Generał Janusz Nosek w rozmowie z reporterem RMF FM ujawnił, że Donald Tusk były premier za rządów Platformy Obywatelskiej wydał zgodę na podjęcie współpracy polskich służb specjalnych z rosyjską FSB.

Donald Tusk będąc premierem wydał zgodę na podjęcie współpracy polskich służb specjalnych z rosyjską FSB. W związku z podejrzeniem Wydział wojskowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie wezwał na przesłuchanie byłego premiera, które ma się odbyć w środę.


Więcej TUTAJ

Informacja, którą podał portal niezalezna.pl wywołała polityczno-medialną burzę.

Przesłuchanie byłego premiera jest związane ze śledztwem dotyczącym badania okoliczności współpracy pomiędzy Służbą Kontrwywiadu Wojskowego z FSB.

Reporter RMF FM rozmawiał z gen. Januszem Noskiem. Nosek zarzucił prokuraturze działanie polityczne, a także twierdził, że zeznania Tuska nic nie wniosą.

Więcej TUTAJ

Reporter zapytał generała czy taką umowę mogli podpisać bez wiedzy premiera.


Jeśli chodzi o umowę, nie była w żaden sposób wymagana zgoda premiera. Była wymagana zgoda premiera na podjęcie współpracy, która jest elementem poprzedzającym podpisanie umowy.


Dopytywany czy taka zgoda była potwierdził.

W odpowiednim momencie była wydana.

Więcej TUTAJ

Odpowiedź wyczerpuje temat

Donald Tusk będąc premierem wydał zgodę na podjęcie współpracy polskich służb specjalnych z rosyjską FSB.

19 latka afera Antifa atak budka Chamstwo Covid Duda Dudobus Dzieci Dzień zmarłych Ekspert emerytura Epidemia informacje Jaki Kacztyński Kaczyński Kibice kobieta Komisja Europejska koncesja korona Korona wirus Koronawirus Koronawirusa korwin Kożuchowska lempart Lgbt Lis Majatek narodowy Media merkel mielec minister ministerstwo zdrowia Mocne Morawiecki MZ nieletnia Niemcy niemieckie Niemieckie media nitras obajtek Obostrzenia ofiara opozycja Orban pandemia pis Platforma PO podatki polityka polska polskie Porządek premier prezydent Protest protesty Putin ratownicy Reformy Rekord Reparacje repolonizacja sars SARS-CoV-2 Schetyna skandal soros strajk sukces szczepionka Szumowski tajemnica Tisk tragedia Trump Trzaskowski tusk tvn UE walesa warszawa wałęsa wiek emerytalny Wirus wstyd Wybory wyklęci wyklęty wypadek zachwyt Zakaz Zgon Żołnierze

Sprawdź!!!!

ORAZ

CZYTAJ DALEJ » afera » Donald Tusk będąc premierem wydał zgodę na podjęcie współpracy polskich służb specjalnych z rosyjską FSB.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij!!!

Nierealnie.pl

Więcej TUTAJ

Zawsze bądź na bieżąco.


Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871

Więcej TUTAJ

Zasady

Kopiowanie, lub wykorzystywanie treści oraz multimediów w sposób naruszający przepisy prawa, Surowo Zabronione..

1. W Związku Z Art 14 Ustawy O Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z Dnia 18 Lipca 2002.


2. Kontakt Z Serwisem Jest Możliwy W Formie Elektronicznej Pod Adresem E–Mail: Redakcja@Nierealnie.Pl


3. Zabrania Się Kopiowania I Rozpowszechniania Treści . Zdefiniowanego W Ustawie O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych Z Dn. 4 Lutego 1994 R. O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych (Tj. Dz.U. Z 2006 R., Nr 90, Poz. 631 Z Późn. Zm.). Kopiowanie I Rozpowszechnianie Treści Jest Możliwe Tylko Po Uzyskaniu Pisemnej Zgody Serwisu.4.Użytkownik oświadcza, że, bierze na siebie Pełną odpowiedzialność wynikającą z przepisów.


5. Użytkownik publikujący treści za pośrednictwem komentarzy oświadcza, że posiada do nich wszelkie prawa do całych tekstów, filmów, grafik oraz dźwięków bądź ich fragmentów lub wykorzystuje je zgodnie z właściwą licencją i odpowiednio oznacza.


6. Serwis udziela zgody na linkowanie bezpośrednio do artykułów Serwisu
7. Wszelkie treści opublikowane w serwisie podlegają ochronie prawnej.

Należą Do Nierealnie.pl lub Do Podmiotów Współpracujących z Serwisem.


Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871


Więcej TUTAJ

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj