Niemcy mają dokumenty o przeszłości agenturalnej p. Donalda Tuska, byłego premiera z PO, a teraz przewodniczącego Rady Europejskiej – twierdzi portal newsweb.pl.

Więcej TUTAJ

Portal pisze, że pp. Rafał Jerzy Reuth i Günther Lachmann piszą w książce “Pierwsza miłość Angeli M” m.in. o agencie NRD-owskiego wywiadu z Pomorza o pseudonimie “Oscar”, który największe szkody wyrządził gdańskiej Solidarności.

Więcej TUTAJ

atak budka Covid Epidemia Hitler Jaki Kaczyński kobieta Koronawirus Korona wirus Lis Media merkel minister Mocne MZ Niemcy obalić PIS Obostrzenia opozycja pandemia pis Platforma PO polska prezydent Putin Rekord Reparacje repolonizacja Rosja sars SARS-CoV-2 Schetyna soros szczepionka Szumowski tragedia Trzaskowski tusk tvn UE Ukraina Wirus Wybory

Więcej TUTAJ

Ma chodzić o p. Tuska. Portal zauważa, że w tym kontekście trudno się dziwić, że p. Tusk musi być posłuszny p. Angeli Merkel, byłej kanclerz Niemiec.

Więcej TUTAJ

Źródło:korwin-mikke.pl

CZYTAJ DALEJ » Niemcy » Niemcy mają dokumenty o przeszłości agenturalnej Donalda Tuska, byłego premiera.

Sprawdź!!!!

ORAZ

CZYTAJ DALEJ » Niemcy » Niemcy mają dokumenty o przeszłości agenturalnej Donalda Tuska, byłego premiera.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij!!!

Nierealnie.pl

Więcej TUTAJ

Zawsze bądź na bieżąco.

Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871

Więcej TUTAJ

Zasady

Kopiowanie, lub wykorzystywanie treści oraz multimediów w sposób naruszający przepisy prawa, Surowo Zabronione..

1. W Związku Z Art 14 Ustawy O Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z Dnia 18 Lipca 2002.

2. Kontakt Z Serwisem Jest Możliwy W Formie Elektronicznej Pod Adresem E–Mail: Redakcja@Nierealnie.Pl


3. Zabrania Się Kopiowania I Rozpowszechniania Treści . Zdefiniowanego W Ustawie O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych Z Dn. 4 Lutego 1994 R. O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych (Tj. Dz.U. Z 2006 R., Nr 90, Poz. 631 Z Późn. Zm.). Kopiowanie I Rozpowszechnianie Treści Jest Możliwe Tylko Po Uzyskaniu Pisemnej Zgody Serwisu.


4.Użytkownik oświadcza, że, bierze na siebie Pełną odpowiedzialność wynikającą z przepisów.


5. Użytkownik publikujący treści za pośrednictwem komentarzy oświadcza, że posiada do nich wszelkie prawa do całych tekstów, filmów, grafik oraz dźwięków bądź ich fragmentów lub wykorzystuje je zgodnie z właściwą licencją i odpowiednio oznacza.


6. Serwis udziela zgody na linkowanie bezpośrednio do artykułów Serwisu
7. Wszelkie treści opublikowane w serwisie podlegają ochronie prawnej.

Należą Do Nierealnie.pl lub Do Podmiotów Współpracujących z Serwisem.

Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871

Więcej TUTAJ

13 KOMENTARZE

  1. Pan TUSK znany jest z tego że wykańcza wszystkich trochę mądrzejszych od Siebie . Przykład P Plarzynski ,P Gilowska ,P Rokita.P TUSK jest osobą która za pieniądze sprzedała by własnego OJCA I MATKĘ , Najbardziej szkoda mi osób co wierzą w jego brednie.

  2. Adam Bielan i Kurski znowu w akcji niszczenia publicznie Tuska . To dla nich nic nowego . Powtórka z rozrywki na polecenie gnoma zoliborskiego. Że też są tak ograniczeni i bez wyobraźni ludzie ,którzy w to wierzą.

    • Pan to chyba ślepy i głuchy! Dlaczego wypiera pan fakty. Wystarczy trochę poszperać w Internecie, aby się wszystkiego dowiedzieć. Rozumiem, jak się całe życie wierzyła Rudemu, to trudno przestawić myślenie. Ale warto!

      • … Niemcy maja dokumenty o agenturalnej przeszlosci Tuska…… Niemcy maja ! – Tyle o waszych „faktach” … ten „fakt” jest rowniez z internetu…. Jak i ten,ze ziemia jest plaska

  3. I pomyśleć ,że mimo faktów- słów, wypowiedzi ,zdjęć, cytatów są ludzie, którzy go cenią, lubią , kochają i szanują ,bronią ….co z nimi jest nie tak..?

  4. , Ale to nie wszystko, jednak pochodzenie dało impuls do bycia agentem. Jakoś mnie nikt nie próbował agitować do bycia agentem dla obcych służb. Dobrze wiedzieli kogo werbują.

  5. Tusk od Merkel otrzymał zycie, wcześniej był taczkowym w kominach, ćpunem, smakoszem tanich win i damskim bokserem, dzis za służbę Niemcom dostał zapłatę która wystarczy na kilka pokoleń życia w dostatku bez pracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj