Pokonać PiS! Platforma Obywatelska nie może już wytrzymać w Polsce pod rządami Prawa i Sprawiedliwości. Wiele wskazuje na to, że przedstawiciele opozycji totalnej czują się prześladowani, co powoduje ich roztargnienie.

Pokonać PiS ! Politycy Platformy Obywatelskiej w osobach Andrzeja Halickiego ,oraz Sławomira Neumanna podczas  „Marszu Wolności” w 2018 roku postanowili uczcić ten wielki sukces opozycji. Przynajmniej tak to widzieli przedstawiciele ratusza zarządzanego przez Hannę Gronkiewicz-Waltz.

Politycy platformy obywatelskiej postanowili odpalić race, co momentalnie wychwycili Internauci.

Pokonać PiS!

Platforma Obywatelska zasłynęła bowiem walką z „pseudokibicami” odpalającymi środki pirotechniczne podczas wydarzeń sportowych. W tym samym czasie Rafał Trzaskowski obiecał, że jego formacja będzie walczyć z tego typu praktykami. 

Oczywiście nawiązujemy do wypowiedzi Rafała Trzaskowskiego, ówczesnego kandydata na stanowisko prezydenta Warszawy. Wiele wskazuje na to, że przedstawiciele opozycji totalnej czują się prześladowani.

 „Decyzje o rozwiązaniu zgromadzenia na ulicy trzeba podejmować natychmiast, gdy łamane jest prawo: nie wolno używać środków pirotechnicznych, czy propagować nazizmu. Trudno przeoczyć race czy nawoływanie do nienawiści. W Warszawie musi obowiązywać zero tolerancji dla faszyzmu

– obiecywał Trzaskowski.


PO to partia zdradziecka. Dziś nie mamy problemu z agresją obcego państwa, a ze zdradą części polskich polityków 

Antoni Macierewicz

Źródło: Wrealu24.pl

ORAZ

CZYTAJ DALEJ » Hipopkryzja » Politycy PO tak chcą pokonać PiS. Zostali przyłapani na wielkiej hipokryzji. “Zdrajcy i Targowica!!!”

2. Kontakt Z Serwisem Jest Możliwy W Formie Elektronicznej Pod Adresem E–Mail: Redakcja@Nierealnie.Pl


3. Zabrania Się Kopiowania I Rozpowszechniania Treści . Zdefiniowanego W Ustawie O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych Z Dn. 4 Lutego 1994 R. O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych (Tj. Dz.U. Z 2006 R., Nr 90, Poz. 631 Z Późn. Zm.). Kopiowanie I Rozpowszechnianie Treści Jest Możliwe Tylko Po Uzyskaniu Pisemnej Zgody Serwisu.

2 KOMENTARZE

 1. Szok!!!
  Żeby takie idioctwa miały miejsce na forum europejskim!!!!!
  I to są Polacy???
  Jeżeli takie rzeczy robią to z pewnością Polakami się nie czują!!!!
  Więc mam pytanie : co oni w Polsce robią???
  Powinno się za nich wziąć żeby ponieśli konsekwencje!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj