Gerhard Schroeder atakuje Polskę!!! „Polska i Węgry, to państwa coraz bardziej autorytarne.”

3

Były kanclerz Niemiec  Gerhard Schroeder,  znany z prorosyjskich sympatii, w wywiadzie dla „Der Spiegel” podzielił się swoją refleksją na temat praworządności w Polsce oraz na Węgrzech. Według Gerharda Schroedera Polska oraz Węgry to państwa coraz bardziej autorytarne.

Schroeder, znany z prorosyjskich sympatii, w wywiadzie dla „Der Spiegel” krytykował USA, stanął w obronie Rosji, oraz zaatakował Polskę oraz Węgry twierdząc, że państwa te nie są demokracjami lecz stają się coraz bardziej autorytarne .

Więcej TUTAJ

Schroeder kojarzony jest głównie z bliskich relacji z prezydentem Federacji Rosyjskiej, Władimirem Putinem. Gernot Erler, który w przeszłości był pełnomocnikiem niemieckiego rządu ds. Rosji stwierdził, że jest pewien, iż „Schroeder nigdy nie przyłączy się do krytyki lub oskarżenia Putina”. 

Więcej TUTAJ

Wypowiedź Gerharda Schroedera na temat Polski została skomentowana przez ustępującą ze stanowiska ambasadora USA w Polsce Georgette Mosbacher .

Źródło: DW.com, Niezależna.pl

3 KOMENTARZE

  1. Gdy odszedł że stołka Kanclerza Niemiec to dostał ciepłą posadę w Rosji.
    Dlatego teraz szczeka jak mu karze baćka.
    Nie lubi Polski i Węgier bo zaczynają sobie dobrze radzić.

  2. W Niemczech to jest dopiero demokracja.Ja w Koloni publicznie zgwałcono prawie setkę Niemek to od razu o tym napisały media

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj