Krzysztof Jackowski polski jasnowidz, często wyrokuje przyszłość znanych osób. Jedną z nich był Jarosław Kaczyński. Czy Jasnowidz miał rację?

Większość internetowych sond dowodzi jasno, że większość Polaków sceptycznie podchodzi do przepowiedni jasnowidza Jackowskiego. Faktem jest jednak, że bardzo chętnie o nich czytamy i chyba jeszcze bardziej ochoczo konfrontujemy je z rzeczywistością. Jasnowidzowi ciągle wypomina się kilka „końców świata”, które zwiastował, a które, nie nastąpiły. On sam odpiera jednak zarzuty i twierdzi, że żadnego końca świata nie przewidywał, a to media interpretowały pokracznie jego wizje. Czy więc, tym razem, Jarosław Kaczyński powinien się bać?

Więcej TUTAJ

atak budka Covid Epidemia Hitler Jaki Kaczyński kobieta Koronawirus Korona wirus Lis Media merkel minister Mocne MZ Niemcy obalić PIS Obostrzenia opozycja pandemia pis Platforma PO polska prezydent Putin Rekord Reparacje repolonizacja Rosja sars SARS-CoV-2 Schetyna soros szczepionka Szumowski tragedia Trzaskowski tusk tvn UE Ukraina Wirus Wybory

Tym jednak razem to, co przepowiadał Kilka miesięcy temu jasnowidz, czy faktycznie się dzieje? Według niektórych, na naszych oczach wali się życiowy dorobek Jarosława Kaczyńskiego. Bo przecież za taki prezes PiS uznaje mającą pełnię władzy partię polityczną. Sam zresztą przed laty przyznawał, że za życiowy cel postawił sobie stworzenie ugrupowania, które „może wszystko”. Tymczasem z wewnątrz PiS docierają zdumiewające wieści.

” PiS zacznie mieć problemy, pękać. Być może stoimy przed pierwszym momentem, w którym w jakimś procesie, w jakimś czasie PiS może się zapaść. Może się podać rząd do dymisji. Nie mówię, że to się stanie za tydzień, miesiąc czy dwa. Zaczyna się w moim poczuciu to, że PiS zacznie już pękać i mogą być różne sytuacje zaskakujące w rządzie. Łącznie z panem Morawieckim” mówił Krzysztof Jackowski.

Więcej TUTAJ

Jasnowidz Jackowski miał rację? Dorobek życia Kaczyńskiego rozwala się na naszych oczach? Sami oceńcie.

Źródło: otopress.pl

Sprawdź!!!!

ORAZ

CZYTAJ DALEJ » Jackowski » Dorobek życia Kaczyńskiego rozwala się na naszych oczach!!! Jasnowidz Jackowski miał rację?

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij!!!

Nierealnie.pl

Więcej TUTAJ

Zawsze bądź na bieżąco.

Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871

Więcej TUTAJ

Zasady

Kopiowanie, lub wykorzystywanie treści oraz multimediów w sposób naruszający przepisy prawa, Surowo Zabronione..

1. W Związku Z Art 14 Ustawy O Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z Dnia 18 Lipca 2002.

2. Kontakt Z Serwisem Jest Możliwy W Formie Elektronicznej Pod Adresem E–Mail: Redakcja@Nierealnie.Pl


3. Zabrania Się Kopiowania I Rozpowszechniania Treści . Zdefiniowanego W Ustawie O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych Z Dn. 4 Lutego 1994 R. O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych (Tj. Dz.U. Z 2006 R., Nr 90, Poz. 631 Z Późn. Zm.). Kopiowanie I Rozpowszechnianie Treści Jest Możliwe Tylko Po Uzyskaniu Pisemnej Zgody Serwisu.


4.Użytkownik oświadcza, że, bierze na siebie Pełną odpowiedzialność wynikającą z przepisów.


5. Użytkownik publikujący treści za pośrednictwem komentarzy oświadcza, że posiada do nich wszelkie prawa do całych tekstów, filmów, grafik oraz dźwięków bądź ich fragmentów lub wykorzystuje je zgodnie z właściwą licencją i odpowiednio oznacza.


6. Serwis udziela zgody na linkowanie bezpośrednio do artykułów Serwisu
7. Wszelkie treści opublikowane w serwisie podlegają ochronie prawnej.

Należą Do Nierealnie.pl lub Do Podmiotów Współpracujących z Serwisem.

Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871

Więcej TUTAJ

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj