Niesamowicie MOCNA wypowiedź Patryka Jakiego w Parlamencie Europejskim. Patryk Jaki słynie z bardzo kontrowersyjnych wypowiedzi i swojej otwartości podczas dyskusji w Parlamencie Europejskim. Tym razem również nie zawiódł swoich fanów.

Więcej TUTAJ

„Atakujecie Polskę w bezczelny sposób. Wypominacie nam jakieś totalitaryzmy. Chcę wam powiedzieć, dlaczego macie przewagę ekonomiczną, która wam pozwala na taką arogancję wobec Polski. Kiedy Polska była atakowana przez Niemców i Sowietów, to wasze państwa stały i patrzyły jak Polska honorowo broniła wartości. A potem, za to, że Polska broniła wartości, oddaliście ją Sowietom i patrzyliście jak przez dekady nie mogła się rozwijać. Dlatego macie dzisiaj tę przewagę ekonomiczną. Oddajcie nam te lata, które Polska straciła, to wtedy nikt sobie nie pozwoli na taką arogancję. Wypominacie nam dzisiaj strefy wolne od LGBT, a wiecie, że Polska była jedynym państwem, gdzie homoseksualizm nie był penalizowany. Od Polaków moglibyście się jeszcze wiele nauczyć. Szczególnie jeśli chodzi o wartości i tolerancję. Dzisiaj Polska wam przeszkadza, bo dużo lepiej sobie radzi od was. Szczególnie spójrzcie na Hiszpanię, gdzie prawie co drugi człowiek nie ma pracy. Was to uwiera, dlatego Polskę atakujecie”

Więcej TUTAJ

afera atak budka Covid Duda Ekspert Epidemia Jaki Kaczyński Kamilek kobieta korona Korona wirus Koronawirus korwin lempart Lgbt Lis Media merkel minister Mocne MZ Niemcy obajtek Obostrzenia opozycja pandemia pis Platforma PO polska Porządek prezydent Putin Rekord Reparacje repolonizacja sars SARS-CoV-2 Schetyna soros szczepionka Szumowski tragedia Trump Trzaskowski tusk tvn UE warszawa wiek emerytalny Wirus wstyd Wybory wypadek Zakaz Zgon

Więcej TUTAJ

CZYTAJ DALEJ » Jaki » Niesamowicie MOCNA wypowiedź Patryka Jakiego w Parlamencie Europejskim.

Sprawdź!!!!

ORAZ

CZYTAJ DALEJ » Jaki » Niesamowicie MOCNA wypowiedź Patryka Jakiego w Parlamencie Europejskim.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij!!!

Nierealnie.pl

Więcej TUTAJ

Zawsze bądź na bieżąco.


Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871

Więcej TUTAJ

Zasady

Kopiowanie, lub wykorzystywanie treści oraz multimediów w sposób naruszający przepisy prawa, Surowo Zabronione..

1. W Związku Z Art 14 Ustawy O Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z Dnia 18 Lipca 2002.


2. Kontakt Z Serwisem Jest Możliwy W Formie Elektronicznej Pod Adresem E–Mail: Redakcja@Nierealnie.Pl


3. Zabrania Się Kopiowania I Rozpowszechniania Treści . Zdefiniowanego W Ustawie O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych Z Dn. 4 Lutego 1994 R. O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych (Tj. Dz.U. Z 2006 R., Nr 90, Poz. 631 Z Późn. Zm.). Kopiowanie I Rozpowszechnianie Treści Jest Możliwe Tylko Po Uzyskaniu Pisemnej Zgody Serwisu.4.Użytkownik oświadcza, że, bierze na siebie Pełną odpowiedzialność wynikającą z przepisów.


5. Użytkownik publikujący treści za pośrednictwem komentarzy oświadcza, że posiada do nich wszelkie prawa do całych tekstów, filmów, grafik oraz dźwięków bądź ich fragmentów lub wykorzystuje je zgodnie z właściwą licencją i odpowiednio oznacza.


6. Serwis udziela zgody na linkowanie bezpośrednio do artykułów Serwisu
7. Wszelkie treści opublikowane w serwisie podlegają ochronie prawnej.

Należą Do Nierealnie.pl lub Do Podmiotów Współpracujących z Serwisem.


Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871


Więcej TUTAJ

16 KOMENTARZE

  1. Panie Patryku jest Pan Wielki i wspaniałym człowiekiem Takich nam potrzeba mądrych,wykształconych ludzi nie złodziei którzy tylko napychają kieszenie kasą żeby się ustawić do końca życia a nie myślą o ludziach którzy ciężko pracują. Zawsze będę na Pana głosować i Pana popierać.

  2. chyba w jakiejs innej Polsce zyłes niz miliony zaradnych Polakow ,wtedy miliony czekaly az im Partia cos odpali a miliony zaradnych zyly calkiem , calkiem,..

  3. Iruś , popatrz na krótką historię rozwoju Polski w okresie międzywojennym a po wojnie . To niebo i ziemia. Nie kompromituj się chłopie.

  4. Brawo Panie Patryku takich reprezentantów nam trzeba w parlamencie a nie sprzedajczykow typu Tusk, Abramowicz kto aż żal ich wymawiać…..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj