Polska chce odszkodowań za II wojnę światową

Więcej TUTAJ

Polska chce odszkodowań

Natychmiastowa była reakcja polityków Platformy Obywatelskiej, rzekomo polskiej partii, na wieść o tym, że

Polska chce odszkodowań za II wojnę światow reakcja polityków Platformy Obywatelskiej, Bezcenna!!

Więcej TUTAJ

Platforma to partia, której przedstawiciele niejednokrotnie wypowiadali się, na temat odszkodowania Żydom. Takowe przez lata płacili im Niemcy,

Polska chce odszkodowań za II wojnę.


Europoseł Platformy Obywatelskiej Dariusz Rosati uważa słowa Jarosława Kaczyńskiego o reparacjach za niestosowne i uważa, że Polska nie może, na nowo wywołać sporu.

Polska chce odszkodowań za II wojnę światową, reakcja polityków Platformy Obywatelskiej, Bezcenna!!

Więcej TUTAJ

 „To, że Jarosław Kaczyński nie uznaje tamtego polskiego państwa, nie zmienia faktu, że uznała je społeczność międzynarodowa. Stawianie na poważnie dziś żądania odszkodowań nie przyniesie pozytywnego efektu, może za to negatywnie wpłynąć na stosunki polsko-niemieckie”

Platforma obywatelska.

 „To, że Jarosław Kaczyński nie uznaje tamtego polskiego państwa, nie zmienia faktu, że uznała je społeczność międzynarodowa. Stawianie na poważnie dziś żądania odszkodowań nie przyniesie pozytywnego efektu, może za to negatywnie wpłynąć na stosunki polsko-niemieckie”

Polska chce odszkodowań od Niemców.

Politycy totalnej opozycji, są zdecydowanymi przeciwnikami żądania odszkodowań przez Polskę.

8-letni 19 latka afera Anastazja Antifa atak beata budka Covid Częstochowa Duda Ekspert Epidemia guga Hitler Jaki Kaczynski Kaczyński Kamilek Kara Kibice kobieta korona Korona wirus Koronawirus Koronawirusa korwin Kłamcy lempart Lgbt Lis Majatek narodowy Media merkel mielec minister ministerstwo zdrowia Mocne Morawiecki mordercy MZ Niemcy Niemieckie media obajtek obalić PIS Obostrzenia ofiara opozycja pandemia Pilne pis Platforma PO podatki Policja politycy polityka polska Porządek premier prezydent Protest protesty Putin ratownicy Reformy Rekord Reparacje repolonizacja Rosja sars SARS-CoV-2 Schetyna soros Stanowski strajk sukces szczepionka Szumowski tajemnica tragedia Trump Trzaskowski tusk Tv tvn UE Ukraina UPA warszawa wiek emerytalny Wirus wstyd Wybory wypadek Zabojstwo Zakaz zamieszki Zarzuty Zgon


Przypomnijmy: Polska chce odszkodowań za II wojnę, nasi zachodni sąsiedzi są winni Rzeczypospolitej Polskiej astronomiczną kwotę 3 biliony złotych. Polska nigdy prawa do reparacji się nie zrzekła.

Więcej TUTAJ

Źródło: wRealu24, newsweb,

Sprawdź!!!!

ORAZ

CZYTAJ DALEJ » Niemcy » Polska chce odszkodowań za II wojnę światową. PO oczywiście staje po stronie Niemiec!

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij!!!

Nierealnie.pl

Więcej TUTAJ

Zawsze bądź na bieżąco.

Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871

Więcej TUTAJ

Zasady

Kopiowanie, lub wykorzystywanie treści oraz multimediów w sposób naruszający przepisy prawa, Surowo Zabronione..

1. W Związku Z Art 14 Ustawy O Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z Dnia 18 Lipca 2002.

2. Kontakt Z Serwisem Jest Możliwy W Formie Elektronicznej Pod Adresem E–Mail: Redakcja@Nierealnie.Pl


3. Zabrania Się Kopiowania I Rozpowszechniania Treści . Zdefiniowanego W Ustawie O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych Z Dn. 4 Lutego 1994 R. O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych (Tj. Dz.U. Z 2006 R., Nr 90, Poz. 631 Z Późn. Zm.). Kopiowanie I Rozpowszechnianie Treści Jest Możliwe Tylko Po Uzyskaniu Pisemnej Zgody Serwisu.


4.Użytkownik oświadcza, że, bierze na siebie Pełną odpowiedzialność wynikającą z przepisów.


5. Użytkownik publikujący treści za pośrednictwem komentarzy oświadcza, że posiada do nich wszelkie prawa do całych tekstów, filmów, grafik oraz dźwięków bądź ich fragmentów lub wykorzystuje je zgodnie z właściwą licencją i odpowiednio oznacza.


6. Serwis udziela zgody na linkowanie bezpośrednio do artykułów Serwisu
7. Wszelkie treści opublikowane w serwisie podlegają ochronie prawnej.

Należą Do Nierealnie.pl lub Do Podmiotów Współpracujących z Serwisem.

Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871

Więcej TUTAJ

2 KOMENTARZE

  1. Polska chce kasy za odszkodowania ,żeby wyjść z długów ??? …na tą okoliczność nikt jej w EU nie pozwoli …nie po to trwa wojna ekonomiczna również przeciw Polsce , aby w tej grze dać nam zacząć znów na starcie …nie po to zrobiono z nas kolonię w Europie , aby dać nam osiągnąć niezależność gospodarczą…nie po to Niemcy wykupują nasz przemysł czy kopalnie , żebyśmy my na tym zarobili ….
    Odszkodowania dla najbardziej zainteresowanych czyli dla więźniów obozów , więzień , przymusowych robotników na terenie rzeszy były śmieszne …żydom płacili , my płacimy ….za co ???? za prześladowania ??? w czasie wojny w wielu krajach ich prześladowano , a nikt tak bardzo i nie pomagał jak Polacy nadmieniając fakt ,że w wielkim procesie przepędzania zydów na przełomie XIX i XX wieku to Polska była ostoją i miejscem odpoczynku przed represjami…ale trzeba im płacić odszkodowania …nam nikt nie płaci …nawet niemiecki Lidl przez lata nie płacił podatku ….
    więc o czym mowa ???

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj