Donald Tusk i Jarosław Kaczyński nie darzą się wzajemną sympatią wiadomo nie od dzisiaj. Mimo upływu lat konflikt pomiędzy politykami wciąż rośnie. Jarosław Kaczyński udzielił wywiadu “Gazecie Polskiej” i zdradził, czego obecnie Donald Tusk obawia się najbardziej.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości szuka sposobu na to, aby pociągnąć byłego premiera do odpowiedzialności karnej za lata, które Tusk miał realny wpływ na to co dzieje się w Polsce.

Rozmowa przebiegała w kontekście wygaszenia programu relokacji uchodźców oraz zachęcania państw należących do wspólnoty w tym również Polski .

Więcej TUTAJ

„Udało się uchronić Polskę przed szaleńczym narażeniem bezpieczeństwa obywateli i w gruncie rzeczy nieskuteczną akcją. Zastanawia mnie jednak brak aktywności przewodniczącego Rady Europejskiej. Dobiegł końca program, który on tak gorąco popierał, a teraz milczy” – powiedział Jarosław Kaczyński.

Po chwili wyjawił, czego jego zdaniem najbardziej boi się Donald Tusk.

„Niektórzy twierdzą, iż powodem są przesłuchania prokuratorskie. (…) Być może Donald Tusk zorientował się, jak dużo wiedzą o jego rządach prokuratorzy, i ten fakt wpłynął na ograniczenie jego aktywności

 

Polska jest obecnie mocno podzielona, dlatego zarówno na ulicach jak i w internecie trwa od blisko dwóch lat prawdziwa wojna pomiędzy zwolennikami byłego rządu a tymi.

Więcej TUTAJ

Źródło: Wrealu24.pl

9 KOMENTARZE

  1. Przedstawiciele PiS mają tak zrytą korę jak wyborcy Putina….już niedługo tak będzie …. PiS to dno i wszystko jasne

  2. Insynuacje bezpodstawne oskarżanie,szczucie to PiS…w Polsce najłatwiej oskarżyć zaszczuć…. pokażcie w których więzieniach siedzą przedstawiciele Po za przestępstwa popełnione na terenie kraju…. ile trzeba było zjeść śniegu by popierać i głosować na PiS

  3. Dlaczego ten z Wermachtu nie organizuje dla siebie pomnik przed Bundestagiem za zasługi dla Niemiec i sprzedaż Polski, gdzie ta szuja ma chonor.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj