Schetyna spłonął ze wstydu!!! „Gdybym mógł, dałbym mu laską w głowę”- gen. Jan Podhorski

1

Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna, podczas konferencji prasowej określił Marsz Niepodległości w najgorszych słowach. „To hańba i wstyd” Odpowiedzialnością za wszystko obarczył Prawo i Sprawiedliwość. Zażądał również, żeby rząd podał się do dymisji. Powstaniec Warszawski, Gen. Jan Podhorski poproszony o komentarz dla portalu wPolityce.pl sprawił, że Schetyna spłonął ze wstydu.

Grzegorz Schetyna, w 2017 roku podjął się komentarza odnośnie Marszu Niepodległości. Stwierdził, że w marszu uczestniczyli Faszyści, a winne za to ponosi Prawo i Sprawiedliwość. Zażądał również, żeby rząd podał się do dymisji.

Więcej TUTAJ

„To hańba i wstyd”

 To rząd PiS jest odpowiedzialny za przyzwolenia dla mowy nienawiści, dla takich zachowań, dla agresji i wewnętrznej wojny, dla hołubienia bojówek, które z nacjonalistycznych haseł próbują tworzyć język polityczny.  To brak reakcji ze strony premier Szydło jest odpowiedzią na tę hańbę i wstyd, który widzieliśmy 11 listopada .

Portal wPolityce.pl poprosił o ocenę słów Schetyny gen. Jana Podhorskiego, powstańca warszawskiego, dowódcę plutonu szturmowego w pułku Narodowych Sił Zbrojnych „Sikora” i żołnierza kompanii osłonowych batalionu Armii Krajowej „Miłosz”.

Więcej TUTAJ

Na głupotę nic się nie poradzi.W Warszawie w dawnych czasach, stróż miał prawo niektórych lokatorów rąbnąć w głowę, żeby dobrze się zachowywali. Czasami pomagało– zaśmiał się gen. Podhorski

 „Bardzo dobrze na kłamstwa Grzegorza Schetyny odpowiedział marszałek Ryszard Terlecki i rzecznik PiS Beata Mazurek, nie ma powodów, żeby potępiać Marsz Niepodległości. Teraz PO przykleja wszystko PiS-owi, ale pochód przeszedł bez awantur. Pojawiła się dziwna grupa z transparentami. Trudno. W najlepszej rodzinie zdarzają się czarne owce. Ale nie można oceniać wszystkich uczestników marszu przez ich pryzmat.”

 Na zarzuty, że w Marszu Niepodległości uczestniczyła „skrajna prawica” i „faszyści”, zawsze tłumaczę, że jestem jeszcze bardziej radykalny. Ode mnie jest tylko metr do ściany. Ale nikt mi nie powie, że jestem faszystą. Organizatorzy Marszu Niepodległości nie mogą odpowiadać za wszystkich uczestników. Gdyby dziwna grupa została odizolowana na marszu, mogłoby się okazać, że wtedy nie byliby „faszystami”, a Schetyna by ich bronił „– Powiedział gen. Jan Podhorski w rozmowie z portalem wPolityce.pl.

Źródło: Newsweb.pl

1 KOMENTARZ

  1. Panie Schetyna to wy od lat siejecie mowę nienawiści i zajmujecie się kłamstwami, puczami i zdradami naszej kochanej Ojczyzny!Czas na rozwiązanie waszej partyjki!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj