Niesamowicie MOCNA wypowiedź Patryka Jakiego w Parlamencie Europejskim.

25

Patryk Jaki słynie z bardzo kontrowersyjnych wypowiedzi i swojej otwartości podczas dyskusji w Parlamencie Europejskim. Tym razem również nie zawiódł swoich fanów.

Więcej TUTAJ

Patryk Jaki w PE

„Atakujecie Polskę w bezczelny sposób. Wypominacie nam jakieś totalitaryzmy. Chcę wam powiedzieć, dlaczego macie przewagę ekonomiczną, która wam pozwala na taką arogancję wobec Polski. Kiedy Polska była atakowana przez Niemców i Sowietów, to wasze państwa stały i patrzyły jak Polska honorowo broniła wartości. A potem, za to, że Polska broniła wartości, oddaliście ją Sowietom i patrzyliście jak przez dekady nie mogła się rozwijać. Dlatego macie dzisiaj tę przewagę ekonomiczną. Oddajcie nam te lata, które Polska straciła, to wtedy nikt sobie nie pozwoli na taką arogancję. Wypominacie nam dzisiaj strefy wolne od LGBT, a wiecie, że Polska była jedynym państwem, gdzie homoseksualizm nie był penalizowany. Od Polaków moglibyście się jeszcze wiele nauczyć. Szczególnie jeśli chodzi o wartości i tolerancję. Dzisiaj Polska wam przeszkadza, bo dużo lepiej sobie radzi od was. Szczególnie spójrzcie na Hiszpanię, gdzie prawie co drugi człowiek nie ma pracy. Was to uwiera, dlatego Polskę atakujecie”

Patryk Jaki

Więcej TUTAJ

25 KOMENTARZE

 1. patrzyliście jak przez dekady nie mogła się rozwijać.- PRL to najlepszy okres rozwoju Polski i narodu polskiego, to solidaruchy i bękart niemieckiego rewizjonizmu zniszczyli dorobek narodu polskiego

   • W rządzonym przez volksdojczów i żydokomunę z po tuskolandzie, mafijnym państwie AmberGold, – tak jak podczas ruskiej okupacji -, Polska rabowana była, niszczona przez Tuska i jego mafię, przez złodziei o których Putin mówił że to jego ludzie w Warszawie.

  • Towarzysz Irek z PRL-u chełpi się sowiecką okupacją, która była dla zdrajców polskim eldorado. Niestety, w wolnej Polsce resztki akolitów okupantów stracili możliwość grabienia, stąd taki kwik i żal.

  • W PRLu w Polsce okupowanej przez ruską bandycką, ludobójczą dzicz mieliśmy wolność, sprawiedliwość społeczną, degenerację socjalistyczną i dobrobyt na kartki. Mieliśmy nad głową młot, pod szyją sierp a w oczach gwiazdy. Dla niezadowolonych były pały, gaz, armatki wodne i ZOMOwskie kule.

  • Iruś , popatrz na krótką historię rozwoju Polski w okresie międzywojennym a po wojnie . To niebo i ziemia. Nie kompromituj się chłopie.

  • Irek czy ty żyłeś w PRL ? Kim byłeś i co robiłeś że było ci tak dobrze . Z tego okresu wspominam pochody, pustki w sklepach , saturatory i oranżadę , że czekolada była luksusem , że banany zobaczyłem pierwszy raz na własne oczy po upadku komunizmu , a pomarańcze 1 sztukę na rok dostawałem w paczce Bożonarodzeniowej z zakładu pracy Taty . Że samochód jeśli ktoś miał pieniądze i znajomości można było załatwić na talon . Że używany samochód – tak samochód – fiacik , syrena ,wartburg , skoda , Moskwicz oto kosztował kilka razy więcej niż nowy . Pamiętam jeszcze że uczyłem się z tych samych podręczników co moja starsza o 10 lat siostra , że spodnie i skarpetki się łatało i nosiło do całkowitego zdarcia .Mieszkania nie można było kupić trzeba było na nie latami czekać- nieraz 20 i więcej lat .Nie wspomnę już o ZOMO , SB , strajkach , stanie wojennym .
   ,

   • chyba w jakiejs innej Polsce zyłes niz miliony zaradnych Polakow ,wtedy miliony czekaly az im Partia cos odpali a miliony zaradnych zyly calkiem , calkiem,..

  • Pamiętam stocznie Gryfię w Szczecinie i te rozmaite statki dla ZSRR i ten głos stoczniowców na owe statki, które najczęściej wracały ponownie na stocznie w okresie gwarancji zdemolowane jakby urzędowało na nich bydło do ponownej darmowej naprawy!

 2. Brawo Panie Patryku takich reprezentantów nam trzeba w parlamencie a nie sprzedajczykow typu Tusk, Abramowicz kto aż żal ich wymawiać…..

 3. trzeba miec zdrowo nawalone i twierdzic ze polska o tak sama wyszla z kryzysu i sobie dobrze radzi,gdyby nie EU wywalilo 180 mld euro + firmy zachodnie nie przeniesli produkcje do polski to dalej by sie latalo skarpetki i czekalo na kupno fiata 10 lat ,polska dala tylko 44mld do skarbonki EU,,mam nadzieje ze wypier….ten kraj z unii i niech polska znowu zacznie lizac dupe rosji ,

 4. Polska także dała rynek zbytu i zniszczyła przemysł, jaki by nie był został oddany za grosze, szkoda że Balcerowicz i inni złodzieje teraz pyskują o swoich reformach, czy to nie jest tak że umarł król, niech żyje król przecież tak naprawdę zmienili się tylko właściciele naszego biednego łupionego kraju, może warszawka rozwija się prężnie , widać zmiany nie przeczę – nowe drogi czy infrastruktura, ale tak naprawdę na prowincji , w mniejszych miastach nadal jest trudno o pracę mówię o dobrej , uczciwie płatnej pracy a mam porównanie nie z Anglią czy Niemcami ale choćby z Czechami i wiele bym jeszcze napisał ale mi sie nie chce

 5. Jaki to głupek i polski nazista.
  Jedynie z tym homoseksualizmem ma rację. No i mógł jeszcze prawa wyborcze kobiet dorzucić.
  Reszta to bełkot. Sowietom Polska oddała się sama (Rydz – „Do Sowietów nie strzelać”, układ Sikorski – Majski, wcześniej porzucenie antysowieckiego sojuszu z Hitlerem i akces do bloku prosowieckiego).
  Nikt Polski nie porzucił poza samymi Polakami. (Nie)Rząd uciekł, naczelny wódz, naczelny wódz!!! – uciekł, Pożal się Boże, Prymas – uciekł.
  Jaki to głupek i polski nazista.
  I wyjątkowy, antyślaski pasożyt, żyjący – prawem kaduka – na Ślasku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here