Politycy PO tak chcą pokonać PiS. Zostali przyłapani na wielkiej hipokryzji. “Zdrajcy i Targowica!!!”

2

Platforma Obywatelska nie może już wytrzymać w Polsce pod rządami Prawa i Sprawiedliwości. Wiele wskazuje na to, że przedstawiciele opozycji totalnej czują się prześladowani, co powoduje ich roztargnienie. Liderzy największej partii opozycyjnej zostali przyłapani na wielkiej hipokryzji.

Więcej TUTAJ

Politycy Platformy Obywatelskiej w osobach Andrzeja Halickiego oraz Sławomira Neumanna podczas  „Marszu Wolności” w 2018 roku postanowili uczcić ten wielki sukces opozycji.  „Marsz Wolności” przez przeciwników Jarosława Kaczyńskiego odtrąbiony został jako wielki sukces, w którym udział wzięły tłumy. Przynajmniej tak to widzieli przedstawiciele ratusza zarządzanego przez Hannę Gronkiewicz-Waltz.

Politycy platformy obywatelskiej postanowili odpalić race, co momentalnie wychwycili Internauci.

Zachowanie członków opozycji zostało okrzyknięte jako potężna hipokryzja.

Więcej TUTAJ

Platforma Obywatelska zasłynęła bowiem walką z „pseudokibicami” odpalającymi środki pirotechniczne podczas wydarzeń sportowych. W tym samym czasie Rafał Trzaskowski jako kandydat na prezydenta Warszawy obiecał, że jego formacja będzie walczyć z tego typu praktykami. Po tym co zrobili Halicki oraz Neumann okazało się, że były to słowa rzucone na wiatr.

Jak podało Wrealu24 manifestacja zorganizowana przez totalną opozycje, powinna zostać rozwiązana za praktyki „zakazane”. Oczywiście nawiązujemy do wypowiedzi Rafała Trzaskowskiego, ówczesnego kandydata na stanowisko prezydenta Warszawy.

 „Decyzje o rozwiązaniu zgromadzenia na ulicy trzeba podejmować natychmiast, gdy łamane jest prawo: nie wolno używać środków pirotechnicznych, czy propagować nazizmu. Trudno przeoczyć race czy nawoływanie do nienawiści. W Warszawie musi obowiązywać zero tolerancji dla faszyzmu

– obiecywał Trzaskowski.

Więcej TUTAJ

PO to partia zdradziecka. Dziś nie mamy problemu z agresją obcego państwa, a ze zdradą części polskich polityków 

Antoni Macierewicz

Źródło: Wrealu24.pl

2 KOMENTARZE

 1. Szok!!!
  Żeby takie idioctwa miały miejsce na forum europejskim!!!!!
  I to są Polacy???
  Jeżeli takie rzeczy robią to z pewnością Polakami się nie czują!!!!
  Więc mam pytanie : co oni w Polsce robią???
  Powinno się za nich wziąć żeby ponieśli konsekwencje!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj