Kolejny wyrok na niekorzyść TVN. Sąd Okręgowy w Warszawie wydał wyrok w sprawie przeciwko redaktorowi naczelnemu TVN.  Stacja musiała zamieścić sprostowanie artykułu opublikowanego na jej stronie internetowej, zawierającego nieprawdziwe informacje. Redaktor naczelny został także obciążony kosztami procesowymi.

TVN na swojej stronie internetowej zamieścił kłamliwy artykuł dotyczący Instytutu Ordo Iuris.

Więcej TUTAJ

Instytutu Ordo Iuris zgłosił się z wnioskiem o zamieszczenie sprostowania do redaktora naczelnego TVN. Po odpowiedzi odmownej, sprawa trafiła do sądu. W artykule znajdowały się nieprawdziwe informacje, stawiające Instytut w negatywnym świetle. Zarzucano Fundacji rzekome forsowanie zakazu antykoncepcji, rozwodów, edukacji seksualnej i praktyk homoseksualnych.

Więcej TUTAJ

Sąd oddalił argumentację telewizji TVN wskazującą, że kwestionowany fragment artykułu miałby być tylko opinią jego autora. Stacja musiała zamieścić pod tekstem sprostowanie według treści zaproponowanej przez Instytut. Telewizja została też zobligowana do zapłaty kosztów procesowych. Kolejny wyrok na niekorzyść TVN.

Każda nieprawdziwa czy nieścisła informacja opublikowana w mediach o zasięgu ogólnopolskim zawsze uderza w renomę i dobre imię, dlatego powinna być niezwłocznie prostowana, jak w tym przypadku.”

adw. Filip Wołoszczak z Centrum Interwencji Procesowej Ordo Iuris.

Więcej TUTAJ

Źródło: ordoiuris.pl

Sprawdź!!!!

ORAZ

CZYTAJ DALEJ » Kłamcy » Kolejny wyrok na niekorzyść TVN!!! Muszą sprostować kłamstwa.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij!!!

Nierealnie.pl

Więcej TUTAJ

Zawsze bądź na bieżąco.


Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871

Więcej TUTAJ

Zasady

Kopiowanie, lub wykorzystywanie treści oraz multimediów w sposób naruszający przepisy prawa, Surowo Zabronione..

1. W Związku Z Art 14 Ustawy O Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z Dnia 18 Lipca 2002.


2. Kontakt Z Serwisem Jest Możliwy W Formie Elektronicznej Pod Adresem E–Mail: Redakcja@Nierealnie.Pl


3. Zabrania Się Kopiowania I Rozpowszechniania Treści . Zdefiniowanego W Ustawie O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych Z Dn. 4 Lutego 1994 R. O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych (Tj. Dz.U. Z 2006 R., Nr 90, Poz. 631 Z Późn. Zm.). Kopiowanie I Rozpowszechnianie Treści Jest Możliwe Tylko Po Uzyskaniu Pisemnej Zgody Serwisu.4.Użytkownik oświadcza, że, bierze na siebie Pełną odpowiedzialność wynikającą z przepisów.


5. Użytkownik publikujący treści za pośrednictwem komentarzy oświadcza, że posiada do nich wszelkie prawa do całych tekstów, filmów, grafik oraz dźwięków bądź ich fragmentów lub wykorzystuje je zgodnie z właściwą licencją i odpowiednio oznacza.


6. Serwis udziela zgody na linkowanie bezpośrednio do artykułów Serwisu
7. Wszelkie treści opublikowane w serwisie podlegają ochronie prawnej.

Należą Do Nierealnie.pl lub Do Podmiotów Współpracujących z Serwisem.


Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871


Więcej TUTAJ

6 KOMENTARZE

  1. Fundamentem neokomuny z której wyrusł tuskvisionnetwork jest kłamstwo i manipulacja. Urban i kiszczak namaszczając Waltera z wejhertem dali certyfikat na to aby fakty zgadzały się z linia propagandowa TVN a jeśli się nie zgadzały to tym gorzej dla faktów.

  2. Sprostowanie i koszty sądowe hahahaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Co to za kara dla dla takiego bogacza. Będą kłamać nadal, stać ich, a oglądalność wzrośnie, ludzie lubią takie sensacyjki

  3. Nikt nie powinien klamać. Zwłaszcza telewizja publiczna. Rzadko piję alkohol i nie upijam się, ale na trzeźwo nie da się tego oglądać. więc nie oglądam, choć abonament płacę „od zawsze”. W tzw publicznej, poza tasiemcowymi serialami, bywają wiadomości: prawdziwe, prawdopodobne i inne. Prawdziwe to nekrologi, prawdopodobne to prognozy pogody. Są jeszcze „inne”. A tutaj, dla przypomnienia, przykłady „innych”: „Ktoś mija się z prawdą” –

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj