Oznaki zdrady – jak rozpoznać zdradę mężczyzny.

0

Podejrzewasz, że twój ukochany nie jest ci wierny?  Sprawdź koniecznie 5 symptomów zdrady.

1.Twój partner poświęca ci ostatnio mało uwagi? Zaniedbuje waszą wspólną pasje, ponieważ woli spędzać czas z kumplami? Jeśli twój mężczyzna nie ma czasu na pójście z tobą na spacer czy do kina i coraz bardziej odczuwasz, że jesteś przez niego zaniedbywana, powinnaś mieć powody do obaw. Być może oddalił się od ciebie z powodu innej kobiety…

2. Wiecznie spóźniony? Twój mężczyzna jest ostatnio na bakier z punktualnością? Informuje, że będzie w domu za 30 minut, a dociera za trzy godziny? Zdarza mu się zapomnieć o odebraniu dziecka z przedszkola? Jeśli nawiązał romans z jakąś kobietą, nie dziw się, że nieustannie się spóźnia. Prowadzenie podwójnego życia jest nie lada sztuką, dlatego zastanów się, co tak naprawdę robi twój partner, gdy mówi ci, że właśnie wraca do domu.

3.Przestaje

uprawiać z tobą seks? Twój mężczyzna unika zbliżeń, co argumentuje chronicznym zmęczeniem? Odnosisz wrażenie, że przestałaś go pociągać? Jeśli twój partner stracił zainteresowanie sferą seksualną, możesz podejrzewać, że nie jest ci wierny. Płeć męska myśli o seksie ok. 350 razy dziennie, dlatego nawet przepracowany mężczyzna potrafi wykrzesać z siebie energię na seks.

4.Nigdy nie rozstaje się z telefonem? Telefon komórkowy to jeden z najpopularniejszych narzędzi zdrady. Jeśli twój partner nigdzie się bez niego nie rusza, dyskretnie odpisuje na SMS-y, a w twojej obecności go wycisza lub nerwowo odbiera, uciekając do sąsiedniego pokoju, wszystko wskazuje na to, że ma coś do ukrycia. Takiej oznaki nie należy lekceważyć. Cierpliwie obserwuj swojego mężczyznę lub po prostu z nim porozmawiaj. Wtedy będziesz mogła zobaczyć jego reakcję.

5.Tajemnicze rachunki i wydatki? Zdrada partnera może także wpłynąć przy okazji przyjrzenia się jego finansom. Twój partner nie musi kupować drogich prezentów ani opłacać rachunków za noc w hotelu z nową przyjaciółeczką. Nakryjesz go dzięki rachunkom za wystawną kolację. „Tajemnicze wydatki na karcie kredytowej pozwolą ci rozpoznać zdradę, a nawet go przyłapać“. Jeśli chcesz rozpoznać zdradę, sprawdzaj paragony i kwity, upewnij się, że potrafi je wyjaśnić. On twierdzi, że biegał w parku, a w tym czasie zapłacił za drogą kolację.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here