Niemcy mają dokumenty o przeszłości agenturalnej Donalda Tuska, byłego premiera

4

Niemcy mają dokumenty o przeszłości agenturalnej p. Donalda Tuska, byłego premiera z PO, a teraz przewodniczącego Rady Europejskiej – twierdzi portal newsweb.pl.

Portal pisze, że pp. Rafał Jerzy Reuth i Günther Lachmann piszą w książce “Pierwsza miłość Angeli M” m.in. o agencie NRD-owskiego wywiadu z Pomorza o pseudonimie “Oscar”, który największe szkody wyrządził gdańskiej Solidarności.

Więcej TUTAJ

Ma chodzić o p. Tuska. Portal zauważa, że w tym kontekście trudno się dziwić, że p. Tusk musi być posłuszny p. Anieli Merkel, kanclerz Niemiec.

Więcej TUTAJ

Źródło:korwin-mikke.pl

4 KOMENTARZE

  1. Tusk od Merkel otrzymał zycie, wcześniej był taczkowym w kominach, ćpunem, smakoszem tanich win i damskim bokserem, dzis za służbę Niemcom dostał zapłatę która wystarczy na kilka pokoleń życia w dostatku bez pracy.

  2. , Ale to nie wszystko, jednak pochodzenie dało impuls do bycia agentem. Jakoś mnie nikt nie próbował agitować do bycia agentem dla obcych służb. Dobrze wiedzieli kogo werbują.

  3. I pomyśleć ,że mimo faktów- słów, wypowiedzi ,zdjęć, cytatów są ludzie, którzy go cenią, lubią , kochają i szanują ,bronią ….co z nimi jest nie tak..?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here