Już w 2017 roku Z całego świata docierały słowa wsparcia dla Polski, która już wtedy zamierzała oficjalnie wystąpić do Berlina o odszkodowania wojenne za zniszczenia i masowe mordy dokonane przez hitlerowskie Niemcy. 

Według tzw. totalnej opozycji Polska miała zostać osamotniona w sprawie  odszkodowań wojennych za zniszczenia i masowe mordy, dokonane przez hitlerowskie Niemcy w naszym kraju w latach 1939-1945. Okazało się jednak, że jest zupełnie odwrotnie.

Więcej TUTAJ

atak budka Covid Epidemia Hitler Jaki Kaczyński kobieta Koronawirus Korona wirus Lis Media merkel minister Mocne MZ Niemcy obalić PIS Obostrzenia opozycja pandemia pis Platforma PO polska prezydent Putin Rekord Reparacje repolonizacja Rosja sars SARS-CoV-2 Schetyna soros szczepionka Szumowski tragedia Trzaskowski tusk tvn UE Ukraina Wirus Wybory

Już od dawna w naszym kierunku od internautów z całego świata płyną słowa pochwały za trzeźwy stosunek do kwestii migracji. Jednak to idea przypomnienia Niemcom o niespłaconym długu spodobała się chyba równie dużej liczbie osób.

Więcej TUTAJ

W 2017 roku Bardzo popularny, ogólnoświatowy konserwatywny profil na Twitterze – Voice of Europe  podzielił się z fanami informacją o pomyśle polskiego rządu, który chce wreszcie wyegzekwować od zachodnich sąsiadów odszkodowanie za zniszczenia i masowe mordy dokonane przez hitlerowskie Niemcy.

Więcej TUTAJ

„Polacy walczą z niemieckimi pogróżkami pytając o miliard dolarów w odszkodowaniach wojennych” 

Internauci jak zwykle nie zawiedli.

„Kocham to, naprzód Polsko, cudowny kraj”

WIĘCEJ TUTAJ

Źródło: Twitter, Wrealu24.pl

CZYTAJ DALEJ » Niemcy » „Niemcy muszą zapłacić Polakom!” Z całego świata płyną słowa wsparcia dla Polski.

Sprawdź!!!!

ORAZ

CZYTAJ DALEJ » Niemcy » „Niemcy muszą zapłacić Polakom!” Z całego świata płyną słowa wsparcia dla Polski.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij!!!

Nierealnie.pl

Więcej TUTAJ

Zawsze bądź na bieżąco.

Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871

Więcej TUTAJ

Zasady

Kopiowanie, lub wykorzystywanie treści oraz multimediów w sposób naruszający przepisy prawa, Surowo Zabronione..

1. W Związku Z Art 14 Ustawy O Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z Dnia 18 Lipca 2002.

2. Kontakt Z Serwisem Jest Możliwy W Formie Elektronicznej Pod Adresem E–Mail: Redakcja@Nierealnie.Pl


3. Zabrania Się Kopiowania I Rozpowszechniania Treści . Zdefiniowanego W Ustawie O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych Z Dn. 4 Lutego 1994 R. O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych (Tj. Dz.U. Z 2006 R., Nr 90, Poz. 631 Z Późn. Zm.). Kopiowanie I Rozpowszechnianie Treści Jest Możliwe Tylko Po Uzyskaniu Pisemnej Zgody Serwisu.


4.Użytkownik oświadcza, że, bierze na siebie Pełną odpowiedzialność wynikającą z przepisów.


5. Użytkownik publikujący treści za pośrednictwem komentarzy oświadcza, że posiada do nich wszelkie prawa do całych tekstów, filmów, grafik oraz dźwięków bądź ich fragmentów lub wykorzystuje je zgodnie z właściwą licencją i odpowiednio oznacza.


6. Serwis udziela zgody na linkowanie bezpośrednio do artykułów Serwisu
7. Wszelkie treści opublikowane w serwisie podlegają ochronie prawnej.

Należą Do Nierealnie.pl lub Do Podmiotów Współpracujących z Serwisem.

Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871

Więcej TUTAJ

6 KOMENTARZE

  1. Odszkodowanie należy się Polakom nie zapchlencom chazarskim ta cholota z wiejskiej czai się na skok na tą kasę nic nie dawać dla tego złodziejskiego bydła

  2. unia to wedlug slow znanego w PRLu satyryka Daukszewicza Krzysztofa unia to niespelnione marzenie HITLERA. kiedy doda sie akcje kanclerz Merkel A. „OTWARTE DRZWI DLA IMIGRANTOW” MAMY JAK NA DLONI intencje niemiec w brukselskich urzedach. ZAGLODZIC NAS -TO STWIERDZENIE PADLO Z BRUKSELSKICH ELIT do spolki z niemcami. pra do globalizacji calej Europy Z IDEOLOGIA GENDERYZMU nazyCOZ ZA STWOR GLOBALNY LIBERALIZM? TO NIC INNEGO TYLKO SWIAT BEZ BOGA,WARTOSCI ETYCZNO-MORALNYCH ETC. CO TO ZA SWIAT ?? ! SWIAT GDZIE RZADZIC BEDZIE SZATAN! KAZDY MOZE SOBIE TO WYOBRAZIC WG UZNANIA I SWOJEJ WIEDZY.

  3. To co Niemcy uczyniły w 39 roku światu powinni wstydzić się tego 1000 lat ,a świat tyle samo lat wytykać im to palcami .Cały naród Niemiecki jest winny choćby za bierność ,za to że dziś prubóją zmieniać historie .55 milionów istnień ludzkich zgineło .Za samo to powinni zniknąć z map światowych ,grabież całej Europy ,co daje im to siłę dzisiaj ,zrównanie z ziemią Polski .ONI DZISIAJ CHCĄ MORALIZOWAĆ POLSKĘ obłuda ,zakłamanie buta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj