PIS ma powody do świętowania. Od wielu miesięcy opozycja robiła wszystko aby atakować rząd Zjednoczonej Prawicy. Natomiast Szef Prawa i Sprawiedliwości konsekwentnie robił swoje wraz z obozem rządzącym. Teraz Jarosław Kaczyński zbiera tego plony.

Więcej TUTAJ

W ubiegłych miesiącach opozycja wytykała władzy przede wszystkim nieskuteczność w walce z pandemią. Jednak po publikacji danych przez Uniwersytet Oksfordzki, będzie to bardzo trudne.

Z zestawienia „Our World in Data” wynika bowiem, że Polska jest jednym z… dwóch najskuteczniejszych pod względem szczepień krajów Unii Europejskiej.

Więcej TUTAJ

Dane przytoczyła na Twitterze znana dziennikarka – Lidia Lemaniak.

„Polska jest obecnie na 2. miejscu w Unii Europejskiej i 10. na świecie pod względem odsetka populacji, który otrzymał dwie dawki szczepionek przeciwko Covid-19 – wynika z zestawienia Uniwersytetu Oksfordzkiego „Our World in Data”

Więcej TUTAJ

Źródło: otopress.pl, twitter

CZYTAJ DALEJ » Niemcy » PIS oraz Jarosław Kaczyński mają powody do świętowania. Anglicy w końcu to ogłosili!!!
CZYTAJ DALEJ » Niemcy » PIS oraz Jarosław Kaczyński mają powody do świętowania. Anglicy w końcu to ogłosili!!!

Nierealnie.pl

Więcej TUTAJ

Zawsze bądź na bieżąco.

Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871

Więcej TUTAJ

Zasady

Kopiowanie, lub wykorzystywanie treści oraz multimediów w sposób naruszający przepisy prawa, Surowo Zabronione..

1. W Związku Z Art 14 Ustawy O Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z Dnia 18 Lipca 2002.

2. Kontakt Z Serwisem Jest Możliwy W Formie Elektronicznej Pod Adresem E–Mail: Redakcja@Nierealnie.Pl


3. Zabrania Się Kopiowania I Rozpowszechniania Treści . Zdefiniowanego W Ustawie O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych Z Dn. 4 Lutego 1994 R. O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych (Tj. Dz.U. Z 2006 R., Nr 90, Poz. 631 Z Późn. Zm.). Kopiowanie I Rozpowszechnianie Treści Jest Możliwe Tylko Po Uzyskaniu Pisemnej Zgody Serwisu.


4.Użytkownik oświadcza, że, bierze na siebie Pełną odpowiedzialność wynikającą z przepisów.


5. Użytkownik publikujący treści za pośrednictwem komentarzy oświadcza, że posiada do nich wszelkie prawa do całych tekstów, filmów, grafik oraz dźwięków bądź ich fragmentów lub wykorzystuje je zgodnie z właściwą licencją i odpowiednio oznacza.


6. Serwis udziela zgody na linkowanie bezpośrednio do artykułów Serwisu
7. Wszelkie treści opublikowane w serwisie podlegają ochronie prawnej.

Należą Do Nierealnie.pl lub Do Podmiotów Współpracujących z Serwisem.

Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871

Więcej TUTAJ

6 KOMENTARZE

  1. NO , tez powód do dumy …Polska wygrała w konkursie na największą ilość darmowych królików doświadczalnych na świecie.
    Zawsze jesteśmy we wszystkim na końcu jakbyśmy Somalia byli w Europie ….teraz prowadzi w głupocie – rząd się chwali przed mocodawcami – „pacz’ ilu jeleni zaszczepiliśmy , to za każdego po te obiecane 1000 $ za łeb … wpłać na fundację „Pomagam Sobie – ski ” i nikt sie nie dowie …a sami brali najlepszy preparat …. sól fizjologiczna …. ale cóż …. nikt w to nie wierzy , bo jak ??? co wszędzie spisek czy tylu baranów ,że już pędzą w owczym spędzie wprost na skraj przepaści …

    • znajomy się nie szczepił 70 plus ….pochował wszystkich rówiesników po 3 dawce 🙂 wiekszośc z nich wylewy , rak krwi , kości , autoagresja i szybkie zejście – przypadek ,że w okresie miedzy 2 tyg a 1 miesiać po „bóstwie” – booster-….no oczywiście to starzy ludzie byli narażeni na te choroby i to tylko przypadek …..nie sczepiłem się , kontaktowałem sie i pracowałem z osobami chorymi na CoV-2 wg diagnozy testu PCR 🙂 i …nie umarłem , nie udusiłem sie itd. Wszyscy zaszczepieni 2 dawką w 2 tyg po – chorzy i dagnozowani na Cov-2 🙂 znowu przypadek …a ja pewnie wyjątkowy skoro …..bzdura – 4 nas nie szczepionych , nikt nie hory …sczepieni mieli dziwne chorobowe zaraz po szczepienieach…także ….ci co sie duszą pod respiratorami , nie zawsze nie są zaszczepieni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj