Od 3.10.2020 czekają nas duże zmiany. Duże miasta zagrożone!!!

2

Ministerstwo Zdrowia opublikowało nową listę żółtych oraz czerwonych powiatów. Już od 3 października czekają nas duże zmiany.

W strefie czerwonej znalazły się powiaty takie jak: aleksandrowski, żniński, łęczyński, limanowski, myślenicki, nowotarski, tatrzański, otwocki, głubczycki, białostocki, kartuski, Sopot, kłobucki, działdowski, gostyński, krotoszyński oraz międzychodzki.

W strefie żółtej znalazły się powiaty: trzebnicki, janowski, bełchatowski, piotrkowski, wieluński, nowosądecki, suski, wadowicki, Nowy Sącz, przasnyski, żyrardowski, brzeski, oleski, dębicki, mielecki, Rzeszów, wysokomazowiecki, bytowski, gdański, kościerski, nowodworski, pucki, słupski, wejherowski, Gdańsk Gdynia, kielecki, Kielce, bartoszycki, iławski, nidzicki, ostrowski, wolsztyński oraz Szczecin.

2 KOMENTARZE

  1. Nie dajcie sie zwiesc jakims ruchem obywatelskim na czele ktorego ma byc pan Trzskowski,bo to jest czlowiek Sorosa.Uwazam,ze jedyna methods aby nie wprowadzala nam wladza obostrzen,ktore sa dyktowane przez WHO,organizacjje opanowana przez Deep State,jest zlikwidowanie obecnego rzadu iutworzenie niezaleznej rady obywatelskiej suwerennego panstwa bo dawned nasze rzadu sprzedaly nasza niezaleznosc obywatelska I jestesmy jakas korporacja zalezna od jakies wladzy ktora chce objac Caly swiat.My obywatele naszego panstwa niczego takiego nie podpisywalismy.A co sie tyczy obecnego rzadu to music zdac sobie sprawe,ze nie moze uzurpatowac sobie tego ze jestemy jego wlasnoscia. I nie moze nam rozkazywac co mamy robic.Kazdy odpowiada za siebie I my nslezymy do siebie a nie do jakiegos panstwa.To my stanowimy kto nas repezentuje jezeli na to sie godzimy. Jezeli ten kto nas reprezentuje nie dziala na nasze dobro,to nalezy my podziekowac I zastapic go kims nowym albo wziac sie samemu do dzialania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj