Skandal!!! Instrukcje jak szkalować polski rząd. Niemcy naciskają na Polaków.

3

Mark Dekan szef szwajcarsko-niemieckiego koncernu Ringier Axel Springer wysłał instrukcję do polskich pracowników swojej firmy, w której przekazuje, w jaki sposób ci mają krytykować polski rząd!!!

Wiadomości TVP w 2017 roku ujawniły, że szef szwajcarsko-niemieckiego koncernu Ringier Axel Springer wysłał instrukcję do polskich pracowników swojej firmy, w której przekazuje, w jaki sposób ci mają krytykować polski rząd i chwalić Unię Europejską.

Portale i gazety takie jak Fakt, Onet, Newsweek i Forbes , instruowały polskich pracowników, jaki obraz UE i Polski mają przedstawiać czytelnikom.  Michał Karnowski z „wSieci” powiedział wprost: to, co każą robić swoim dziennikarzom właściciele RASP, to nie jest podawanie informacji, a tworzenie własnej rzeczywistości.

 Prezes partii rządzącej od dawna mówi o konieczności repolonizacji mediów.

Całkowity brak obiektywizmu i coraz częstsze powielanie nieprawdziwych informacji przez niemieckie media w Polsce to nie jedyne problemy. Chyba znacznie bardziej szokujące i nieetyczne są okładki, na których politycy polskiej prawicy przedstawiani są w roli Adolfa Hitlera, Józefa Stalina czy z turbanem na głowie – jako terroryści.

Jedno zdaje się być już pewne: repolonizacji mediów w naszym kraju nic już nie zatrzyma.

Źródło: Wrealu24.pl

3 KOMENTARZE

  1. Najlepszym wyjściem te tej sytuacji jest sabotaż taki sam jakiego dokonują POlitycy sponsorowani przez te firmy.

  2. Miarka już się przebrała. M wysłała do Polski T..uka by tu mieszał!Nie dajmy się ich prowokacjom i stwórzmy-rząd specjalną komórkę medialną co będzie wyłapywać te paszkwile i pisać pozwy do sądu o wielomilionowe odszkodowania za opluwanie naszej Ojczyzny!

  3. niemcy dalej popieraja rosje,widac to po wojnie na ukrainie i po tym jak klamia w onz na temat polski, wstydzil by sie ten narod !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj