Donald Tusk i Jarosław Kaczyński nie darzą się wzajemną sympatią wiadomo nie od dzisiaj. Mimo upływu lat konflikt pomiędzy politykami wciąż rośnie. Jarosław Kaczyński udzielił wywiadu “Gazecie Polskiej” i zdradził, czego obecnie Donald Tusk obawia się najbardziej.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości szuka sposobu na to, aby pociągnąć byłego premiera do odpowiedzialności karnej za lata, które Tusk miał realny wpływ na to co dzieje się w Polsce.

Rozmowa przebiegała w kontekście wygaszenia programu relokacji uchodźców oraz zachęcania państw należących do wspólnoty w tym również Polski .


Więcej TUTAJ

„Udało się uchronić Polskę przed szaleńczym narażeniem bezpieczeństwa obywateli i w gruncie rzeczy nieskuteczną akcją. Zastanawia mnie jednak brak aktywności przewodniczącego Rady Europejskiej. Dobiegł końca program, który on tak gorąco popierał, a teraz milczy” – powiedział Jarosław Kaczyński.

Po chwili wyjawił, czego jego zdaniem najbardziej boi się Donald Tusk.

„Niektórzy twierdzą, iż powodem są przesłuchania prokuratorskie. (…) Być może Donald Tusk zorientował się, jak dużo wiedzą o jego rządach prokuratorzy, i ten fakt wpłynął na ograniczenie jego aktywności

 

Polska jest obecnie mocno podzielona, dlatego zarówno na ulicach jak i w internecie trwa od blisko dwóch lat prawdziwa wojna pomiędzy zwolennikami byłego rządu a tymi.

Więcej TUTAJ

Źródło: Wrealu24.pl

Sprawdź!!!!

ORAZ

CZYTAJ DALEJ » Niemcy » Kaczyński wyjawił, czego jego zdaniem najbardziej boi się Donald Tusk.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij!!!

Nierealnie.pl

Więcej TUTAJ

Zawsze bądź na bieżąco.


Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871

Więcej TUTAJ

Zasady

Kopiowanie, lub wykorzystywanie treści oraz multimediów w sposób naruszający przepisy prawa, Surowo Zabronione..

1. W Związku Z Art 14 Ustawy O Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z Dnia 18 Lipca 2002.

2. Kontakt Z Serwisem Jest Możliwy W Formie Elektronicznej Pod Adresem E–Mail: Redakcja@Nierealnie.Pl


3. Zabrania Się Kopiowania I Rozpowszechniania Treści . Zdefiniowanego W Ustawie O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych Z Dn. 4 Lutego 1994 R. O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych (Tj. Dz.U. Z 2006 R., Nr 90, Poz. 631 Z Późn. Zm.). Kopiowanie I Rozpowszechnianie Treści Jest Możliwe Tylko Po Uzyskaniu Pisemnej Zgody Serwisu.4.Użytkownik oświadcza, że, bierze na siebie Pełną odpowiedzialność wynikającą z przepisów.


5. Użytkownik publikujący treści za pośrednictwem komentarzy oświadcza, że posiada do nich wszelkie prawa do całych tekstów, filmów, grafik oraz dźwięków bądź ich fragmentów lub wykorzystuje je zgodnie z właściwą licencją i odpowiednio oznacza.


6. Serwis udziela zgody na linkowanie bezpośrednio do artykułów Serwisu
7. Wszelkie treści opublikowane w serwisie podlegają ochronie prawnej.

Należą Do Nierealnie.pl lub Do Podmiotów Współpracujących z Serwisem.

Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871


Więcej TUTAJ

9 KOMENTARZE

  1. Przedstawiciele PiS mają tak zrytą korę jak wyborcy Putina….już niedługo tak będzie …. PiS to dno i wszystko jasne

  2. Insynuacje bezpodstawne oskarżanie,szczucie to PiS…w Polsce najłatwiej oskarżyć zaszczuć…. pokażcie w których więzieniach siedzą przedstawiciele Po za przestępstwa popełnione na terenie kraju…. ile trzeba było zjeść śniegu by popierać i głosować na PiS

  3. Dlaczego ten z Wermachtu nie organizuje dla siebie pomnik przed Bundestagiem za zasługi dla Niemiec i sprzedaż Polski, gdzie ta szuja ma chonor.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj