy Orbána” i mającego nadzieję, że „działania europejskich instytucji wobec zagrożeń płynących z Polski i Węgier przyniosą oczekiwany skutek”. Wszystko to z jednoczesnym twierdzeniem, że „wartości demokratyczne nie mogą zostać być narzucane z zewnątrz, ale wypracowane oddolnie” – byle za moje pieniądze – nie zostało powiedziane, ale wybrzmiało trochę wcześniej.


Więcej TUTAJ

Wszystkie, ciekawe szczegóły przemyśleń pana Sorosa zamieścił portal należący do niemieckiego właściciela – Onet.pl.

Sprawdź!!!!

ORAZ

CZYTAJ DALEJ » pis » Soros: Zrobimy z Europy jedno państwo!

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij!!!

Nierealnie.pl

Więcej TUTAJ

Zawsze bądź na bieżąco.


Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871

Więcej TUTAJ

Zasady

Kopiowanie, lub wykorzystywanie treści oraz multimediów w sposób naruszający przepisy prawa, Surowo Zabronione..

1. W Związku Z Art 14 Ustawy O Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z Dnia 18 Lipca 2002.


2. Kontakt Z Serwisem Jest Możliwy W Formie Elektronicznej Pod Adresem E–Mail: Redakcja@Nierealnie.Pl


3. Zabrania Się Kopiowania I Rozpowszechniania Treści . Zdefiniowanego W Ustawie O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych Z Dn. 4 Lutego 1994 R. O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych (Tj. Dz.U. Z 2006 R., Nr 90, Poz. 631 Z Późn. Zm.). Kopiowanie I Rozpowszechnianie Treści Jest Możliwe Tylko Po Uzyskaniu Pisemnej Zgody Serwisu.4.Użytkownik oświadcza, że, bierze na siebie Pełną odpowiedzialność wynikającą z przepisów.


5. Użytkownik publikujący treści za pośrednictwem komentarzy oświadcza, że posiada do nich wszelkie prawa do całych tekstów, filmów, grafik oraz dźwięków bądź ich fragmentów lub wykorzystuje je zgodnie z właściwą licencją i odpowiednio oznacza.


6. Serwis udziela zgody na linkowanie bezpośrednio do artykułów Serwisu
7. Wszelkie treści opublikowane w serwisie podlegają ochronie prawnej.

Należą Do Nierealnie.pl lub Do Podmiotów Współpracujących z Serwisem.


Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871


Więcej TUTAJ

11 KOMENTARZE

  1. Jugosłowianie zrobili już sobie jedno państwo, które skończyło się jednym, wielkim cierpieniem setek tysięcy ludzi. Trzeba być nieukiem o ignorantem żeby wpadać na takie infantylne i zarazem megalomanskie pomysły jak wielkie imperium europejskie.

  2. Mam nadzieję że dożyję pięknych czasów gdy to 'superpaństwo’ powstanie! Niestety na razie to tylko fakenewsy wymyślane przez chore prawackie umysły oraz cwaniaków szukających kasy za klikanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj