Niemieckie media grzmią. Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla Gazety Polskiej Codziennie, wyraził swoje niezadowolenie odnośnie pomysłu proponowanego przez nowo powstałą koalicję rządzącą Niemcami. Słowa Jarosława Kaczyńskiego o IV Rzeszy obiegły Europę w tempie błyskawicznym.

Więcej TUTAJ

Niemieckie media grzmią

Jak powszechnie wiadomo, Niemcy nie są krajem który darzy sympatią obecną władzę. Lider Prawa i Sprawiedliwości w wywiadzie dla Gazety Polskiej Codziennie , w bardzo mocnych słowach odniósł się do pomysłu przekształcenia Unii Europejskiej w „superpaństwo”, bez państw narodowych, na wzór Stanów Zjednoczonych.

Więcej TUTAJ

” Nowy rząd Niemiec dąży do stworzenia IV Rzeszy.”

„Die Welt” opublikowało artykuł, którego autor ocenił, że „prezes PiS oskarża rząd Scholza o tworzenie IV Rzeszy”.

Więcej TUTAJ

 „Szef narodowo-konserwatywnej polskiej partii rządowej ostro zaatakował nowy rząd koalicji SPD-Zieloni-FDP. Jarosław Kaczyński zarzuca rządowi Scholza, że chce przekształcić UE w IV Rzeszę” – Die Welt.

Więcej TUTAJ

Źródło: mpress.pl

Więcej TUTAJ

CZYTAJ DALEJ » Kaczyński » Niemieckie media grzmią ze złości. Słowa Jarosława Kaczyńskiego wybrzmiały niezwykle mocno.

Więcej TUTAJ

1 KOMENTARZ

  1. w V Reich to będzie EU
    – IV Rzesza to już w USA jest – tam ex panowie z SS z operacji Paperclip przejęli główne stanowiska rządowe w agencjach wojskowych a potem w przemyśle …jak kłamię ??? a Werner Von Braun to indianiem był ??? a rządził w NASA – odłamie wojskowym US NAVY …. innych nie podaję bo po co …można poszukać ….ciekawe rzeczy da się znaleźć

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj