Kaczyński genialnie uderza w opozycję. “To nie jest normalna opozycja”.

1

W 2018 roku na łamach tygodnika „Sieci” Jarosław Kaczyński odniósł się m.in. do krytyki Komisji Europejskiej i zachowaniu polskiej opozycji. Po kilku latach jakże to aktualne, niestety niewiele się zmieniło.

„Komisja Europejska nie złamie polskiej woli dokończenia reformy, bo to jest albo-albo. Jeśli nie zreformuje się sądownictwa, inne reformy mają mały sens, gdyż prędzej czy później zostaną przez takie sądy, jakie mamy, zanegowane, cofnięte” – mówił stanowczo Kaczyński.

Więcej TUTAJ

Prezes Prawa i Sprawiedliwości w rozmowie z Jackiem i Michałem Karnowskimi odniósł się też m.in. do, działań premiera Matusza Morawieckiego, założeniach PiS na wybory samorządowe czy poparciu Andrzeja Dudy w kolejnych wyborach prezydenckich. W bardzo dosadnych słowach skrytykował działania opozycji.

„Każda opozycja może być groźna, rywalizacja polityczna w demokracji jest czymś normalnym. Niestety nasz przeciwnik to nie jest normalna opozycja, łamie wszelkie reguły i ma potworne poczucie bezkarności. Rzucili przeciwko nam, wszelkie możliwe zasoby, podeptali wszystkie zasady życia parlamentarnego, politycznego” 

Więcej TUTAJ

Źródło: Wrealu24.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj