Nie tak miało to wyglądać. Donald Tusk i jego ludzie nie mogą dopatrywać się pozytywów w wyniku najnowszego sondażu wyborczego. Polacy wskazali, na kogo zagłosowaliby, gdyby wybory odbyły się w niedzielę 4 czerwca.

Wybory parlamentarne w Polsce już za kilka miesięcy. Jednym z najważniejszych wydarzeń kampanii będzie antyrządowa manifestacja zaplanowana na 4 czerwca, której przewodził będzie Donald Tusk.

Opozycja wybrała tę datę nie bez przyczyny. 4 czerwca jest bowiem powszechnie uważany w naszym kraju za dzień pierwszych, wolnych i demokratycznych wyborów po upadku PRL.Najnowszy sondaż: duża przewaga PiS, KO wciąż w opozycji.

Choć politycy stojący w opozycji wobec rządów Zjednoczonej Prawicy dwoją się i troją, kolejne badania opinii społecznej wskazują na wyraźną przewagę partii rządzącej. Jarosław Kaczyński bez wątpienia zaciera ręce, z kolei jego główny oponent ma powody do niepokoju.

Albowiem, jak wskazują wyniki sondażu przygotowanego przez pracownię MANDS dla Wiadomości TVP, Koalicja Obywatelska wciąż traci do Prawa i Sprawiedliwości niemal 10 punktów procentowych. „Słupki” można zobaczyć w materiale poniżej:

Wyniki najnowszego sondażu MANDS dla TVP:

PiS – 38,9 %

KO– 29,1 %

Konfederacja – 10,0 %

Polska 2050 – 9,5 %

Lewica – 8,8 proc.PSL – 3,8 %

mpress.pl

CZYTAJ DALEJ » PO » Miażdżąca przewaga PiS nad Koalicją Obywatelską. Najnowszy sondaż!!!
CZYTAJ DALEJ » PO » Miażdżąca przewaga PiS nad Koalicją Obywatelską. Najnowszy sondaż!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj