439 osób zakażonych 6 ofiar śmiertelnych. 30000zł kary za naruszenie kwarantanny.

0

Dziś MZ poinformowało o 14 nowych przypadkach potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Dotyczą one 4 osób z woj. wielkopolskiego, 3 osób z woj. śląskiego, 3 z woj. warmińsko-mazurskiego i po 1 osobie z woj. pomorskiego, lubelskiego, zachodniopomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że w szpitalu w Łańcucie (woj. podkarpackie) zmarła szósta osoba zakażona koronawirusem. To 27-letnia kobieta, która była w stanie ciężkim.

Resort zdrowia poinformował, że nowe przypadki zakażenia koronawirusem dotyczą czterech osób z woj. wielkopolskiego, trzech osób z woj. śląskiego i trzech z woj. warmińsko-mazurskiego oraz po jednej osobie z woj. pomorskiego, lubelskiego, zachodniopomorskiego i kujawsko-pomorskiego.

Natomiast w dniu wczorajszym zmarła 27-letnia kobieta zarażona koronawirusem, jak podaje MZ prawdopodobnie powodem zgonu była Sepsa.

Mateusz Morawiecki poinformował, że z powodu łamania zasad kwarantanny będą wyciągane konsekwencje finansowe w kwocie 30 000 zł. 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj