„Niemcy muszą zapłacić Polakom!” Z całego świata płyną słowa wsparcia dla Polski.

4

Już w 2017 roku Z całego świata docierały słowa wsparcia dla Polski, która już wtedy zamierzała oficjalnie wystąpić do Berlina o odszkodowania wojenne za zniszczenia i masowe mordy dokonane przez hitlerowskie Niemcy. 

Według tzw. totalnej opozycji Polska miała zostać osamotniona w sprawie  odszkodowań wojennych za zniszczenia i masowe mordy, dokonane przez hitlerowskie Niemcy w naszym kraju w latach 1939-1945. Okazało się jednak, że jest zupełnie odwrotnie.

Więcej TUTAJ

Już od dawna w naszym kierunku od internautów z całego świata płyną słowa pochwały za trzeźwy stosunek do kwestii migracji. Jednak to idea przypomnienia Niemcom o niespłaconym długu spodobała się chyba równie dużej liczbie osób.

W 2017 roku Bardzo popularny, ogólnoświatowy konserwatywny profil na Twitterze – Voice of Europe  podzielił się z fanami informacją o pomyśle polskiego rządu, który chce wreszcie wyegzekwować od zachodnich sąsiadów odszkodowanie za zniszczenia i masowe mordy dokonane przez hitlerowskie Niemcy.

Więcej TUTAJ

„Polacy walczą z niemieckimi pogróżkami pytając o miliard dolarów w odszkodowaniach wojennych” 

Internauci jak zwykle nie zawiedli.

„Kocham to, naprzód Polsko, cudowny kraj”

WIĘCEJ TUTAJ

Źródło: Twitter, Wrealu24.pl

4 KOMENTARZE

  1. To co Niemcy uczyniły w 39 roku światu powinni wstydzić się tego 1000 lat ,a świat tyle samo lat wytykać im to palcami .Cały naród Niemiecki jest winny choćby za bierność ,za to że dziś prubóją zmieniać historie .55 milionów istnień ludzkich zgineło .Za samo to powinni zniknąć z map światowych ,grabież całej Europy ,co daje im to siłę dzisiaj ,zrównanie z ziemią Polski .ONI DZISIAJ CHCĄ MORALIZOWAĆ POLSKĘ obłuda ,zakłamanie buta

  2. unia to wedlug slow znanego w PRLu satyryka Daukszewicza Krzysztofa unia to niespelnione marzenie HITLERA. kiedy doda sie akcje kanclerz Merkel A. „OTWARTE DRZWI DLA IMIGRANTOW” MAMY JAK NA DLONI intencje niemiec w brukselskich urzedach. ZAGLODZIC NAS -TO STWIERDZENIE PADLO Z BRUKSELSKICH ELIT do spolki z niemcami. pra do globalizacji calej Europy Z IDEOLOGIA GENDERYZMU nazyCOZ ZA STWOR GLOBALNY LIBERALIZM? TO NIC INNEGO TYLKO SWIAT BEZ BOGA,WARTOSCI ETYCZNO-MORALNYCH ETC. CO TO ZA SWIAT ?? ! SWIAT GDZIE RZADZIC BEDZIE SZATAN! KAZDY MOZE SOBIE TO WYOBRAZIC WG UZNANIA I SWOJEJ WIEDZY.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj