Wojciech Cejrowski na swoim profilu facebookowym opublikował post w związku z „WIELKA OGÓLNOŚWIATOWA DEMONSTRACJA o WOLNOŚĆ! ” #WewiilAllbethere .

„20 marca w wielu miejscach na kuli protesty w obronie wolności.
Zabierają wolność – trzeba WALCZYĆ.

Tak – wiele bitew po drodze będzie przegranych i „bez sensu, bo i tak oni…” ale POMIMO tego, że przegramy jeszcze wiele razy, trzeba wiele razy zawalczyć.

Lepiej zdychać w walce, niż żyć na kolanach.”

Wojciech Cejrowski.

Post na Facebooku


.

„Jesienią 2019, gdy mówiłem w radiu WNET, że w Wuhan coś mi śmierdzi i że to, co mi śmierdzi jest duże i znaczące, ludzi się pukali w czoła. Teraz mówię: Widzicie ludzie co nam robią? Walczyć trzeba! O najbardziej podstawową indywidualną wolność każdego z nas. I w walce o wolność nie może nas powstrzymywać strach przed przegraną”– dodał Cejrowski.

Poniżej treść dwóch komentarzy Pana Wojciecha:

PODESŁANE:

Kiedy zamknęli nam firmy, milczeliśmy.
Kiedy zabronili oddychać świeżym powietrzem, milczeliśmy.
Kiedy zamknęli szpitale przed chorymi, milczeliśmy.
Zamknęli nam cmentarze
Skazali na śmierć przewlekle chorych .
Zabraniają spotkań w święta .
Zamknęli nasze dzieci w domach .
Zamknęli seniorów .
Zabronili odwiedzać w szpitalu krewnych i bliskich
Zabronili matkom dostępu do dziecka po porodzie
Zabronili rodzicom odwiedzać chore dzieci w szpitalach
Zakładamy dzieciom szmaty na twarz generując choroby i hamując rozwój mózgu. Niszczymy im psychikę zabraniając wychodzenia z domu do godz. 16ej, pozbawiając kontaktów z rówieśnikami, ucząc, że nie wolno zbliżać się do ludzi, nie wolno ich dotykać. Brak dotyku to zniszczenia w psychice.
Zabronili spotkań.
Ustalili za nas, że będą wstrzykiwać chemię do naszych organizmów
Wprowadzili bezprawie Pozbawili prawa do bycia PODMIOTEM prawa Pozbawili człowieczeństwa Pozbawili godności
A MY SIĘ NIE OBUDZILIŚMY Naiwnie wierzymy, ze to zaraz się skończy. Wbrew logice wierzymy notorycznym kłamcom, że kolejny raz nas nie oszukają. Negujemy fakty. Ileż razy pisałem, że będzie drugi lockdown na jesień, że będzie trzeci na wiosnę. Nie wierzyliście. Drugi już jest. Trzeci będzie. Potem czwarty. Cały następny rok będzie taki sam jak obecny. A potem kolejny. A Wy będziecie sią nadal łudzić, że tym razem to już ostatnie zamknięcie.
Wyłączcie telewizory. Posłuchajcie mediów niezależnych. Poszukajcie materiałów. To wszystko jest zaplanowane od dawna. FAŁSZYWE TESTY = FAŁSZYWA PANDEMIA Fałszywa pandemia = zasłona dymna dla wprowadzania NWO Możemy to powstrzymać masowymi gigantycznymi protestami.
W przeciwnym razie będzie dokładnie to, co przewiduje scenariusz.

W skrócie – wszystko co ważne na świecie jest ustalane przez światowe agendy, których nazwy ładnie brzmią, a które tak naprawdę służą do realizacji celów ustalonych i finansowanych przez globalistów. Oczywiście zawsze musi być jakaś zasłona dymna dla odwrócenia uwagi. Kluczowe agendy to Grupa Bildenberg (steruje politykami i mediami), Bank Rozrachunków Międzynarodowych (co dwa tyg. spotkania szefów banków centralnych w Bazylei), Światowe forum ekonomiczne, Światowe forum żywności, Światowa organizacja zdrowia. Wszystkie te agendy opłacane są przez Fundacje Rotschildów, Rokefelerów, Gatsa, Morgana, Sorosa itd.
Wystarczy poczytać, posłuchać, jakie tematy na tych agendach są poruszane. I tak w telegraficznym skrócie

 1. Fundacja Rokefelera – rok 2010 – dokument „Scenariusze przyszłości technologii i rozwoju międzynarodowego” – scenariusz LOKSEPS przewiduje :
  a. Światowa pandemia
  b. Wzmocnienie władzy wykonawczej
  c. Regularne szczepienia
  d. Całkowitą kontrolę społeczeństw przez państwo
  e. Maksymalną redukcję własności prywatnej
  f. Przejście na pracę zdalną i nie wychodzenie z domów
  g. Dochód gwarantowany w zamian za umorzenie długów (po upadku firm)
  h. Całkowity upadek branży turystycznej I ostatni punkt bardzo ciekawy w tym scenariuszu a mianowicie:
  i. JESZCZE WIĘKSZY UCISK ze strony rządów po zakończeniu pandemii
 2. Światowe Forum Ekonomiczne założone przez Klausa Schwaba. Co Schwab postuluje?
  a. Scanowanie mózgów jako warunek podróżowania
  b. Wszczepianie czipów współpracujących z mózgiem Facet mówi o tym i na forum i napisał książkę w roku 2019 „Czwarta rewolucja przemysłowa”
 3. Jakie były główne tematy Światowego Forum Ekonomicznego w tym roku (lipiec 2020) Wielki reset żywności do roku 2030. Czyli co konkretnie?
  a. Żywność modyfikowana genetycznie
  b. Wycofanie mięsa i produkowanie sztucznego mięsa i białek
  c. Wspomaganie lekami i chemią przemysłową oczywiście dla wspierania zdrowia
  Może w kontekście tego lepiej zrozumiecie ten cały ruch na temat wycofania hodowli bydła, norek nie tylko w Polsce ale i w Danii, w Norwegii, zamykanie już w tym roku w Chinach wielkich farm hodowli zwierząt dzikich (aż 45 gatunków) Chodzi o całkowite uzaleznienie czlowieka od sztucznej żywności, ktora jest wlasnością globalistow. Oczywiście to wszystko dla „naszego dobra”i dla „ratowania planety”
  Zabawne – sto lat temu Rokefeler i sp-ka doprowadzili do zakazania konopii (na których cały świat się opierał – leki, odzież, zywnośść, tlen z lasow konopnych) żeby zasypać świat plastikami i lekami na ropie i zamisat wycofać ten syf, ta sama zgraja proponuje sytntetyczne jedzenie i jeszcze wiecej chemii „dla ratowania świata”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj