Donald Tusk, były premier Polski, a także wieloletni przewodniczący Rady Europejskiej to polityk, którego absolutnie nikomu nie trzeba przedstawiać. Wiele wskazuje na to, że przed nim wiele nieprzespanych nocy.

Więcej TUTAJ

Kampania przed tegorocznymi wyborami parlamentarnymi trwa w najlepsze. Siłom konserwatywnym dosłownie z nieba spadła afera w Europejskiej Partii Ludowej, której także przewodzi Tusk. Politycy w niej zrzeszeni są masowo oskarżani o zachowania korupcyjne. Co ciekawe, lider Platformy Obywatelskiej usiłuje przemilczeć temat.

Więcej TUTAJ

Prawo i Sprawiedliwość, które ubiega się o trzecią z rzędu kadencję u władzy, zrobi wszystko by postawić Donalda Tuska i jego zaprzyjaźnionych eurodeputowanych przed sądem. Mają ku temu idealną „podkładkę”. Oto bowiem ludzie, którzy od lat zarzucają rządzącym Polską brak poszanowania dla praworządności, sami tkwią w aferze korupcyjnej.

Więcej TUTAJ

To, że PO odwołało od dłuższego czasu planowane posiedzenie Europejskiej Partii Ludowej w Polsce, pokazuje, że ich obawy są dużo poważniejsze, niż na początku można było sądzić. Boją się, żeby to odium afery korupcyjnej nie spadło także na polskich europosłów, a głównie na Donalda Tuska, ponieważ wiemy, że śledztwo obejmuje lata, w których on szefował EPL-owi

POWIEDZIAŁA EUROPOSŁANKA PIS ELŻBIETA RAFALSKA W ROZMOWIE Z PORTALEM

atak budka Covid Epidemia Hitler Jaki Kaczyński kobieta Koronawirus Korona wirus Lis Media merkel minister Mocne MZ Niemcy obalić PIS Obostrzenia opozycja pandemia pis Platforma PO polska prezydent Putin Rekord Reparacje repolonizacja Rosja sars SARS-CoV-2 Schetyna soros szczepionka Szumowski tragedia Trzaskowski tusk tvn UE Ukraina Wirus Wybory

Jak zauważamy wyżej, wyborcza walka staje się coraz bardziej intensywna. Nie może zatem dziwić fakt, że ludzie podlegli Jarosławowi Kaczyńskiemu zrobią wszystko, by udowodnić udział Donalda Tuska w skandalicznych procederach brukselskich, o których jest głośno już od wielu miesięcy.

Więcej TUTAJ

CZYTAJ DALEJ » SARS-CoV-2 » Donald Tusk usłyszy zarzuty? Sprawa jest poważna.

Więcej TUTAJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj