Premier uprawiał seks z nieletnią!

0

Mieszkała w jednym pokoju z nieletnią kochanką Berlusconiego w jego willi, więc wie o czym mówi! A te rewelacje ślicznej i seksownej Marysthell Polanco mogą wtrącić Silvio Berlusconiego (78 l.) na długie lata do więzienia. I to pod ciężkimi zarzutami: seksu z nieletnią i przekupywania świadków na jego procesie i wpływania na ich zeznania.

„– Widziałam jak dwa razy Berlusconi uprawiał sex z nieletnią wtedy Marokanką Ruby ”– ujawnia w rozmowie z „Daily Mail” Polanco.

„– Berlusconi kazał nazywać siebie Szatanem, uprawiał seks z nieletnią Ruby, dziewczyny musiały do trzeciej nad ranem robić striptiz, a wtedy były premier wybierał sobie partnerki do łóżka” – dodaje dziewczyna.

Już zgłosiła się do włoskiej prokutatury. Dlaczego dopiero teraz? Bo w ubiegłym Sąd Najwyższy Włoch uniewinił byłego premiera od zarzutu seksu z nieletnią ze względu na brak dowodów.

Mimo grupy świadków stojących za nim murem i własnym zaprzeczeniom eks-premier w pierwszej instancji został skazany na 7 lat więzienia. Do więzienia jednak nie poszedł. Po licznych apelacjach doprowadził do uchylenia tego wyroku. Teraz, gdy rewelacje Polanco, wyszły na jaw, rzecznik

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj