Niemcy mają dokumenty o przeszłości agenturalnej Donalda Tuska, byłego premiera.

12

Niemcy mają dokumenty o przeszłości agenturalnej p. Donalda Tuska, byłego premiera z PO, a teraz przewodniczącego Rady Europejskiej – twierdzi portal newsweb.pl.

Portal pisze, że pp. Rafał Jerzy Reuth i Günther Lachmann piszą w książce “Pierwsza miłość Angeli M” m.in. o agencie NRD-owskiego wywiadu z Pomorza o pseudonimie “Oscar”, który największe szkody wyrządził gdańskiej Solidarności.

Więcej TUTAJ

Ma chodzić o p. Tuska. Portal zauważa, że w tym kontekście trudno się dziwić, że p. Tusk musi być posłuszny p. Angeli Merkel, byłej kanclerz Niemiec.

Więcej TUTAJ

Źródło:korwin-mikke.pl

12 KOMENTARZE

  1. Tusk od Merkel otrzymał zycie, wcześniej był taczkowym w kominach, ćpunem, smakoszem tanich win i damskim bokserem, dzis za służbę Niemcom dostał zapłatę która wystarczy na kilka pokoleń życia w dostatku bez pracy.

  2. , Ale to nie wszystko, jednak pochodzenie dało impuls do bycia agentem. Jakoś mnie nikt nie próbował agitować do bycia agentem dla obcych służb. Dobrze wiedzieli kogo werbują.

  3. I pomyśleć ,że mimo faktów- słów, wypowiedzi ,zdjęć, cytatów są ludzie, którzy go cenią, lubią , kochają i szanują ,bronią ….co z nimi jest nie tak..?

  4. Adam Bielan i Kurski znowu w akcji niszczenia publicznie Tuska . To dla nich nic nowego . Powtórka z rozrywki na polecenie gnoma zoliborskiego. Że też są tak ograniczeni i bez wyobraźni ludzie ,którzy w to wierzą.

    • Pan to chyba ślepy i głuchy! Dlaczego wypiera pan fakty. Wystarczy trochę poszperać w Internecie, aby się wszystkiego dowiedzieć. Rozumiem, jak się całe życie wierzyła Rudemu, to trudno przestawić myślenie. Ale warto!

      • … Niemcy maja dokumenty o agenturalnej przeszlosci Tuska…… Niemcy maja ! – Tyle o waszych „faktach” … ten „fakt” jest rowniez z internetu…. Jak i ten,ze ziemia jest plaska

  5. Pan TUSK znany jest z tego że wykańcza wszystkich trochę mądrzejszych od Siebie . Przykład P Plarzynski ,P Gilowska ,P Rokita.P TUSK jest osobą która za pieniądze sprzedała by własnego OJCA I MATKĘ , Najbardziej szkoda mi osób co wierzą w jego brednie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj