Donald Tusk zniechęcił do siebie miliony rodaków. Ma swoich antyfanów już nie tylko w Polsce. Zdumiewającą publikację przygotowali dziennikarze brytyjskiego dziennika „The Sun”. Były premier Polski, dziś przewodniczący Rady Europejskiej, został opisany z porażającą szczerością.

Były premier zniechęcił do siebie miliony rodaków, a później wyjechał do Brukseli. Szybko zyskał przeciwników w całej Europie — w tym wśród brytyjskich dziennikarzy.

Nastroje na Wyspach Brytyjskich wzbierają z dnia na dzień. Brytyjczycy zorientowali się, jak autorytarną i antydemokratyczną instytucją zaczyna być Unia Europejska.

Więcej TUTAJ


Brytyjski dziennik „The Sun” zajmuje się kwestią stosunku Unii Europejskiej wobec Wielkiej Brytanii w kontekście negocjacji dotyczących Brexitu. Zdaniem autom artykułu w „The Sun” UE zachowuje się jak mafia, na czele której stoi Donald Tusk.

Dziennikarz tabloidu nie ukrywa swojej niechęci do postawy UE wobec Zjednoczonego Królestwa. Jego zdaniem Unia Europejska rości sobie zbyt wiele praw w relacjach obustronnych i uważa się za instytucję mającą wszystkie najsilniejsze karty.

Więcej TUTAJ

afera atak budka Covid Epidemia Jaki Kaczyński Kamilek kobieta Koronawirus Korona wirus korwin lempart Lis Media merkel minister MZ Niemcy obajtek Obostrzenia opozycja pandemia pis PO polska Porządek prezydent Putin Rekord Reparacje repolonizacja sars SARS-CoV-2 Schetyna soros szczepionka Szumowski tragedia tusk tvn UE Wirus wstyd Wybory

A to wszystko dlatego, że Tusk przedstawił projekt wytycznych do negocjacji między Komisją Europejską a Wielką Brytanią. Ponadto podkreślił, że Wielka Brytania nie może rościć sobie zbyt wiele praw po Breicicie.

„ME ZGODZIMY SIĘ, BY TVIELKA BRYTANIA ZACHOWAŁA PRAWA, JAKIMI CIESZY SIĘ OBECNIE (W RELACJACH Z UE) NORWEGIA, A JEJ ZOBOWIĄZANIA BYŁY TAKIE, JAKIE MA KANADA „

Taka postawa Donalda Tuska nie spodobała się dziennikarzom „The Sun”. Autor przyrównał europejskich polityków z Donaldem Tuskiem na czele do mafiosów.

W artykule, zatytułowanym „Brextortion” Donald Tusk został zaprezentowany jako Don yito Corleone, bohater „Ojca Chrzestnego” Mario Pum — Złożyłem im ofertę DO odrzucenia — widnieje w dymku, który został umieszczony przy ustach Tuska.

Więcej TUTAJ

CZYTAJ DALEJ » tusk » Brytyjskie media: „Donald Tusk to szef mafii”

Sprawdź!!!!

ORAZ

CZYTAJ DALEJ » tusk » Brytyjskie media: „Donald Tusk to szef mafii”

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij!!!

Nierealnie.pl

. Ponadto podkreślił, że Wielka Brytania nie może rościć sobie zbyt wiele praw po Breicicie.

Więcej TUTAJ

Zawsze bądź na bieżąco.


Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871

Więcej TUTAJ

Zasady

Kopiowanie, lub wykorzystywanie treści oraz multimediów w sposób naruszający przepisy prawa, Surowo Zabronione..

1. W Związku Z Art 14 Ustawy O Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z Dnia 18 Lipca 2002.


2. Kontakt Z Serwisem Jest Możliwy W Formie Elektronicznej Pod Adresem E–Mail: Redakcja@Nierealnie.Pl


3. Zabrania Się Kopiowania I Rozpowszechniania Treści . Zdefiniowanego W Ustawie O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych Z Dn. 4 Lutego 1994 R. O Prawie Autorskim I Prawach Pokrewnych (Tj. Dz.U. Z 2006 R., Nr 90, Poz. 631 Z Późn. Zm.). Kopiowanie I Rozpowszechnianie Treści Jest Możliwe Tylko Po Uzyskaniu Pisemnej Zgody Serwisu.4.Użytkownik oświadcza, że, bierze na siebie Pełną odpowiedzialność wynikającą z przepisów.


5. Użytkownik publikujący treści za pośrednictwem komentarzy oświadcza, że posiada do nich wszelkie prawa do całych tekstów, filmów, grafik oraz dźwięków bądź ich fragmentów lub wykorzystuje je zgodnie z właściwą licencją i odpowiednio oznacza.


6. Serwis udziela zgody na linkowanie bezpośrednio do artykułów Serwisu
7. Wszelkie treści opublikowane w serwisie podlegają ochronie prawnej.

Należą Do Nierealnie.pl lub Do Podmiotów Współpracujących z Serwisem.


Jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz nas wesprzeć.

Napisz na adres email: redakcja@nierealnie.pl

Numer konta dla wspierających: 08 1240 2656 1111 0010 0699 5871


Więcej TUTAJ

6 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj