PILNE!!! Ujawniono, kandydat PO na prezydenta sponsorowany przez Niemcy!!!!

7

Okazuje się, że zarzuty o agenturalną działalność PO i ugrupowań pokrewnych nie były teorią spiskową. Właśnie wyszły na jaw zdumiewające fakty.

Kampania wspólnego kandydata tzw. totalnej opozycji na prezydenta stolicy była współfinansowana przez fundację z Niemiec.

Wielu na przestrzeni lat zastanawiało się, skąd tak przytłaczająca liczba proniemieckich decyzji rządu PO-PSL, najpierw dowodzonego przez Donalda Tuska, a później przez Ewę Kopacz.

Więcej TUTAJ

Czy to normalne, że obce państwo współorganizuje spotkania otwarte z oficjalnym kandydatem na Prezydenta stolicy Polski?!„- napisał na Twitterze Adam Andruszkiewicz.

Parlamentarzysta rozpętał prawdziwą burzę w mediach społecznościowych.

„Czy Niemcy pośrednio, poprzez Fundację Adenauera finansowaną głównie z budżetu RFN, wspierają kandydata PO/N na prezydenta Warszawy? Czy to normalne, że obce państwo współorganizuje spotkania otwarte z oficjalnym kandydatem na Prezydenta stolicy Polski?! „– napisał Andruszkiewicz.

Fundacja Konrada Adenauera w Warszawie oraz Fundacja Państwo Prawa serdecznie zapraszają na debatę poświęconą przyszłym wyzwaniom europejskim. W debacie wezmą udział wiceprzewodniczący Europejskiej Partii Ludowej Rafał Trzaskalski oraz David McAllister^ – napisano na niemieckiej stronie Fundacji Konrada Adenauera.

Więcej TUTAJ

To nie pierwszy raz Niemcy finansowały kampanie PO. Już kilka lat temu Paweł Piskorski ujawnił, że początek politycznej kariery Donalda Tuska sponsorowała partia CDU, na której czele stoi dziś Angela Merkel. Wówczas Tusk hucznie zapowiadał, że pozwie Piskorskiego za te słowa. Nigdy tego jednak nie zrobił.

Niedługo po tym został przewodniczącym Rady Europejskiej. Za obsadzeniem go na tym stanowisku mocno lobbowała sama Angela Merkel. Robiła to mimo tego, że kilka miesięcy wcześniej w Polsce wybuchła afera podsłuchowa, która skompromitowała Platformę Obywatelską, oraz samego Donalda Tuska.

Źródło: Wrealu24.pl

7 KOMENTARZE

  1. Od dawna czytam posty zamieszcze na tej „stronie” i czuję, że z każdym kolejnym przeczytanym „artykułem” tracę szare komórki co raz bardziej. Całe to wasze pseudoprawicowe pierdolenie jest sztywne jak Lechu K. i absurdalne jak istnienie Pawłowiczowej w polityce. Dopóki takie posty będą zamieszczane w przestrzeni publicznej, dopóty Polska ogłupianą będzie. Liczę, że istnienie waszego załganego, opartego na łgarstwach reżimu się skończy i wreszcie trafimy pod zabór ZSRR tak, jak być powinno. Tylko ZSRR nas wyzwoli i spali kościoły, kończą raz na zawsze, to co powinno być skończone w 1795. Nie pozdrawiam i niechaj żyje towarzysz Lenin i towarzysz Stalin xD

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj