„Kontrola i weryfikacja ze strony sił policji.” Rząd chce walczyć z hotelarzami. Zdecydowana wypowiedź Adama Niedzielskiego.

1

Minister zdrowia Adam Niedzielski, odniósł się do sytuacji w której hotelarze nie stosują się do obostrzeń wprowadzonych w związku z pandemią.  Będą szczegółowe kontrole. „Kontrola i weryfikacja ze strony sił policji.”

W związku z zamrożeniem wielu branż, ich właściciele coraz głośniej protestują, alarmując, że nie mają za co pokryć kosztów bieżącej działalności. Jednak rząd twierdzi, że w obecnej sytuacji nie ma innego wyjścia. Będą wzmożone kontrole w obiektach, które świadczą usługi noclegowe: 

Więcej TUTAJ

Oczywiście, że kontrole, które będą w zeszłym tygodniu, będą kontynuowane. Chcę zwrócić uwagę, że nie było problemem zachowanie reżimu sanitarnego w hotelach. Na blisko 3 tysiące kontroli w hotelach, tylko 3 wykazały nieprawidłowości w zakresie wypełnienia miejsc lub serwowania posiłków. Problemem jest dyscyplina społeczna. Potrzebna jest nie tylko kontrola i weryfikacja ze strony sił policji, ale przede wszystkim to kwestia naszej własnej odpowiedzialności” – powiedział dziś minister Adam Niedzielski.

Źródło: Otopress.pl, niezalezna.pl

1 KOMENTARZ

  1. WAŁĘSĄ OSZUŚCIE esbeku
    Uważaj żeby Ciebie nie usunęli fizycznie ,ZDRAJCO STANU. Zamilcz nie odzywaj się, Ty kanalio ,bezczelna, mało ci problemów zdrowotnych .Z dziećmi , utrata SYNA, za niedługo stracisz drugiego ,nie daje ci to do myślenia????????????????

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj