Dość kolonialnego myślenia i kłamstw. Znów w UE oskarżają Polskę o „gorszą kulturę”. Odpowiedziałem, że narody, które tworzyły przemysły zbrodni w Afryce i nazizm nie będą znów uczyły nas kultury.

Dość kolonialnego myślenia i kłamstw o „strefach wolnych od LGBT” w Polsce!

Więcej TUTAJ

CZYTAJ DALEJ » Jaki » „Dość kolonialnego myślenia i kłamstw!!! Narody, które tworzyły przemysły zbrodni w Afryce i nazizm nie będą znów uczyły nas kultury.”

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

9 KOMENTARZE

  1. pan Jaki to zabawny facet raz krzyczy dosc kolonilizmu niemieckiego , potem przymyka oczy gdy jego prartia podpisuje sie pod agenda2030 i fit for 55 które sa niczym inym niz kolonializme w czystej postaci

  2. Brawo Panie Patryku, popieramy każde Pana słowo, jest Pan patriota tylko Unia nie wie co to jest, one mają zdegenerowane poglądy i na siłę narzucają nam swoją ideologię, upokorzenie i uważają że to normy wolności normą wolności jest nie tykalnosc suwerenności państw. Handel dziećmi to też wolność według Unii niech wezmą się lepiej za Niemcy i Holandje i za trzymają proceder handel dziećmi a nie pouczaja innych.

  3. Brawo!!! Panie Jaki wreszcie ktoś miał odwagę to powiedzieć do tych, którzy uważają się za lepszych, a są tylko marną namiastką człowieczeństwa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj