Niesamowicie MOCNA wypowiedź Patryka Jakiego w Parlamencie Europejskim.

14

Niesamowicie MOCNA wypowiedź Patryka Jakiego w Parlamencie Europejskim. Patryk Jaki słynie z bardzo kontrowersyjnych wypowiedzi i swojej otwartości podczas dyskusji w Parlamencie Europejskim. Tym razem również nie zawiódł swoich fanów.

Więcej TUTAJ

Patryk Jaki w PE

„Atakujecie Polskę w bezczelny sposób. Wypominacie nam jakieś totalitaryzmy. Chcę wam powiedzieć, dlaczego macie przewagę ekonomiczną, która wam pozwala na taką arogancję wobec Polski. Kiedy Polska była atakowana przez Niemców i Sowietów, to wasze państwa stały i patrzyły jak Polska honorowo broniła wartości. A potem, za to, że Polska broniła wartości, oddaliście ją Sowietom i patrzyliście jak przez dekady nie mogła się rozwijać. Dlatego macie dzisiaj tę przewagę ekonomiczną. Oddajcie nam te lata, które Polska straciła, to wtedy nikt sobie nie pozwoli na taką arogancję. Wypominacie nam dzisiaj strefy wolne od LGBT, a wiecie, że Polska była jedynym państwem, gdzie homoseksualizm nie był penalizowany. Od Polaków moglibyście się jeszcze wiele nauczyć. Szczególnie jeśli chodzi o wartości i tolerancję. Dzisiaj Polska wam przeszkadza, bo dużo lepiej sobie radzi od was. Szczególnie spójrzcie na Hiszpanię, gdzie prawie co drugi człowiek nie ma pracy. Was to uwiera, dlatego Polskę atakujecie”

Patryk Jaki

Więcej TUTAJ

14 KOMENTARZE

  1. Brawo Panie Patryku takich reprezentantów nam trzeba w parlamencie a nie sprzedajczykow typu Tusk, Abramowicz kto aż żal ich wymawiać…..

  2. Panie Patryku jest Pan Wielki i wspaniałym człowiekiem Takich nam potrzeba mądrych,wykształconych ludzi nie złodziei którzy tylko napychają kieszenie kasą żeby się ustawić do końca życia a nie myślą o ludziach którzy ciężko pracują. Zawsze będę na Pana głosować i Pana popierać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj