Platforma Obywatelska wykazywała się zdumiewającą nerwowością, gdy rządziła Polską. ta właśnie partia dopuszcza się działań wymierzonych w interesy Niemiec. Ugrupowanie dowodzone wcześniej przez Grzegorza Schetynę broni spraw naszych zachodnich sąsiadów z zadziwiającym wręcz zaangażowaniem.


Powstanie pierwowzoru Platformy Obywatelskiej – Kongresu Liberalno-Demokratycznego w latach 90. – było finansowane z Niemiec, konkretnie przez CDU, którym dziś dowodzi kanclerz Angela Merkel.

Ujawnił to Paweł Piskorski, były szef PO, a potwierdził Andrzej Olechowski, niegdyś blisko związany z Donaldem Tuskiem. Były premier odgrażał się, że będzie wszystkich za te „pomówienia” pozywał, ale nigdy tego nie zrobił.

Więcej TUTAJ

To by wyjaśniało wiele proniemieckich decyzji PO, gdy była u władzy oraz dzisiejszą politykę tego ugrupowania. Wątpliwości co do tego, że neoliberalna partia działa na szkodę interesu Polski nie ma nawet dawny polityk Platformy – Jacek Saryusz-Wolski.

Jak przyznał, jego zdaniem zarówno Donald Tusk, jak i jego partia-córka, prowadzą politykę antypolską. – Kiedy PO już nie tylko nie pracowała dla Polski, lecz wręcz zaczęła jej szkodzić, zdecydowałem, że odejdę – powiedział w kontekście swojego odejścia z partii.

Saryusz-Wolski, choć nie do końca zgadzał się z polityką PiS, miała już serdecznie dosyć zdradzieckich działań polityków Platformy Obywatelskiej i ludzi z tą partią związanych.

Gdy Donald Tusk poparł sankcje wobec Polski, Saryusz-Wolski przyznał, że pomyślał: „co za szmata”.

Cała Platforma Obywatelska – co chyba nikogo już nie dziwi – zgodnie i głośno protestuje zapewniając, że roszczenia wobec naszych oprawców to atak na europejską solidarność.

Więcej TUTAJ

źródło: Newsweb.pl

Sprawdź!!!!

ORAZ

CZYTAJ DALEJ » Niemcy » Jakiś czas temu odszedł z PO, teraz ostrzega: „Ta partia służy Niemcom!”

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij!!!

Nierealnie.pl

Więcej TUTAJ

Zawsze bądź na bieżąco.


Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871

Więcej TUTAJ

Zasady

Kopiowanie, lub wykorzystywanie treści oraz multimediów w sposób naruszający przepisy prawa, Surowo Zabronione..

1. W Związku Z Art 14 Ustawy O Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z Dnia 18 Lipca 2002.


2. Kontakt Z Serwisem Jest Możliwy W Formie Elektronicznej Pod Adresem E–Mail: Redakcja@Nierealnie.Pl


3. Zabrania Się Kopiowania I Rozpowszechniania Treści . Zdefiniowanego W Ustawie O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych Z Dn. 4 Lutego 1994 R. O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych (Tj. Dz.U. Z 2006 R., Nr 90, Poz. 631 Z Późn. Zm.). Kopiowanie I Rozpowszechnianie Treści Jest Możliwe Tylko Po Uzyskaniu Pisemnej Zgody Serwisu.4.Użytkownik oświadcza, że, bierze na siebie Pełną odpowiedzialność wynikającą z przepisów.


5. Użytkownik publikujący treści za pośrednictwem komentarzy oświadcza, że posiada do nich wszelkie prawa do całych tekstów, filmów, grafik oraz dźwięków bądź ich fragmentów lub wykorzystuje je zgodnie z właściwą licencją i odpowiednio oznacza.


6. Serwis udziela zgody na linkowanie bezpośrednio do artykułów Serwisu
7. Wszelkie treści opublikowane w serwisie podlegają ochronie prawnej.

Należą Do Nierealnie.pl lub Do Podmiotów Współpracujących z Serwisem.


Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871


Więcej TUTAJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj