PILNE! Ujawniono

PILNE! Ujawniono. Okazuje się, że zarzuty o agenturalną działalność PO i ugrupowań pokrewnych nie były teorią spiskową. Właśnie wyszły na jaw zdumiewające fakty.

Kampania wspólnego kandydata tzw. totalnej opozycji na prezydenta stolicy była współfinansowana przez fundację z Niemiec.

Wielu na przestrzeni lat zastanawiało się, skąd tak przytłaczająca liczba proniemieckich decyzji rządu PO-PSL, najpierw dowodzonego przez Donalda Tuska, a później przez Ewę Kopacz.

Więcej TUTAJ


Czy to normalne, że obce państwo współorganizuje spotkania otwarte z oficjalnym kandydatem na Prezydenta stolicy Polski?!„- napisał na Twitterze Adam Andruszkiewicz.

Parlamentarzysta rozpętał prawdziwą burzę w mediach społecznościowych.

afera atak budka Covid Epidemia Jaki Kaczyński Kamilek kobieta Koronawirus Korona wirus korwin lempart Lis Media merkel minister MZ Niemcy obajtek Obostrzenia opozycja pandemia pis PO polska Porządek prezydent Putin Rekord Reparacje repolonizacja sars SARS-CoV-2 Schetyna soros szczepionka Szumowski tragedia tusk tvn UE Wirus wstyd Wybory

„Czy Niemcy pośrednio, poprzez Fundację Adenauera finansowaną głównie z budżetu RFN, wspierają kandydata PO/N na prezydenta Warszawy? Czy to normalne, że obce państwo współorganizuje spotkania otwarte z oficjalnym kandydatem na Prezydenta stolicy Polski?! „– napisał Andruszkiewicz.

Fundacja Konrada Adenauera w Warszawie oraz Fundacja Państwo Prawa serdecznie zapraszają na debatę poświęconą przyszłym wyzwaniom europejskim. W debacie wezmą udział wiceprzewodniczący Europejskiej Partii Ludowej Rafał Trzaskalski oraz David McAllister^ – napisano na niemieckiej stronie Fundacji Konrada Adenauera.

Więcej TUTAJ

To nie pierwszy raz Niemcy finansowały kampanie PO. Już kilka lat temu Paweł Piskorski ujawnił, że początek politycznej kariery Donalda Tuska sponsorowała partia CDU, na której czele stoi dziś Angela Merkel. Wówczas Tusk hucznie zapowiadał, że pozwie Piskorskiego za te słowa. Nigdy tego jednak nie zrobił.

Niedługo po tym został przewodniczącym Rady Europejskiej. Za obsadzeniem go na tym stanowisku mocno lobbowała sama Angela Merkel. Robiła to mimo tego, że kilka miesięcy wcześniej w Polsce wybuchła afera podsłuchowa, która skompromitowała Platformę Obywatelską, oraz samego Donalda Tuska.

CZYTAJ DALEJ » afera » PILNE!!! Ujawniono, kandydat PO na prezydenta sponsorowany przez Niemcy!!!!

Źródło: Wrealu24.pl


Sprawdź!!!!

ORAZ

CZYTAJ DALEJ » afera » PILNE!!! Ujawniono, kandydat PO na prezydenta sponsorowany przez Niemcy!!!!

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij!!!

Nierealnie.pl

Więcej TUTAJ

Zawsze bądź na bieżąco.

Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871

Więcej TUTAJ

Zasady

Kopiowanie, lub wykorzystywanie treści oraz multimediów w sposób naruszający przepisy prawa, Surowo Zabronione..

1. W Związku Z Art 14 Ustawy O Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z Dnia 18 Lipca 2002.

2. Kontakt Z Serwisem Jest Możliwy W Formie Elektronicznej Pod Adresem E–Mail: Redakcja@Nierealnie.Pl


3. Zabrania Się Kopiowania I Rozpowszechniania Treści . Zdefiniowanego W Ustawie O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych Z Dn. 4 Lutego 1994 R. O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych (Tj. Dz.U. Z 2006 R., Nr 90, Poz. 631 Z Późn. Zm.). Kopiowanie I Rozpowszechnianie Treści Jest Możliwe Tylko Po Uzyskaniu Pisemnej Zgody Serwisu.


4.Użytkownik oświadcza, że, bierze na siebie Pełną odpowiedzialność wynikającą z przepisów.


5. Użytkownik publikujący treści za pośrednictwem komentarzy oświadcza, że posiada do nich wszelkie prawa do całych tekstów, filmów, grafik oraz dźwięków bądź ich fragmentów lub wykorzystuje je zgodnie z właściwą licencją i odpowiednio oznacza.


6. Serwis udziela zgody na linkowanie bezpośrednio do artykułów Serwisu
7. Wszelkie treści opublikowane w serwisie podlegają ochronie prawnej.

Należą Do Nierealnie.pl lub Do Podmiotów Współpracujących z Serwisem.


Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871

Więcej TUTAJ

8 KOMENTARZE

 1. Od dawna czytam posty zamieszcze na tej „stronie” i czuję, że z każdym kolejnym przeczytanym „artykułem” tracę szare komórki co raz bardziej. Całe to wasze pseudoprawicowe pierdolenie jest sztywne jak Lechu K. i absurdalne jak istnienie Pawłowiczowej w polityce. Dopóki takie posty będą zamieszczane w przestrzeni publicznej, dopóty Polska ogłupianą będzie. Liczę, że istnienie waszego załganego, opartego na łgarstwach reżimu się skończy i wreszcie trafimy pod zabór ZSRR tak, jak być powinno. Tylko ZSRR nas wyzwoli i spali kościoły, kończą raz na zawsze, to co powinno być skończone w 1795. Nie pozdrawiam i niechaj żyje towarzysz Lenin i towarzysz Stalin xD

  • To jest właśnie przemysł pogardy, który był realizowany przez lata przez opozycję wobec ś.p. Lecha Kaczyńskiego. Skąd się biorą takie oszołomy.

  • Rafalala wypłukała Ci mózg całkowicie.Czy uważasz że każdy inny pogląd niż Twój jest pir…???
   Czy uważasz że wszyscy inni MUSZĄ żyć tak jak Ty???
   Czy to jest dla Ciebie DEMOKRACJA,która się tak afiszujecię???
   ŻAŁOSNE ŻYCIE I SMUTNE MYŚLENIE.
   Pozdrawiam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj