Przypominamy. PIS będzie skazywał i zamykał polityków PO!!! !Szokujące wycieki!!

0

Na samym początku rządów PIS, Platforma Obywatelska i jej sympatycy ciągle wykrzykiwali w kierunku polityków partii rządzącej, że ci „będą siedzieć”. Tymczasem znana posłanka partii rządzącej jednym wpisem na Facebooku wyjaśniła sytuację.

„Panie NEUMANN,SCHETYNA i reszta, w tym lewackie bojówki opozycji. To NIE MY, legalne władze wybrane DEMOKRATYCZNIE do stanowczej realizacji naszego wyborczego programu wskazanego przez Polaków, będziemy siedzieć.”

 Posłanka, odniosła się do trwających w tamtym czasie, w Warszawie i wielu miastach Polski protestach przeciwko zmianom w sądownictwie.

Więcej TUTAJ

„Będziecie siedzieć za ten terror i nienawiść, które wprowadzacie na polskie ulice i do różnych instytucji, za karalne groźby, naciski i zastraszanie legalnie działających urzędników i funkcjonariuszy, za namawianie, by wymawiali posłuszeństwo swym polskim przełożonym” 

. „To NIE MY, Polacy «będziemy siedzieć», ale to MY POLACY was i wasze zdrady naszego państwa uczciwie osądzimy. Sprawiedliwie. Tak więc panowie Schetyna, Neumann i wasza reszta oraz antypolskie bojówki, na nic się zda, że dziś złodziej krzyczy łapaj złodzieja, na nic wasze zastraszanie Polaków i groźby. Przygotujemy procesy. BĘDZICIE SIEDZIEĆ !” 

„Ciężko na to zapracowaliście. I to nie wy będziecie «wsadzać» Polaków broniących swego państwa, ale to prawowici gospodarze polskiej ziemi powsadzają was. Być może odrzucając was ponownie od wpływu na naszą Ojczyznę w kolejnych wyborach. Co niech się stanie”

Niestety wymienione w powyższej wypowiedzi osoby uniknęły odpowiedzialności , lecz niektórzy politycy PO odpowiedzieli już za swoje grzechy np.

-Były senator Platformy Obywatelskiej i uczestnik antyrządowych protestów Józef Pinior okazał się winny korupcji.

Więcej TUTAJ

-Tomasz Sz., były wiceprezydent Krakowa z ramienia PO oraz Jerzy A. były wojewoda i działacz SLD,  zostali skazani prawomocnym wyrokiem za korupcję

-Piotr Z. w Radzie Gminy Smołdzino zasiadał od października 2007 roku został skazany za pedofilie.

-Łukaszu M zasiadał w prezydium rady dzielnicy Praga-Warszawa, w której był wiceprzewodniczącym, również skazany za posiadaniem pornografii dziecięcej.

Źródło: Wrealu24, Własne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj