PIS ma powody do świętowania. Od wielu miesięcy opozycja robiła wszystko aby atakować rząd Zjednoczonej Prawicy. Natomiast Szef Prawa i Sprawiedliwości konsekwentnie robił swoje wraz z obozem rządzącym. Teraz Jarosław Kaczyński zbiera tego plony.

Więcej TUTAJ

W ubiegłych miesiącach opozycja wytykała władzy przede wszystkim nieskuteczność w walce z pandemią. Jednak po publikacji danych przez Uniwersytet Oksfordzki, będzie to bardzo trudne.


Z zestawienia „Our World in Data” wynika bowiem, że Polska jest jednym z… dwóch najskuteczniejszych pod względem szczepień krajów Unii Europejskiej.

afera atak budka Chamstwo Covid Duda Ekspert emerytura Epidemia Hipopkryzja Jaki Kaczyński Kamilek kobieta koncesja korona Koronawirus Korona wirus Koronawirusa korwin lempart Lgbt Lis Media merkel mielec minister ministerstwo zdrowia Mocne MZ nieletnia Niemcy nitras obajtek Obostrzenia ofiara opozycja Orban pandemia pis Platforma PO polityka polska Porządek premier prezydent Putin Rekord Reparacje repolonizacja sars SARS-CoV-2 Schetyna soros szczepionka Szumowski Tisk tragedia Trump Trzaskowski tusk tvn UE warszawa wałęsa wiek emerytalny Wirus wstyd Wybory wypadek Zakaz zamieszki Zgon

Więcej TUTAJ

Dane przytoczyła na Twitterze znana dziennikarka – Lidia Lemaniak.

„Polska jest obecnie na 2. miejscu w Unii Europejskiej i 10. na świecie pod względem odsetka populacji, który otrzymał dwie dawki szczepionek przeciwko Covid-19 – wynika z zestawienia Uniwersytetu Oksfordzkiego „Our World in Data”

Więcej TUTAJ

Źródło: otopress.pl, twitter

CZYTAJ DALEJ » Niemcy » PIS oraz Jarosław Kaczyński mają powody do świętowania. Anglicy w końcu to ogłosili!!!

Sprawdź!!!!

ORAZ

CZYTAJ DALEJ » Niemcy » PIS oraz Jarosław Kaczyński mają powody do świętowania. Anglicy w końcu to ogłosili!!!

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij!!!

Nierealnie.pl

Więcej TUTAJ

Zawsze bądź na bieżąco.


Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871

Więcej TUTAJ

Zasady

Kopiowanie, lub wykorzystywanie treści oraz multimediów w sposób naruszający przepisy prawa, Surowo Zabronione..

1. W Związku Z Art 14 Ustawy O Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z Dnia 18 Lipca 2002.


2. Kontakt Z Serwisem Jest Możliwy W Formie Elektronicznej Pod Adresem E–Mail: Redakcja@Nierealnie.Pl


3. Zabrania Się Kopiowania I Rozpowszechniania Treści . Zdefiniowanego W Ustawie O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych Z Dn. 4 Lutego 1994 R. O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych (Tj. Dz.U. Z 2006 R., Nr 90, Poz. 631 Z Późn. Zm.). Kopiowanie I Rozpowszechnianie Treści Jest Możliwe Tylko Po Uzyskaniu Pisemnej Zgody Serwisu.4.Użytkownik oświadcza, że, bierze na siebie Pełną odpowiedzialność wynikającą z przepisów.


5. Użytkownik publikujący treści za pośrednictwem komentarzy oświadcza, że posiada do nich wszelkie prawa do całych tekstów, filmów, grafik oraz dźwięków bądź ich fragmentów lub wykorzystuje je zgodnie z właściwą licencją i odpowiednio oznacza.


6. Serwis udziela zgody na linkowanie bezpośrednio do artykułów Serwisu
7. Wszelkie treści opublikowane w serwisie podlegają ochronie prawnej.

Należą Do Nierealnie.pl lub Do Podmiotów Współpracujących z Serwisem.


Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871


Więcej TUTAJ

6 KOMENTARZE

  1. NO , tez powód do dumy …Polska wygrała w konkursie na największą ilość darmowych królików doświadczalnych na świecie.
    Zawsze jesteśmy we wszystkim na końcu jakbyśmy Somalia byli w Europie ….teraz prowadzi w głupocie – rząd się chwali przed mocodawcami – „pacz’ ilu jeleni zaszczepiliśmy , to za każdego po te obiecane 1000 $ za łeb … wpłać na fundację „Pomagam Sobie – ski ” i nikt sie nie dowie …a sami brali najlepszy preparat …. sól fizjologiczna …. ale cóż …. nikt w to nie wierzy , bo jak ??? co wszędzie spisek czy tylu baranów ,że już pędzą w owczym spędzie wprost na skraj przepaści …

    • znajomy się nie szczepił 70 plus ….pochował wszystkich rówiesników po 3 dawce 🙂 wiekszośc z nich wylewy , rak krwi , kości , autoagresja i szybkie zejście – przypadek ,że w okresie miedzy 2 tyg a 1 miesiać po „bóstwie” – booster-….no oczywiście to starzy ludzie byli narażeni na te choroby i to tylko przypadek …..nie sczepiłem się , kontaktowałem sie i pracowałem z osobami chorymi na CoV-2 wg diagnozy testu PCR 🙂 i …nie umarłem , nie udusiłem sie itd. Wszyscy zaszczepieni 2 dawką w 2 tyg po – chorzy i dagnozowani na Cov-2 🙂 znowu przypadek …a ja pewnie wyjątkowy skoro …..bzdura – 4 nas nie szczepionych , nikt nie hory …sczepieni mieli dziwne chorobowe zaraz po szczepienieach…także ….ci co sie duszą pod respiratorami , nie zawsze nie są zaszczepieni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj