Dorobek życia Kaczyńskiego rozwala się na naszych oczach!!! Jasnowidz Jackowski miał rację?

1
Compressed by jpeg-recompress

Krzysztof Jackowski polski jasnowidz, często wyrokuje przyszłość znanych osób. Jedną z nich był Jarosław Kaczyński. Czy Jasnowidz miał rację?

Większość internetowych sond dowodzi jasno, że większość Polaków sceptycznie podchodzi do przepowiedni jasnowidza Jackowskiego. Faktem jest jednak, że bardzo chętnie o nich czytamy i chyba jeszcze bardziej ochoczo konfrontujemy je z rzeczywistością. Jasnowidzowi ciągle wypomina się kilka „końców świata”, które zwiastował, a które, nie nastąpiły. On sam odpiera jednak zarzuty i twierdzi, że żadnego końca świata nie przewidywał, a to media interpretowały pokracznie jego wizje. Czy więc, tym razem, Jarosław Kaczyński powinien się bać?

Więcej TUTAJ

Tym jednak razem to, co przepowiadał Kilka miesięcy temu jasnowidz, czy faktycznie się dzieje? Według niektórych, na naszych oczach wali się życiowy dorobek Jarosława Kaczyńskiego. Bo przecież za taki prezes PiS uznaje mającą pełnię władzy partię polityczną. Sam zresztą przed laty przyznawał, że za życiowy cel postawił sobie stworzenie ugrupowania, które „może wszystko”. Tymczasem z wewnątrz PiS docierają zdumiewające wieści.

” PiS zacznie mieć problemy, pękać. Być może stoimy przed pierwszym momentem, w którym w jakimś procesie, w jakimś czasie PiS może się zapaść. Może się podać rząd do dymisji. Nie mówię, że to się stanie za tydzień, miesiąc czy dwa. Zaczyna się w moim poczuciu to, że PiS zacznie już pękać i mogą być różne sytuacje zaskakujące w rządzie. Łącznie z panem Morawieckim” mówił Krzysztof Jackowski.

Więcej TUTAJ

Jasnowidz Jackowski miał rację? Dorobek życia Kaczyńskiego rozwala się na naszych oczach? Sami oceńcie.

Źródło: otopress.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj