Pilne!!! Platforma Obywatelska nadal wyprzedaje polskie przedsiębiorstwa Niemcom!!!

4

Platforma Obywatelska nadal wyprzedaje polskie przedsiębiorstwa!!! W miastach, w których władzę sprawuje głównie PO doszło do sprzedaży dziesięciu polskich ciepłowni. Trafiły w ręce Szczecińskiej Energetyki Cieplnej, której większościowym udziałowcem jest niemiecki gigant energetyczny E.ON.

Więcej TUTAJ

Jak podała „Gazeta Polska”, Szczecińska Energetyka Cieplna dotychczas kupiła udziały w ciepłowniach zachodniopomorskich: w Szczecinie, Połczynie-Zdroju, Łobzie, Myśliborzu, Dębnie, Barlinku, Choszcznie; w Pomorskiem – w Chojnicach, w Lubuskiem – w Strzelcach Krajeńskich oraz w Słubicach.

Więcej TUTAJ

W miastach, w których doszło do tych transakcji, władzę sprawuje głównie Platforma Obywatelska.

 Kolejna ciepłownia ma być sprzedana – tym razem w Zgorzelcu. Od 2006 r. burmistrzem jest tam związany z PO Rafał Gronicz; przed objęciem tej funkcji pracował w Deutsche Bank.

Z zakupów widać, że mamy zaplanowaną strategię niemieckiego kapitału, jak zawsze połączonego z niemieckimi politykami.

Więcej TUTAJ

Źródło: Wrealu24.pl

4 KOMENTARZE

  1. To jest wina obecnie rzadzacych,ze zaniedbali i nic nie zrobili by temu zapobiec i wprowadzic na czas na to przepisy uniemozliwiajace takich proedur ! T o bylo do przewidzenia,bo to sa zdrajcy pracujacy na szkode Polski !

  2. Dlaczego są bezkarni..to bezprawie.Powinno odebrać im się stanowiska i anulować decyzję. Obciążyć by do końca życia uczyli się rozumu że winni być strażnikami a nie grabieżcami majątku powierzonego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj