Donald Tusk, były premier Polski, a także wieloletni przewodniczący Rady Europejskiej to polityk, którego absolutnie nikomu nie trzeba przedstawiać. Wiele wskazuje na to, że przed nim wiele nieprzespanych nocy.

Więcej TUTAJ

Kampania przed tegorocznymi wyborami parlamentarnymi trwa w najlepsze. Siłom konserwatywnym dosłownie z nieba spadła afera w Europejskiej Partii Ludowej, której także przewodzi Tusk. Politycy w niej zrzeszeni są masowo oskarżani o zachowania korupcyjne. Co ciekawe, lider Platformy Obywatelskiej usiłuje przemilczeć temat.

Więcej TUTAJ


Prawo i Sprawiedliwość, które ubiega się o trzecią z rzędu kadencję u władzy, zrobi wszystko by postawić Donalda Tuska i jego zaprzyjaźnionych eurodeputowanych przed sądem. Mają ku temu idealną „podkładkę”. Oto bowiem ludzie, którzy od lat zarzucają rządzącym Polską brak poszanowania dla praworządności, sami tkwią w aferze korupcyjnej.

Więcej TUTAJ

To, że PO odwołało od dłuższego czasu planowane posiedzenie Europejskiej Partii Ludowej w Polsce, pokazuje, że ich obawy są dużo poważniejsze, niż na początku można było sądzić. Boją się, żeby to odium afery korupcyjnej nie spadło także na polskich europosłów, a głównie na Donalda Tuska, ponieważ wiemy, że śledztwo obejmuje lata, w których on szefował EPL-owi

POWIEDZIAŁA EUROPOSŁANKA PIS ELŻBIETA RAFALSKA W ROZMOWIE Z PORTALEM

afera atak budka Covid Epidemia Jaki Kaczyński Kamilek kobieta Koronawirus Korona wirus korwin lempart Lis Media merkel minister MZ Niemcy obajtek Obostrzenia opozycja pandemia pis PO polska Porządek prezydent Putin Rekord Reparacje repolonizacja sars SARS-CoV-2 Schetyna soros szczepionka Szumowski tragedia tusk tvn UE Wirus wstyd Wybory

Jak zauważamy wyżej, wyborcza walka staje się coraz bardziej intensywna. Nie może zatem dziwić fakt, że ludzie podlegli Jarosławowi Kaczyńskiemu zrobią wszystko, by udowodnić udział Donalda Tuska w skandalicznych procederach brukselskich, o których jest głośno już od wielu miesięcy.

Więcej TUTAJ

CZYTAJ DALEJ » SARS-CoV-2 » Donald Tusk usłyszy zarzuty? Sprawa jest poważna.

MPRESS.PL

Sprawdź!!!!

ORAZ

CZYTAJ DALEJ » SARS-CoV-2 » Donald Tusk usłyszy zarzuty? Sprawa jest poważna.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij!!!

Nierealnie.pl

Więcej TUTAJ

Zawsze bądź na bieżąco.


Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871

Więcej TUTAJ

Zasady

Kopiowanie, lub wykorzystywanie treści oraz multimediów w sposób naruszający przepisy prawa, Surowo Zabronione..

1. W Związku Z Art 14 Ustawy O Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z Dnia 18 Lipca 2002.


2. Kontakt Z Serwisem Jest Możliwy W Formie Elektronicznej Pod Adresem E–Mail: Redakcja@Nierealnie.Pl


3. Zabrania Się Kopiowania I Rozpowszechniania Treści . Zdefiniowanego W Ustawie O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych Z Dn. 4 Lutego 1994 R. O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych (Tj. Dz.U. Z 2006 R., Nr 90, Poz. 631 Z Późn. Zm.). Kopiowanie I Rozpowszechnianie Treści Jest Możliwe Tylko Po Uzyskaniu Pisemnej Zgody Serwisu.4.Użytkownik oświadcza, że, bierze na siebie Pełną odpowiedzialność wynikającą z przepisów.


5. Użytkownik publikujący treści za pośrednictwem komentarzy oświadcza, że posiada do nich wszelkie prawa do całych tekstów, filmów, grafik oraz dźwięków bądź ich fragmentów lub wykorzystuje je zgodnie z właściwą licencją i odpowiednio oznacza.


6. Serwis udziela zgody na linkowanie bezpośrednio do artykułów Serwisu
7. Wszelkie treści opublikowane w serwisie podlegają ochronie prawnej.

Należą Do Nierealnie.pl lub Do Podmiotów Współpracujących z Serwisem.


Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871


Więcej TUTAJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj