Przypominamy. PIS będzie skazywał. Na samym początku rządów PIS, Platforma Obywatelska i jej sympatycy ciągle wykrzykiwali w kierunku polityków partii rządzącej, że ci „będą siedzieć”. Tymczasem znana posłanka partii rządzącej jednym wpisem na Facebooku wyjaśniła sytuację.

„Panie NEUMANN,SCHETYNA i reszta, w tym lewackie bojówki opozycji. To NIE MY, legalne władze wybrane DEMOKRATYCZNIE do stanowczej realizacji naszego wyborczego programu wskazanego przez Polaków, będziemy siedzieć.”

 Przypominamy. PIS będzie skazywał i zamykał polityków PO!!! !Szokujące wycieki!! Posłanka odniosła się do trwających w tamtym czasie, w Warszawie i wielu miastach Polski protestach przeciwko zmianom w sądownictwie.

Więcej TUTAJ

afera atak budka Covid Ekspert Epidemia Jaki Kaczyński kobieta Koronawirus Korona wirus korwin Lgbt Lis minister Mocne MZ Niemcy obajtek Obostrzenia opozycja pandemia pis Platforma PO polska Porządek prezydent Putin Rekord Reparacje repolonizacja sars SARS-CoV-2 Schetyna soros szczepionka Szumowski Trump tusk tvn UE Wirus Wybory Zakaz

„Będziecie siedzieć za ten terror i nienawiść, które wprowadzacie na polskie ulice i do różnych instytucji, za karalne groźby, naciski i zastraszanie legalnie działających urzędników i funkcjonariuszy, za namawianie, by wymawiali posłuszeństwo swym polskim przełożonym” 

. „To NIE MY, Polacy «będziemy siedzieć», ale to MY POLACY was i wasze zdrady naszego państwa uczciwie osądzimy. Sprawiedliwie. Tak więc panowie Schetyna, Neumann i wasza reszta oraz antypolskie bojówki, na nic się zda, że dziś złodziej krzyczy łapaj złodzieja, na nic wasze zastraszanie Polaków i groźby. Przygotujemy procesy. BĘDZICIE SIEDZIEĆ !” 

„Ciężko na to zapracowaliście. I to nie wy będziecie «wsadzać» Polaków broniących swego państwa, ale to prawowici gospodarze polskiej ziemi powsadzają was. Być może odrzucając was ponownie od wpływu na naszą Ojczyznę w kolejnych wyborach. Co niech się stanie”

Niestety wymienione w powyższej wypowiedzi osoby uniknęły odpowiedzialności , lecz niektórzy politycy PO odpowiedzieli już za swoje grzechy np.

-Były senator Platformy Obywatelskiej i uczestnik antyrządowych protestów Józef Pinior okazał się winny korupcji.


Więcej TUTAJ

-Tomasz Sz., były wiceprezydent Krakowa z ramienia PO oraz Jerzy A. były wojewoda i działacz SLD,  zostali skazani prawomocnym wyrokiem za korupcję

-Piotr Z. w Radzie Gminy Smołdzino zasiadał od października 2007 roku został skazany za pedofilie.

-Łukaszu M zasiadał w prezydium rady dzielnicy Praga-Warszawa, w której był wiceprzewodniczącym, również skazany za posiadaniem pornografii dziecięcej.

Źródło: Wrealu24, Własne.

Sprawdź!!!!

ORAZ

CZYTAJ DALEJ » Niemcy » Przypominamy. PIS będzie skazywał i zamykał polityków PO!!! !Szokujące wycieki!!

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij!!!

Nierealnie.pl

Więcej TUTAJ

Zawsze bądź na bieżąco.


Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871

Więcej TUTAJ

Zasady

Kopiowanie, lub wykorzystywanie treści oraz multimediów w sposób naruszający przepisy prawa, Surowo Zabronione..

1. W Związku Z Art 14 Ustawy O Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z Dnia 18 Lipca 2002.


2. Kontakt Z Serwisem Jest Możliwy W Formie Elektronicznej Pod Adresem E–Mail: Redakcja@Nierealnie.Pl


3. Zabrania Się Kopiowania I Rozpowszechniania Treści . Zdefiniowanego W Ustawie O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych Z Dn. 4 Lutego 1994 R. O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych (Tj. Dz.U. Z 2006 R., Nr 90, Poz. 631 Z Późn. Zm.). Kopiowanie I Rozpowszechnianie Treści Jest Możliwe Tylko Po Uzyskaniu Pisemnej Zgody Serwisu.4.Użytkownik oświadcza, że, bierze na siebie Pełną odpowiedzialność wynikającą z przepisów.


5. Użytkownik publikujący treści za pośrednictwem komentarzy oświadcza, że posiada do nich wszelkie prawa do całych tekstów, filmów, grafik oraz dźwięków bądź ich fragmentów lub wykorzystuje je zgodnie z właściwą licencją i odpowiednio oznacza.


6. Serwis udziela zgody na linkowanie bezpośrednio do artykułów Serwisu
7. Wszelkie treści opublikowane w serwisie podlegają ochronie prawnej.

Należą Do Nierealnie.pl lub Do Podmiotów Współpracujących z Serwisem.


Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871


Więcej TUTAJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj