Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna, podczas konferencji prasowej określił Marsz Niepodległości w najgorszych słowach. „To hańba i wstyd” Odpowiedzialnością za wszystko obarczył Prawo i Sprawiedliwość. Zażądał również, żeby rząd podał się do dymisji. Powstaniec Warszawski, Gen. Jan Podhorski poproszony o komentarz dla portalu wPolityce.pl sprawił, że Schetyna spłonął ze wstydu.

Grzegorz Schetyna, w 2017 roku podjął się komentarza odnośnie Marszu Niepodległości. Stwierdził, że w marszu uczestniczyli Faszyści, a winne za to ponosi Prawo i Sprawiedliwość. Zażądał również, żeby rząd podał się do dymisji.

Więcej TUTAJ

„To hańba i wstyd”

 To rząd PiS jest odpowiedzialny za przyzwolenia dla mowy nienawiści, dla takich zachowań, dla agresji i wewnętrznej wojny, dla hołubienia bojówek, które z nacjonalistycznych haseł próbują tworzyć język polityczny.  To brak reakcji ze strony premier Szydło jest odpowiedzią na tę hańbę i wstyd, który widzieliśmy 11 listopada .

Portal wPolityce.pl poprosił o ocenę słów Schetyny gen. Jana Podhorskiego, powstańca warszawskiego, dowódcę plutonu szturmowego w pułku Narodowych Sił Zbrojnych „Sikora” i żołnierza kompanii osłonowych batalionu Armii Krajowej „Miłosz”.

Więcej TUTAJ

afera atak budka Covid Epidemia Jaki Kaczyński Kamilek kobieta Koronawirus Korona wirus korwin lempart Lis Media merkel minister MZ Niemcy obajtek Obostrzenia opozycja pandemia pis PO polska Porządek prezydent Putin Rekord Reparacje repolonizacja sars SARS-CoV-2 Schetyna soros szczepionka Szumowski tragedia tusk tvn UE Wirus wstyd Wybory

Na głupotę nic się nie poradzi.W Warszawie w dawnych czasach, stróż miał prawo niektórych lokatorów rąbnąć w głowę, żeby dobrze się zachowywali. Czasami pomagało– zaśmiał się gen. Podhorski

 „Bardzo dobrze na kłamstwa Grzegorza Schetyny odpowiedział marszałek Ryszard Terlecki i rzecznik PiS Beata Mazurek, nie ma powodów, żeby potępiać Marsz Niepodległości. Teraz PO przykleja wszystko PiS-owi, ale pochód przeszedł bez awantur. Pojawiła się dziwna grupa z transparentami. Trudno. W najlepszej rodzinie zdarzają się czarne owce. Ale nie można oceniać wszystkich uczestników marszu przez ich pryzmat.”

 Na zarzuty, że w Marszu Niepodległości uczestniczyła „skrajna prawica” i „faszyści”, zawsze tłumaczę, że jestem jeszcze bardziej radykalny. Ode mnie jest tylko metr do ściany. Ale nikt mi nie powie, że jestem faszystą. Organizatorzy Marszu Niepodległości nie mogą odpowiadać za wszystkich uczestników. Gdyby dziwna grupa została odizolowana na marszu, mogłoby się okazać, że wtedy nie byliby „faszystami”, a Schetyna by ich bronił „– Powiedział gen. Jan Podhorski w rozmowie z portalem wPolityce.pl.


Źródło: Newsweb.pl

CZYTAJ DALEJ » Schetyna » Schetyna spłonął ze wstydu!!! „Gdybym mógł, dałbym mu laską w głowę”- gen. Jan Podhorski

Sprawdź!!!!

ORAZ

CZYTAJ DALEJ » Schetyna » Schetyna spłonął ze wstydu!!! „Gdybym mógł, dałbym mu laską w głowę”- gen. Jan Podhorski

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij!!!

Nierealnie.pl

Więcej TUTAJ

Zawsze bądź na bieżąco.


Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871

Więcej TUTAJ

Zasady

Kopiowanie, lub wykorzystywanie treści oraz multimediów w sposób naruszający przepisy prawa, Surowo Zabronione..

1. W Związku Z Art 14 Ustawy O Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z Dnia 18 Lipca 2002.


2. Kontakt Z Serwisem Jest Możliwy W Formie Elektronicznej Pod Adresem E–Mail: Redakcja@Nierealnie.Pl


3. Zabrania Się Kopiowania I Rozpowszechniania Treści . Zdefiniowanego W Ustawie O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych Z Dn. 4 Lutego 1994 R. O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych (Tj. Dz.U. Z 2006 R., Nr 90, Poz. 631 Z Późn. Zm.). Kopiowanie I Rozpowszechnianie Treści Jest Możliwe Tylko Po Uzyskaniu Pisemnej Zgody Serwisu.4.Użytkownik oświadcza, że, bierze na siebie Pełną odpowiedzialność wynikającą z przepisów.


5. Użytkownik publikujący treści za pośrednictwem komentarzy oświadcza, że posiada do nich wszelkie prawa do całych tekstów, filmów, grafik oraz dźwięków bądź ich fragmentów lub wykorzystuje je zgodnie z właściwą licencją i odpowiednio oznacza.


6. Serwis udziela zgody na linkowanie bezpośrednio do artykułów Serwisu
7. Wszelkie treści opublikowane w serwisie podlegają ochronie prawnej.

Należą Do Nierealnie.pl lub Do Podmiotów Współpracujących z Serwisem.


Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871


Więcej TUTAJ

1 KOMENTARZ

  1. Panie Schetyna to wy od lat siejecie mowę nienawiści i zajmujecie się kłamstwami, puczami i zdradami naszej kochanej Ojczyzny!Czas na rozwiązanie waszej partyjki!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj